BIZNES

Luksusowa Marka Roku 2014

Luksusowa Marka Roku 2014

 W nowopowstałym obiekcie Warsaw Plaza Hotel miała miejsce kolejna edycja gali „Luksusowa Marka Roku 2014”. Galę poprowadziła urocza finalistka Miss Polski 2010 Wiola Gut i Tomasz Stockinger. Głównym organizatorem przedsięwzięcia była firma Excellent Events i Mariusz Pujszo - aktor, reżyser i producent filmowy. Kulminacyjnym momentem tego wydarzenia było wręczenie statuetek „Luksusowej Marki Roku 2014“ wyróżnionym firmom i usługodawcom ...

więcej

Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu

Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu

Po raz dwudziesty pierwszy w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu. Tradycją stało się przemówienie Marka Goliszewskiego – prezesa BCC. Jak przystało na tego typu galę, nie mogło zabraknąć uroczystego koncertu. Tym razem publiczność słuchała muzyki w wykonaniu Melody Makers. Galę tradycyjnie poprowadziła Serafina Ogończyk-Mąkowska i Grzegorz Miśtal.

więcej

Uroczysta Gala Luksusowa Marka Roku 2016

Uroczysta Gala Luksusowa Marka Roku 2016

Kolejna już VII edycja uroczystej gali „Luksusowa marka Roku 2016" miała miejsce tym razem w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim. Ten wyjątkowy wieczór poprowadzili: Wiola Wrzesińska i Marcin Orłoś. Wśród zaproszonych gości pojawili się między innymi biznesmeni, gwiazdy show-biznesu, sportowcy oraz przedstawiciele nauki i sztuki. Przy stołach zasiedli między innymi: Marek Włodarczyk, Aleksander Doba, Jacek Wszoła, Władysław Kozakiewicz, Natalia Pujszo, a także pozostali goście.

więcej

Osobowości i Sukcesy Roku 2015

Osobowości i Sukcesy Roku 2015

W hotelu Marriott w Warszawie odbyła się IV edycja Wielkiej Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2015”. Galę poprowadzili: Wiola Wrzesińska i Ryszard Rembiszewski. Podczas gali wyróżniono samych najlepszych, wręczając im statuetki za osobowość lub za sukces. W gronie laureatów osobowości znaleźli się m.in.: Sylwia Grzeszczak, Agnieszka Dygant, Robert Janowski, Aleksander Dobra, Tomasz Karolak, Daniel OIbrychski.

więcej

Profit Hotel Awards 2015

Profit Hotel Awards 2015

W warszawskim hotelu Sheraton odbyło się jubileuszowe X Forum Rynku Hotelarskiego, Profit Hotel 2015. Według specjalistów z branży hotelarskiej jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce. Główną atrakcją wieczoru była gala Profit Hotel Awards 2015, czyli czwarta edycja konkursu w Polsce, w którym przedstawiciele branży wybrali najlepsze hotele i obiekty noclegowe. Podczas uroczystości nagrodzono zwycięzców w dwunastu kategoriach.

więcej

Negocjacje to fascynująca podróż

Negocjacje to fascynująca podróż

„Negocjacje to fascynująca podróż" to książka, która stanie się Twoim osobistym przewodnikiem po świecie negocjacji. Dzięki niej odkryjesz meandry sztuki, która pomaga nie tylko w podpisywaniu dużych kontraktów biznesowych, ale też znacznie ułatwia codzienne życie. To książka dla każdego bez wyjątku - świetna na prezent.

więcej

Business Traveller Avards Poland 2015

Business Traveller Avards Poland 2015

W zimowym ogrodzie restauracji Villa Foksal w Warszawie odbyła się trzecia edycja Business Traveller Avards Poland 2015. Podczas wydarzenia przyznano nagrody w ponad trzydziestu kategoriach. Czytelnicy wybrali między innymi najlepsze lotniska, hotele, linie lotnicze, wypożyczalnie samochodów, a także elektronikę użytkową i samochody. Największe uznanie czytelników polskiej edycji Business Traveler otrzymały między innymi takie marki jak: Lufthansa, LOT, Emirates, Qatar Airways i inne.

więcej

Emirates & Europe Economic Forum

Emirates & Europe Economic Forum

W hotelu Intercontinental w Warszawie odbyło się Emirates & Europe Economic Forum. Było to największe dotychczas wydarzenie w zakresie budowania relacji ekonomiczno-kulturalnych między Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi a Europą. Po raz pierwszy w Warszawie odbyło się unikatowe wydarzenie, zorganizowane w celu prezentacji możliwych obszarów współpracy i jej intensyfikacji.

więcej

Hotel & Tourism Trends 2016

Hotel & Tourism Trends 2016

W Hotelu Sofitel Warsaw Victoria w Warszawie odbyła się trzecia edycja konferencji Hotel & Tourism Trends 2016, która uznawana jest jako najważniejsze wydarzenie w branży hotelarskiej w Europie Środkowej. Zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji była uroczysta gala finałowa konkursu „Hotelarz Roku 2016". Człowiekiem Roku 2016 polskiego hotelarstwa został Władysław Grochowski, Prezes Grupy Arche.

więcej

Premiera kalendarza Business Women and Life

Premiera kalendarza Business Women and Life

W Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się Gala Charytatywna na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Pomysłodawcą całego wydarzenia była redakcja magazynu Business Woman & Life oraz Zarząd Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie. Głównym celem uroczystości była premiera kalendarza gwiazd na rzecz w/w stowarzyszenia oraz licytacja obrazów.

więcej

XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

Dnia 3 lutego 2016 r. w hotelu Westin w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie XXIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku. Na początku swoje przemówienia wygłosili: Jacek Bogucki - Sekretarz Stanu, z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi; prof. Tomasz Topoliński – Rektor Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego oraz Joerg Rehbein – Szef Regionu EMEA 3. Po chwili przedstawiono kapitułę konkursu i poproszono o głos przewodniczącą dr Teresę Kucharską.

więcej

Hotel Investment Trends 2017

Hotel Investment Trends 2017

W hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyła się pierwsza edycja konferencji Hotel Investment Trends, spotkania dedykowanego przedsiębiorcom i instytucjom działającym lub planującym działalność w branży hotelarskiej. Całe wydarzenie można podzielić na dwie części. Pierwsza z nich to interesujące dyskusje specjalistów branży hotelarskiej i turystycznej. Część druga to uroczysta gala, na której wręczono nagrody w konkursie „Hotel z pomysłem 10-lecia".

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone