BIZNES

Gala Marki Roku 2020/2021

Gala Marki Roku 2020/2021

Dnia 15 grudnia 2021 r. w warszawskim Hotelu Hilton odbyła się uroczysta Gala Marki Roku 2020/2021, podczas której nagrodzono najlepsze marki biznesowe- najwyższej jakości produkty, usługi i rozwiązania oraz marki osobiste- przedstawicieli biznesu, show biznesu i mediów, którzy swoją pracą, pasją i zaangażowaniem są inspiracją dla innych. Organizatorem wydarzenia były agencje Best Brands Connect oraz Polski Instytut Rozwoju Marki.

więcej

Negocjacje to fascynująca podróż

Negocjacje to fascynująca podróż

„Negocjacje to fascynująca podróż" to książka, która stanie się Twoim osobistym przewodnikiem po świecie negocjacji. Dzięki niej odkryjesz meandry sztuki, która pomaga nie tylko w podpisywaniu dużych kontraktów biznesowych, ale też znacznie ułatwia codzienne życie. To książka dla każdego bez wyjątku - świetna na prezent.

więcej

XXVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

XXVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

W hotelu Crowne Plaza w Warszawie odbyła się uroczysta gala finałowa XXVII edycji ogólnopolskiego konkursu Rolnik - Farmer Roku. W gali uczestniczyli: Jan Krzysztof Ardanowski - Przewodniczący Rady ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich przy Prezydencie RP, Jerzy Chróścikowski - Przewodniczący Senackiej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, patroni konkursu Pani Małgorzata Gośniowska - Kola- dyrektor generalna krajowego ośrodka wsparcia rolnictwa i inni.

więcej

Osobowości i Sukcesy Roku 2021

Osobowości i Sukcesy Roku 2021

Dnia 28 października 2021 roku wręczono statuetki laureatom nagrodzonym jako wybitne osobowości oraz osobom i firmom w uznaniu za ich wyjątkową pracę na miarę 'Sukcesu Roku'. Jubileuszową galę zorganizowano w teatrze SCENA RELAX w Warszawie, do którego tłumnie przybyły znane osobistości. Wśród zaproszonych gości byli między innymi: Ewa Minge, Zenon Martyniuk, Michał Milowicz, Andrzej Grabowski, Alicja Węgorzewska i inni.

więcej

XIII Smart City Forum

XIII Smart City Forum

Dnia 13-14 października 2021 r. odbyła się XIII edycja Smart City Forum. W trakcie dwóch dni kongresu, niemal 400 uczestników wysłuchało merytorycznych wystąpień oraz debat skupionych na tematyce miast inteligentnych w Polsce i na świecie.

więcej

XXVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

XXVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

W hotelu Sheraton Grand w Warszawie odbyło się wielkie święto polskiego rolnictwa, czyli XXVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik-Farmer Roku. Najlepsi rolnicy otrzymali jak co roku złote jabłka, które są nie tylko symbolem sukcesu w biznesie rolniczym ale też ukoronowaniem wieloletniej pracy. W zeszłym roku, na podstawie wysłanych materiałów kapituła konkursowa, którą tworzą przedstawiciele Stowarzyszenia ,,Polski Klub Rolnik-Farmer Roku''...

więcej

XXII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

XXII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

Dnia 5 lutego 2018 r. w hotelu The Westin w Warszawie odbyła się uroczysta gala finałowa XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku. Podczas wieczoru nagrodzono najlepsze gospodarstwa w kraju. W ręce najlepszych gospodarzy z całej Polski trafiły złote jabłka. Nagrody wręczali między innymi: Krzysztof Jurgiel – Minister Rolnictwa, Witold Strobel - Dyrektor Generalny KOWR, Krzysztof Łapiński - sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP i inni.

więcej

Osobowości i Sukcesy Roku 2019

Osobowości i Sukcesy Roku 2019

Dnia 30 marca 2019 r. w luksusowym hotelu Pałac i Folwark Łochów pod Warszawą, należącym do grupy hotelowej Arche, odbyła się IX edycja Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2019". Wyjątkowy wieczór poprowadziły Kasia Motloch i Wiola Wrzesińska. Organizatorem i pomysłodawcą gali jest Mariusz Pujszo, wydawca magazynu „Osobowości i Sukcesy". Na scenie wystąpili między innymi: Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Izabela Trojanowska, Marcin Miller i inni.

więcej

Hotel & Tourism Trends 2018

Hotel & Tourism Trends 2018

Piąta edycja Hotel & Tourism Trends 2018 odbyła się w warszawskim hotelu Victoria. Spotkanie dla branży hotelarskiej uważane jest jako najważniejsze wydarzenie branżowe w Europie Środkowej. W jednym miejscu spotykają się właściciele, zarządy spółek operatorskich, kadra zarządzająca hotelami, przedstawiciele firm deweloperskich i funduszy inwestycyjnych oraz czołowi dostawcy produktów i usług dla hotelarstwa i turystyki.

więcej

XX edycja nagrody WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców

XX edycja nagrody WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców

Już po raz 20 elitarna grupa przedsiębiorców została uhonorowana prestiżową nagrodą Wiktoria – Znak Jakości przedsiębiorców, świadcząca o doskonałej kondycji firm, które budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki. Jubileuszowe nagrody zostały wręczone w trakcie uroczystej gali, która odbyła się 21 października 2017 roku w hotelu Aport City Okęcie w Warszawie. Wśród zaproszonych gości byli tegoroczni laureaci, przedstawiciele władz państwowych...

więcej

Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu

Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu

Po raz dwudziesty pierwszy w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu. Tradycją stało się przemówienie Marka Goliszewskiego – prezesa BCC. Jak przystało na tego typu galę, nie mogło zabraknąć uroczystego koncertu. Tym razem publiczność słuchała muzyki w wykonaniu Melody Makers. Galę tradycyjnie poprowadziła Serafina Ogończyk-Mąkowska i Grzegorz Miśtal.

więcej

Emirates & Europe Economic Forum

Emirates & Europe Economic Forum

W hotelu Intercontinental w Warszawie odbyło się Emirates & Europe Economic Forum. Było to największe dotychczas wydarzenie w zakresie budowania relacji ekonomiczno-kulturalnych między Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi a Europą. Po raz pierwszy w Warszawie odbyło się unikatowe wydarzenie, zorganizowane w celu prezentacji możliwych obszarów współpracy i jej intensyfikacji.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone