Biznes

Luksusowa Marka Roku 2014

Luksusowa Marka Roku 2014

 W nowopowstałym obiekcie Warsaw Plaza Hotel miała miejsce kolejna edycja gali „Luksusowa Marka Roku 2014”. Galę poprowadziła urocza finalistka Miss Polski 2010 Wiola Gut i Tomasz Stockinger. Głównym organizatorem przedsięwzięcia była firma Excellent Events i Mariusz Pujszo - aktor, reżyser i producent filmowy. Kulminacyjnym momentem tego wydarzenia było wręczenie statuetek „Luksusowej Marki Roku 2014“ wyróżnionym firmom i usługodawcom ...

więcej

Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu

Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu

Po raz dwudziesty pierwszy w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu. Tradycją stało się przemówienie Marka Goliszewskiego – prezesa BCC. Jak przystało na tego typu galę, nie mogło zabraknąć uroczystego koncertu. Tym razem publiczność słuchała muzyki w wykonaniu Melody Makers. Galę tradycyjnie poprowadziła Serafina Ogończyk-Mąkowska i Grzegorz Miśtal.

więcej

Uroczysta Gala Luksusowa Marka Roku 2016

Uroczysta Gala Luksusowa Marka Roku 2016

Kolejna już VII edycja uroczystej gali „Luksusowa marka Roku 2016" miała miejsce tym razem w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim. Ten wyjątkowy wieczór poprowadzili: Wiola Wrzesińska i Marcin Orłoś. Wśród zaproszonych gości pojawili się między innymi biznesmeni, gwiazdy show-biznesu, sportowcy oraz przedstawiciele nauki i sztuki. Przy stołach zasiedli między innymi: Marek Włodarczyk, Aleksander Doba, Jacek Wszoła, Władysław Kozakiewicz, Natalia Pujszo, a także pozostali goście.

więcej

Osobowości i Sukcesy Roku 2015

Osobowości i Sukcesy Roku 2015

W hotelu Marriott w Warszawie odbyła się IV edycja Wielkiej Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2015”. Galę poprowadzili: Wiola Wrzesińska i Ryszard Rembiszewski. Podczas gali wyróżniono samych najlepszych, wręczając im statuetki za osobowość lub za sukces. W gronie laureatów osobowości znaleźli się m.in.: Sylwia Grzeszczak, Agnieszka Dygant, Robert Janowski, Aleksander Dobra, Tomasz Karolak, Daniel OIbrychski.

więcej

Negocjacje to fascynująca podróż

Negocjacje to fascynująca podróż

„Negocjacje to fascynująca podróż" to książka, która stanie się Twoim osobistym przewodnikiem po świecie negocjacji. Dzięki niej odkryjesz meandry sztuki, która pomaga nie tylko w podpisywaniu dużych kontraktów biznesowych, ale też znacznie ułatwia codzienne życie. To książka dla każdego bez wyjątku - świetna na prezent.

więcej

Emirates & Europe Economic Forum

Emirates & Europe Economic Forum

W hotelu Intercontinental w Warszawie odbyło się Emirates & Europe Economic Forum. Było to największe dotychczas wydarzenie w zakresie budowania relacji ekonomiczno-kulturalnych między Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi a Europą. Po raz pierwszy w Warszawie odbyło się unikatowe wydarzenie, zorganizowane w celu prezentacji możliwych obszarów współpracy i jej intensyfikacji.

więcej

XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

Dnia 3 lutego 2016 r. w hotelu Westin w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie XXIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku. Na początku swoje przemówienia wygłosili: Jacek Bogucki - Sekretarz Stanu, z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi; prof. Tomasz Topoliński – Rektor Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego oraz Joerg Rehbein – Szef Regionu EMEA 3. Po chwili przedstawiono kapitułę konkursu i poproszono o głos przewodniczącą dr Teresę Kucharską.

więcej

XX edycja nagrody WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców

XX edycja nagrody WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców

Już po raz 20 elitarna grupa przedsiębiorców została uhonorowana prestiżową nagrodą Wiktoria – Znak Jakości przedsiębiorców, świadcząca o doskonałej kondycji firm, które budują i wpływają na rozwój polskiej gospodarki. Jubileuszowe nagrody zostały wręczone w trakcie uroczystej gali, która odbyła się 21 października 2017 roku w hotelu Aport City Okęcie w Warszawie. Wśród zaproszonych gości byli tegoroczni laureaci, przedstawiciele władz państwowych...

więcej

Osobowości i Sukcesy Roku 2019

Osobowości i Sukcesy Roku 2019

Dnia 30 marca 2019 r. w luksusowym hotelu Pałac i Folwark Łochów pod Warszawą, należącym do grupy hotelowej Arche, odbyła się IX edycja Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2019". Wyjątkowy wieczór poprowadziły Kasia Motloch i Wiola Wrzesińska. Organizatorem i pomysłodawcą gali jest Mariusz Pujszo, wydawca magazynu „Osobowości i Sukcesy". Na scenie wystąpili między innymi: Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Izabela Trojanowska, Marcin Miller i inni.

więcej

Letnie Spotkanie Lewiatana 2017

Letnie Spotkanie Lewiatana 2017

W ogrodach Konfederacji Lewiatan, przy ul. Zbyszka Cybulskiego 3 w Warszawie odbyło się ,,Letnie spotkanie Lewiatana''. Wydarzenie to zgromadziło nie tylko przedsiębiorców i działaczy społecznych, ale również polityków i publicystów. Gościem specjalnym spotkania była minister rodziny, pracy i spraw społecznych, Elżbieta Rafalska.

więcej

XXII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

XXII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

Dnia 5 lutego 2018 r. w hotelu The Westin w Warszawie odbyła się uroczysta gala finałowa XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku. Podczas wieczoru nagrodzono najlepsze gospodarstwa w kraju. W ręce najlepszych gospodarzy z całej Polski trafiły złote jabłka. Nagrody wręczali między innymi: Krzysztof Jurgiel – Minister Rolnictwa, Witold Strobel - Dyrektor Generalny KOWR, Krzysztof Łapiński - sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP i inni.

więcej

XXVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

XXVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

W hotelu Sheraton Grand w Warszawie odbyło się wielkie święto polskiego rolnictwa, czyli XXVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik-Farmer Roku. Najlepsi rolnicy otrzymali jak co roku złote jabłka, które są nie tylko symbolem sukcesu w biznesie rolniczym ale też ukoronowaniem wieloletniej pracy. W zeszłym roku, na podstawie wysłanych materiałów kapituła konkursowa, którą tworzą przedstawiciele Stowarzyszenia ,,Polski Klub Rolnik-Farmer Roku''...

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone