BIZNES

Osobowości i Sukcesy Roku 2019

Osobowości i Sukcesy Roku 2019

Dnia 30 marca 2019 r. w luksusowym hotelu Pałac i Folwark Łochów pod Warszawą, należącym do grupy hotelowej Arche, odbyła się IX edycja Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2019". Wyjątkowy wieczór poprowadziły Kasia Motloch i Wiola Wrzesińska. Organizatorem i pomysłodawcą gali jest Mariusz Pujszo, wydawca magazynu „Osobowości i Sukcesy". Na scenie wystąpili między innymi: Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Izabela Trojanowska, Marcin Miller i inni.

więcej

Hotel & Tourism Trends 2018

Hotel & Tourism Trends 2018

Piąta edycja Hotel & Tourism Trends 2018 odbyła się w warszawskim hotelu Victoria. Spotkanie dla branży hotelarskiej uważane jest jako najważniejsze wydarzenie branżowe w Europie Środkowej. W jednym miejscu spotykają się właściciele, zarządy spółek operatorskich, kadra zarządzająca hotelami, przedstawiciele firm deweloperskich i funduszy inwestycyjnych oraz czołowi dostawcy produktów i usług dla hotelarstwa i turystyki.

więcej

XX edycja nagrody WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców

XX edycja nagrody WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców

Już po raz 20 elitarna grupa przedsiębiorców została uhonorowana prestiżową nagrodą Wiktoria – Znak Jakości przedsiębiorców, świadcząca o doskonałej kondycji firm, które budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki. Jubileuszowe nagrody zostały wręczone w trakcie uroczystej gali, która odbyła się 21 października 2017 roku w hotelu Aport City Okęcie w Warszawie. Wśród zaproszonych gości byli tegoroczni laureaci, przedstawiciele władz państwowych...

więcej

Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu

Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu

Po raz dwudziesty pierwszy w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu. Tradycją stało się przemówienie Marka Goliszewskiego – prezesa BCC. Jak przystało na tego typu galę, nie mogło zabraknąć uroczystego koncertu. Tym razem publiczność słuchała muzyki w wykonaniu Melody Makers. Galę tradycyjnie poprowadziła Serafina Ogończyk-Mąkowska i Grzegorz Miśtal.

więcej

Emirates & Europe Economic Forum

Emirates & Europe Economic Forum

W hotelu Intercontinental w Warszawie odbyło się Emirates & Europe Economic Forum. Było to największe dotychczas wydarzenie w zakresie budowania relacji ekonomiczno-kulturalnych między Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi a Europą. Po raz pierwszy w Warszawie odbyło się unikatowe wydarzenie, zorganizowane w celu prezentacji możliwych obszarów współpracy i jej intensyfikacji.

więcej

Premiera kalendarza Business Women and Life

Premiera kalendarza Business Women and Life

W Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się Gala Charytatywna na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Pomysłodawcą całego wydarzenia była redakcja magazynu Business Woman & Life oraz Zarząd Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie. Głównym celem uroczystości była premiera kalendarza gwiazd na rzecz w/w stowarzyszenia oraz licytacja obrazów.

więcej

Letnie Spotkanie Lewiatana 2017

Letnie Spotkanie Lewiatana 2017

W ogrodach Konfederacji Lewiatan, przy ul. Zbyszka Cybulskiego 3 w Warszawie odbyło się ,,Letnie spotkanie Lewiatana''. Wydarzenie to zgromadziło nie tylko przedsiębiorców i działaczy społecznych, ale również polityków i publicystów. Gościem specjalnym spotkania była minister rodziny, pracy i spraw społecznych, Elżbieta Rafalska.

więcej

Hotel & Tourism Trends 2017

Hotel & Tourism Trends 2017

W ramach dwudniowej konferencji odbyło się 14 paneli dyskusyjnych i sesji tematycznych z udziałem czołowych przedstawicieli branży hotelarskiej oraz ekspertów z Polski i zagranicy. Poświęcone były Polsce jako najgorętszemu inwestycyjnie rynkowi w Europie Środkowo-Wschodniej, soft-brandom hotelowym, hotelom luksusowym i resortowym, hotelowej gastronomii, bezpieczeństwu w hotelach, w tym nowym regulacjom dotyczącym ochrony danych osobowych...

więcej

Hotelarz Roku 2017

Hotelarz Roku 2017

Podczas uroczystej gali w hotelu Sofitel Warszawa Victoria, zostali ogłoszeni zwycięzcy w konkursie Hotelarz Roku 2017. Do tegorocznej edycji tego najbardziej prestiżowego konkursu branżowego promującego wyróżniających się swoimi osiągnięciami profesjonalistów z branży hotelowej, zgłoszono blisko 70 kandydatów. Składająca się z blisko 30 ekspertów kapituła wyłoniła laureatów w ramach 5 kategorii konkursowych oraz jednej kategorii specjalnej.

więcej

Luksusowa Marka Roku 2014

Luksusowa Marka Roku 2014

 W nowopowstałym obiekcie Warsaw Plaza Hotel miała miejsce kolejna edycja gali „Luksusowa Marka Roku 2014”. Galę poprowadziła urocza finalistka Miss Polski 2010 Wiola Gut i Tomasz Stockinger. Głównym organizatorem przedsięwzięcia była firma Excellent Events i Mariusz Pujszo - aktor, reżyser i producent filmowy. Kulminacyjnym momentem tego wydarzenia było wręczenie statuetek „Luksusowej Marki Roku 2014“ wyróżnionym firmom i usługodawcom ...

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone