«powrótUroczyste otwarcie Cinema City Galeria Północna

Anna Popek Cinema City Galeria Północna, Warszawa

Dnia 14 września 2017 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowego kina na warszawskiej Białołęce – Cinema City. Nowe kino ma za zadanie zapewnić dobrą rozrywkę dla mieszkańców Białołęki, Tarchomina i okolicznych, podwarszawskich miejscowości. Obecnie jest to pierwsze kino w stolicy z przełomowym systemem dźwiękowym Dolby Atmos, który przemienia seans kinowy w niezwykłe przeżycie filmowe, gdyż dosłownie „wrzuca" widza w sam środek akcji i przez to dostarcza mu niesamowitych emocji. W repertuarze kina Cinema City Galeria Północna znajdą się najważniejsze nowości polskiego i światowego kina. Na widzów czekają także specjalne pokazy przedpremierowe i długo oczekiwane premiery, które dostarczą niezapomnianych przeżyć filmowych.

Całe wydarzenie zapoczątkowała konferencja prasowa na której pojawił się Mooky Greidinger prezes Cineworld Group. Chwilę potem miało miejsce uroczyste otwarcie obiektu i prezentacja kina. Każdy z uczestników mógł wybrać jeden z czterech filmów, a następnie obejrzeć go na jednej z sal projekcyjnych. Po seansach filmowych czekał uroczysty bankiet i część dyskotekowa.

Wśród zaproszonych gości było wiele gwiazd takich jak: Anna Popek, Anna Wendzikowska, Dominika Gwit, Anna Piszczałka, Kamila Szczawińska, Grzegorz Łapanowski, Karina Kunkiewicz, Ewa i Tomasz Lubertowie i inni. Zaskoczeniem było pojawienie się gwiazd, które rzadko odwiedzają warszawskie salony. Wśród nich był: Ivan Komarenko, Gabriel Fleszar, Grzegorz Łapanowski i Daniel Wieleba. Zaskoczeniem mogła być obecność sportowców takich jak: Cezary Trybański, Radosław Kawęcki i Robert Burneika.

Ewa i Tomasz Lubertowie

 ***

Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz komfort oglądania to cechy charakterystyczne dla sieci kin Cinema City, która zapewnia widzom najwyższej jakości obraz i dźwięk. Cinema City - Galeria Północna to kino na najwyższym europejskim poziomie, nowoczesne i zaawansowane technologicznie. Posiada 11 klimatyzowanych sal z wygodnymi fotelami, w których zmieści się ponad 2 000 widzów, a także bar z kinowymi przekąskami oraz kawiarnię Cinema Café, w której miłośnicy dobrej kawy i dobrych filmów będą mogli sięgnąć na półkę, wybrać i poczytać książki o tematyce filmowej. Cinema City, jako pionier innowacyjnych technologii stosowanych w branży kinowej, takich jak kina IMAX® czy sale ŠKODA 4DX®, udostępnił widzom salę z systemem dźwiękowym Dolby Atmos®.

(WW)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone