RÓŻNE

Skrzydła Ekologii

Skrzydła Ekologii

Zdrowa PLANETA, to zdrowi MY! Pod takim hasłem 12 września 2021 r. odbyła się uroczysta Gala Skrzydła Ekologii. Gwiazdy, osoby znane ze świata mediów zostały nagrodzone statuetką Skrzydła Ekologii za działania na rzecz Planety i postawy proekologiczne. Na Gali pojawiły się takie gwiazdy jak: Monika Richardson, Edyta Litwiniuk, Marcin Bosak, Edyta Herbuś, Beata Tadla, Grzegorz Łapanowski, Agnieszka Mrozińska, Gosia Andrzejewicz, Anna Bosak.

więcej

25 urodziny 5.10.15

25 urodziny 5.10.15

W centrum handlowym Arkadia, odbyły się 25 urodziny marki 5.10.15 połączone z kolejną konferencją Akademii 5.10.15., podczas której rozmawiano na temat roli rodzicielstwa i tego, jak zmieniała się jego rola i funkcja na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. Wśród zaproszonych gości pojawiło się wiele gwiazd takich jak: Agnieszka Hyży, Karolina Krupińska, Agata Rubik, Katarzyna Cichopek, Karolina Malinowska, Paulina Sykut, Agnieszka Mrozińska i wiele innych.

więcej

XIX Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej

XIX Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej

Dnia 28 października 2018 r. odbyła się finałowa gala, podczas której rozdano puchary i statuetki wyróżnionym artystom. Grand Prix festiwalu otrzymała kolumbijska grupa Los Ortis, która zaprezentowała niezwykle efektowny, ale też niebezpiczny pokaz na kołach śmierci, a także wykonywała akrobacje na linie bez żadnych zabezpieczeń.

więcej

Uroczyste otwarcie Galerii Młociny

Uroczyste otwarcie Galerii Młociny

Dnia 23 maja 2019 r. o godz. 12 odbyło się uroczyste otwarcie Galerii Młociny. Dwie godziny wcześniej odbyło się śniadanie prasowe z udziałem inwestora, wykonawców i przedstawicieli mediów. Spotkanie poprowadziła Gabi Drzewiecka. Gościem specjalnym była Joanna Krupa i Joanna Horodyńska. Wielkie otwarcie Galerii Młociny trwało trzy dni. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Jedną z nich były pokazy kulinarne Mateusza Zielonki i Damiana Kordasa.

więcej

Parasol dla natury

Parasol dla natury

Marka Dafi od lat inicjuje oraz wspiera działania, które mają na celu chronić bogactwo przyrody i poprawiać jakość otaczającego nas środowiska. Jej misją jest bycie naturalnie odpowiedzialnym. Co to oznacza? Dążenie do tego, aby prowadzona działalność produkcyjna miała minimalny wpływ na środowisko. Marka stara się inspirować najmłodszych, promować ekologię wykorzystując certyfikowane produkty wielokrotnego użytku oraz angażując się społecznie.

więcej

Grupa Muszkieterów z nową platformą komunikacji dla przyszłych przedsiębiorców.

Grupa Muszkieterów z nową platformą komunikacji dla przyszłych przedsiębiorców.

„Odmień swoje życie" to hasło przewodnie nowej platformy komunikacji modelu franczyzowego Grupy Muszkieterów. Rozwiązanie ma zachęcić potencjalnych franczyzobiorców do uruchomienia własnego biznesu w ramach marki Intermarché lub Bricomarché. Koncepcja uwzględnia digitalizację procesu rekrutacji dzięki uruchomieniu Portalu Kandydata oraz proponuje całkowicie odmieniony sposób wymiany informacji z przyszłymi przedsiębiorcami.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone