«powrót25 urodziny 5.10.15

Marek CzuprynaCH Arkadia, Warszawa

W centrum handlowym Arkadia, odbyły się 25 urodziny marki 5.10.15 połączone z kolejną konferencją Akademii 5.10.15., podczas której rozmawiano na temat roli rodzicielstwa i tego, jak zmieniała się jego rola i funkcja na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat.

Wśród zaproszonych gości pojawiło się wiele gwiazd takich jak: Agnieszka Hyży, Karolina Krupińska, Agata Rubik, Katarzyna Cichopek, Karolina Malinowska, Paulina Sykut, Agnieszka Mrozińska i wiele innych. W roli psychologa specjalizującego się w nurcie Rodzicielstwa Bliskości wystąpiła Agnieszka Stein. Wydarzenie poprowadziła ekspertka Akademii 5.10.15. – Małgorzata Ohme, psycholog dziecięcy i rodzinny.

Wydarzenie rozpoczęło się od przemówienia Prezesa sieci 5.10.15., Marka Czupryny, który podziękował za sukces odniesiony na polskim rynku swoim pracownikom. Podkreślał, że zarówno dla niego, jak i całego zespołu marki, bardzo istotne to, że 5.10.15. nie jest tylko producentem dziecięcych ubranek: "Wiemy, co się dzieje w świecie dziecka, mamy wiedzę na temat rodzicielstwa i bardzo się cieszę, że podczas naszych Akademii możemy się nią z Państwem dzielić".

Przez wszystkie te lata zmieniło się podejście psychologów, pojawiło się wiele nowych badań, powstało mnóstwo nowych książek i poradników na temat rodzicielstwa. Możemy jednak podsumować spotkanie Akademii 5.10.15. w ten sposób: szukajmy mądrości w sobie, idźmy za głosem serca i słuchajmy swojej intuicji. Wtedy będziemy najlepszymi, prawdziwymi rodzicami.

(DD)

żródło: materiał prasowe organizatora, foto: Andrzej Szopa

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone