«powrótXIX Wielka Gala Złotych Anten i VIII Wielka Gala Kryształowych Anten

Hotel Westin, Warszawa

XIX Wielka Gala Złotych Anten Świata Telekomunikacji i VIII Wielka Gala Kryształowych Anten Świata Mediów odbyła się w Sali Balowej Hotelu Sheraton w Warszawie. Galę poprowadził Marcin Prokop. Podczas części artystycznej wystąpił Jacek Stachursky znany wszystkim polski wykonawca muzyki pop i dance. Tego wieczoru można było usłyszeć takie przeboje jak: „Zostańmy razem", „Z każdym twym oddechem" i inne. W uroczystej Gali udział wzięli przedstawiciele centralnej administracji publicznej oraz branży telekomunikacyjnej i mediów. Wśród zaproszonych gości byli między innymi: Ewa Minge, Grzegorz Kajdanowicz, Grzegorz Miecugow i wielu innych znakomitych gości. Jednym z elementów gali była aukcja charytatywna dla Fundacji Dziecięca Fantazja, którą z poczuciem humoru poprowadził Krzysztof Skiba, znany polski muzyk, satyryk i konferansjer. Podczas wieczoru można było wylicytować koszulkę i piłkę nożną z autografami czołowych zawodników klubu FC Barcelona. Po części oficjalnej odbył się uroczysty bankiet, który został przygotowany przez Szefa Kuchni Hotelu Sheraton.

Złote Anteny Świata Telekomunikacji w poszczególnych kategoriach otrzymali:

- Człowiek Roku – Jorgen Bang-Jensen, Prezes Zarządu P4 – za konsekwentne działania, prowadzące do coraz większego udziału sieci Play w polskim rynku telekomunikacyjnym. Ponadto, za stabilne działanie Zarządu oraz politykę względem klienta, co znajduje odzwierciedlenie w coraz większej liczbie abonentów sieci.

- Firma Roku – Orange Polska S.A. – za wielowymiarową kampanię i usługę Orange Światłowód. Firma Orange Polska wykazuje się stałym zaangażowaniem w realizację Agendy Cyfrowej i współpracę z administracją rządową, co przyczynia się do zaspokajania zapotrzebowania na Internet szerokopasmowy na dużą skalę.

- Społeczna Odpowiedzialność Biznesu – UPC Polska za THINK BIG.  THINK BIG stał się przepustką do globalnego rozwoju dla wielu małych firm i startupów. Uczestnicy nawiązują nowe kontakty, przyciągają uwagę inwestorów i najważniejszych mediów, śledzących biznesowe trendy.

Kryształowe Anteny Świata Mediów w poszczególnych kategoriach otrzymali:

- Program Informacyjny Roku – „Fakty" emitowane przez TVN – za profesjonalny i obiektywny przekaz informacji, dzięki któremu Fakty stały się najchętniej oglądanym programem informacyjnym w kraju.

- Firma Roku – G2A – za kompleksowe działania, prowadzące do budowania najszybciej rozwijającej się platformy sprzedażowej gier komputerowych na świecie. Dzięki stworzeniu ekosystemu nowoczesnych usług, liczba klientów firmy stale wzrasta.

- Człowiek Roku – Ewa Minge – za odważne i konsekwentne wdrażanie wysokich standardów w komunikowaniu się ludzi w sferze publicznej oraz za niesienie pomocy osobom chorym i potrzebującym, z wykorzystaniem mediów.

Lider Nowych Mediów:

- Bloger Roku – Blog Spider's Web, Przemysław Pająk – Za prowadzenie serwisu, będącego opiniotwórczym źródłem informacji oraz analiz na temat rynku technologii. Blog charakteryzuje się niezwykłą jakością, a także tekstami opartymi na opinii czytelników oraz wiedzy.

- Youtuber Roku – Abstrachuje (Robert Pasut, Rafał Masny, Czarek Jóźwik) – za prowadzenie kanału, który od lat należy do liderów nowych mediów w Polsce. Każda produkcja to pewny sukces. Kanał Nieprzygotowani, którego są producentami, to ostatni hit internetu.

(WW)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone