Biznes

Dobra Firma 2023

Dobra Firma 2023

Dnia 18 maja 2023 r. ogłoszono zwycięzców trzeciej edycji programu Dobra Firma, organizowanego przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Nagrody zostały przyznane wyróżniającym się innowatorom, inwestorom, pracodawcom i najbardziej efektywnym przedsiębiorstwom. Wśród nagrodzonych znalazły się firmy z różnych sektorów, takich jak m.in. branża finansowa, cyfrowa, samochodowa, spożywcza czy spedycyjna.

więcej

Osobowości i Sukcesy Roku 2023

Osobowości i Sukcesy Roku 2023

Za nami kolejna edycja uroczystej gali Osobowości i Sukcesy Roku 2023, której pomysłodawcą, organizatorem i reżyserem był Mariusz Pujszo. Tegoroczna edycja odbyła się w luksusowym i prestiżowym hotelu Renaissance w Warszawie. Podczas gali na scenie wystąpili między innymi Natalia Pujszo, KASA oraz Zespół Pieśni i Tańca Śląsk. Ten wyjątkowy wieczór poprowadzili Wiola Wrzesińska oraz Daniel Klusek.

więcej

Hotel Trends Poland & CEE 2022

Hotel Trends Poland & CEE 2022

W luksusowym hotelu Radisson Collection w Warszawie odbyła się 10. edycja forum Hotel Trends Poland & CEE, czyli najważniejszego spotkania top managementu branży hotelarskiej w Polsce. W trakcie wydarzenia Radisson Hotel Group ogłosiła swój pierwszy produkt związany z obsługą apartamentów pod marką Radisson Service Apartments w ramach Unity Center w Krakowie (...)

więcej

Luksusowa Marka Roku 2021

Luksusowa Marka Roku 2021

Dnia 22 listopada 2021 r. w Arche Hotel Krakowska w Warszawie już po raz dwunasty nagrodzono laureatów przyznanych wyróżnień, doceniając ich osiągnięcia w sektorze premium. Statuetki Luksusowa Marka Roku, Najwyższa Jakość Roku oraz Twórca Polskiego Rynku Dóbr Luksusowych stanowią uhonorowanie osób i firm, które nie tylko spełniają wysokie wymagania swoich odbiorców, lecz także prezentują unikalne wartości.

więcej

Osobowości i Sukcesy Roku 2021

Osobowości i Sukcesy Roku 2021

Dnia 28 października 2021 roku wręczono statuetki laureatom nagrodzonym jako wybitne osobowości oraz osobom i firmom w uznaniu za ich wyjątkową pracę na miarę 'Sukcesu Roku'. Jubileuszową galę zorganizowano w teatrze SCENA RELAX w Warszawie, do którego tłumnie przybyły znane osobistości. Wśród zaproszonych gości byli między innymi: Ewa Minge, Zenon Martyniuk, Michał Milowicz, Andrzej Grabowski, Alicja Węgorzewska i inni.

więcej

Gala Marki Roku 2020/2021

Gala Marki Roku 2020/2021

Dnia 15 grudnia 2021 r. w warszawskim Hotelu Hilton odbyła się uroczysta Gala Marki Roku 2020/2021, podczas której nagrodzono najlepsze marki biznesowe- najwyższej jakości produkty, usługi i rozwiązania oraz marki osobiste- przedstawicieli biznesu, show biznesu i mediów, którzy swoją pracą, pasją i zaangażowaniem są inspiracją dla innych. Organizatorem wydarzenia były agencje Best Brands Connect oraz Polski Instytut Rozwoju Marki.

więcej

XXVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

XXVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

W hotelu Westin w Warszawie odbyła się uroczysta gala finałowa XXVIII edycji ogólnopolskiego konkursu "Rolnik-Farmer Roku". Celem konkursu jest promowanie nowoczesnego rolnictwa i tych producentów rolnych, którzy dzięki pomysłowości i inicjatywie potrafią dostosować swoje gospodarstwa i sadownictwo do zmieniającego się rynku i nowych realiów, w ramach wspólnej polityki rolnej.

więcej

Osobowości i Sukcesy Roku 2019

Osobowości i Sukcesy Roku 2019

Dnia 30 marca 2019 r. w luksusowym hotelu Pałac i Folwark Łochów pod Warszawą, należącym do grupy hotelowej Arche, odbyła się IX edycja Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2019". Wyjątkowy wieczór poprowadziły Kasia Motloch i Wiola Wrzesińska. Organizatorem i pomysłodawcą gali jest Mariusz Pujszo, wydawca magazynu „Osobowości i Sukcesy". Na scenie wystąpili między innymi: Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Izabela Trojanowska, Marcin Miller i inni.

więcej

Letnie Spotkanie Lewiatana 2017

Letnie Spotkanie Lewiatana 2017

W ogrodach Konfederacji Lewiatan, przy ul. Zbyszka Cybulskiego 3 w Warszawie odbyło się ,,Letnie spotkanie Lewiatana''. Wydarzenie to zgromadziło nie tylko przedsiębiorców i działaczy społecznych, ale również polityków i publicystów. Gościem specjalnym spotkania była minister rodziny, pracy i spraw społecznych, Elżbieta Rafalska.

więcej

Luksusowa Marka Roku 2016

Luksusowa Marka Roku 2016

Kolejna już VII edycja uroczystej gali „Luksusowa marka Roku 2016" miała miejsce tym razem w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim. Ten wyjątkowy wieczór poprowadzili: Wiola Wrzesińska i Marcin Orłoś. Wśród zaproszonych gości pojawili się między innymi biznesmeni, gwiazdy show-biznesu, sportowcy oraz przedstawiciele nauki i sztuki. Przy stołach zasiedli między innymi: Marek Włodarczyk, Aleksander Doba, Jacek Wszoła, Władysław Kozakiewicz, Natalia Pujszo, a także pozostali goście.

więcej

Osobowości i Sukcesy Roku 2015

Osobowości i Sukcesy Roku 2015

W hotelu Marriott w Warszawie odbyła się IV edycja Wielkiej Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2015”. Galę poprowadzili: Wiola Wrzesińska i Ryszard Rembiszewski. Podczas gali wyróżniono samych najlepszych, wręczając im statuetki za osobowość lub za sukces. W gronie laureatów osobowości znaleźli się m.in.: Sylwia Grzeszczak, Agnieszka Dygant, Robert Janowski, Aleksander Dobra, Tomasz Karolak, Daniel OIbrychski.

więcej

Luksusowa Marka Roku 2014

Luksusowa Marka Roku 2014

 W nowopowstałym obiekcie Warsaw Plaza Hotel miała miejsce kolejna edycja gali „Luksusowa Marka Roku 2014”. Galę poprowadziła urocza finalistka Miss Polski 2010 Wiola Gut i Tomasz Stockinger. Głównym organizatorem przedsięwzięcia była firma Excellent Events i Mariusz Pujszo - aktor, reżyser i producent filmowy. Kulminacyjnym momentem tego wydarzenia było wręczenie statuetek „Luksusowej Marki Roku 2014“ wyróżnionym firmom i usługodawcom ...

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone