BIZNES

Letnie Spotkanie Lewiatana 2017

Letnie Spotkanie Lewiatana 2017

W ogrodach Konfederacji Lewiatan, przy ul. Zbyszka Cybulskiego 3 w Warszawie odbyło się ,,Letnie spotkanie Lewiatana''. Wydarzenie to zgromadziło nie tylko przedsiębiorców i działaczy społecznych, ale również polityków i publicystów. Gościem specjalnym spotkania była minister rodziny, pracy i spraw społecznych, Elżbieta Rafalska.

więcej

Hotel & Tourism Trends 2017

Hotel & Tourism Trends 2017

W ramach dwudniowej konferencji odbyło się 14 paneli dyskusyjnych i sesji tematycznych z udziałem czołowych przedstawicieli branży hotelarskiej oraz ekspertów z Polski i zagranicy. Poświęcone były Polsce jako najgorętszemu inwestycyjnie rynkowi w Europie Środkowo-Wschodniej, soft-brandom hotelowym, hotelom luksusowym i resortowym, hotelowej gastronomii, bezpieczeństwu w hotelach, w tym nowym regulacjom dotyczącym ochrony danych osobowych...

więcej

Hotelarz Roku 2017

Hotelarz Roku 2017

Podczas uroczystej gali w hotelu Sofitel Warszawa Victoria, zostali ogłoszeni zwycięzcy w konkursie Hotelarz Roku 2017. Do tegorocznej edycji tego najbardziej prestiżowego konkursu branżowego promującego wyróżniających się swoimi osiągnięciami profesjonalistów z branży hotelowej, zgłoszono blisko 70 kandydatów. Składająca się z blisko 30 ekspertów kapituła wyłoniła laureatów w ramach 5 kategorii konkursowych oraz jednej kategorii specjalnej.

więcej

XX edycja nagrody WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców

XX edycja nagrody WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców

Już po raz 20 elitarna grupa przedsiębiorców została uhonorowana prestiżową nagrodą Wiktoria – Znak Jakości przedsiębiorców, świadcząca o doskonałej kondycji firm, które budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki. Jubileuszowe nagrody zostały wręczone w trakcie uroczystej gali, która odbyła się 21 października 2017 roku w hotelu Aport City Okęcie w Warszawie. Wśród zaproszonych gości byli tegoroczni laureaci, przedstawiciele władz państwowych...

więcej

Hotel Investment Trends 2017

Hotel Investment Trends 2017

W hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyła się pierwsza edycja konferencji Hotel Investment Trends, spotkania dedykowanego przedsiębiorcom i instytucjom działającym lub planującym działalność w branży hotelarskiej. Całe wydarzenie można podzielić na dwie części. Pierwsza z nich to interesujące dyskusje specjalistów branży hotelarskiej i turystycznej. Część druga to uroczysta gala, na której wręczono nagrody w konkursie „Hotel z pomysłem 10-lecia".

więcej

Hotel & Tourism Trends 2016

Hotel & Tourism Trends 2016

W Hotelu Sofitel Warsaw Victoria w Warszawie odbyła się trzecia edycja konferencji Hotel & Tourism Trends 2016, która uznawana jest jako najważniejsze wydarzenie w branży hotelarskiej w Europie Środkowej. Zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji była uroczysta gala finałowa konkursu „Hotelarz Roku 2016". Człowiekiem Roku 2016 polskiego hotelarstwa został Władysław Grochowski, Prezes Grupy Arche.

więcej

Premiera kalendarza Business Women and Life

Premiera kalendarza Business Women and Life

W Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się Gala Charytatywna na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Pomysłodawcą całego wydarzenia była redakcja magazynu Business Woman & Life oraz Zarząd Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie. Głównym celem uroczystości była premiera kalendarza gwiazd na rzecz w/w stowarzyszenia oraz licytacja obrazów.

więcej

Uroczysta Gala Luksusowa Marka Roku 2016

Uroczysta Gala Luksusowa Marka Roku 2016

Kolejna już VII edycja uroczystej gali „Luksusowa marka Roku 2016" miała miejsce tym razem w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim. Ten wyjątkowy wieczór poprowadzili: Wiola Wrzesińska i Marcin Orłoś. Wśród zaproszonych gości pojawili się między innymi biznesmeni, gwiazdy show-biznesu, sportowcy oraz przedstawiciele nauki i sztuki. Przy stołach zasiedli między innymi: Marek Włodarczyk, Aleksander Doba, Jacek Wszoła, Władysław Kozakiewicz, Natalia Pujszo, a także pozostali goście.

więcej

Emirates & Europe Economic Forum

Emirates & Europe Economic Forum

W hotelu Intercontinental w Warszawie odbyło się Emirates & Europe Economic Forum. Było to największe dotychczas wydarzenie w zakresie budowania relacji ekonomiczno-kulturalnych między Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi a Europą. Po raz pierwszy w Warszawie odbyło się unikatowe wydarzenie, zorganizowane w celu prezentacji możliwych obszarów współpracy i jej intensyfikacji.

więcej

Business Traveller Avards Poland 2015

Business Traveller Avards Poland 2015

W zimowym ogrodzie restauracji Villa Foksal w Warszawie odbyła się trzecia edycja Business Traveller Avards Poland 2015. Podczas wydarzenia przyznano nagrody w ponad trzydziestu kategoriach. Czytelnicy wybrali między innymi najlepsze lotniska, hotele, linie lotnicze, wypożyczalnie samochodów, a także elektronikę użytkową i samochody. Największe uznanie czytelników polskiej edycji Business Traveler otrzymały między innymi takie marki jak: Lufthansa, LOT, Emirates, Qatar Airways i inne.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone