«powrótPremiera marki Roberto Cavalli Home w Polsce

Dorota Rabczewska Złota 44, Warszawa

W warszawskim apartamentowcu Złota 44 odbyła się uroczysta premiera ekskluzywnej kolekcji Roberto Cavalli Home Interiors. Gościem specjalnym był Roberto Gandini Brand Ambasador oraz Dyrektor Sprzedaży Roberto Cavalli Home Interiors. Premiera mebli i akcesoriów Roberto Cavalli Home odbyła się na 50 piętrze luksusowego warszawskiego apartamentowca i przyciągnęła mnóstwo znakomitych gości. Było to spektakularne wydarzenie, na które przybyło wielu gości ze świata biznesu, oraz projektanci wnętrz, architekci i celebryci. A wśród nich byli między innymi: Doda, Hanna Lis, Renata Kaczoruk, Dawid Woliński, Tomasz Ciachorowski, Marcin Tyszka, Jakub Kucner, Maciej Zień, Ramona Rey, Joanna Majstra, Anna Lucińska, Milena Rostkowska–Galant i inni.

W nowoczesnym apartamencie gości przywitał niesamowity tropikalny świat kolekcji Roberto Cavalli Home nasyconej elegancją i splendorem jaki projektant uwielbia. Cała kolekcja zagwarantowała niezwykłe wrażenia w luksusowym stylu marki. Inspiracją kolekcji Roberto Cavalli jest dżungla. Egzotyczne wzory, w tym motyw liścia bananowca, współgrają z nowoczesnymi fakturami zebry. Z kolei naturalne elementy, takie jak liście monstera inspirują do dekorowania i ozdabiania stołów, lamp, stolików kawowych i kredensów. Klasyczne odcienie beżów i szarości łączą się z charakterystycznym sezonowym, cytrynowym odcieniem zieleni.

Roberto Gandini, Adam Rzadek

 

Projektant zaproponował luksusowe produkty, które urzekają dbałością o każdy niemal szczegół. Zaprojektowane przez markę artykuły wprowadzą do każdego wnętrza szyk i elegancję. W ofercie znajdują się nie tylko meble ale także porcelanowe zestawy, ozdobne poduszki, tapety, oświetlenie, a także dywany.

Podczas prezentacji zostały wyróżnione: Acapulco, modułowy regał, na którym wyszywana skóra zestawiona jest z nowym jedwabiem Dakoty, z nadrukiem liści bananowca; Kingston, wszechstronna modułowa sofa z efektownym, współczesnym wyglądem; a także luksusowy szezlong Papeete, nadający wysublimowanej elegancji. Roberto Cavalli po raz kolejny zaskoczył fanów swojego stylu, który w fantastyczny sposób potrafi przełamać nowoczesność z elegancją zachowując przy tym swój rozpoznawalny styl i szyk.

(DD)

(zdjęcia: materiały prasowe akpa)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone