Kultura - kino, teatr i muzyka

Show French Touch 2019

Show French Touch 2019

Dnia 12 października 2019 roku w Teatrze Wielkim Operze Narodowej odbyło się największe wydarzenie rozrywkowe promujące francuską kulturę w Polsce. Z roku na rok Show French Touch zachwyca widowiskowością i oryginalnym repertuarem. W tym roku organizatorzy zawiesili poprzeczkę jeszcze wyżej i bez wątpienia była to najlepsza jak dotąd gala. Na scenie wystąpiły francuskie i polskie gwiazdy, a wśród nich m.in. słynny kabaret Moulin Rouge...

więcej

Ramówka TVP, jesień 2019

Ramówka TVP, jesień 2019

Telewizja Polska w czwartkowy wieczór w swojej siedzibie zaprezentowała jesienną ofertę programową. Ramówka przyciągnęła tłumy prawdziwych gwiazd. Jesienią widzowie zobaczą swoje ulubione seriale m.in.: "M jak miłość", ,,Barwy szczęścia", ,,Rodzinka" oraz programy rozrywkowe takie jak: ,,The Voice of Poland" czy ,,Familiada". Telewizja Polska podkreśliła, że 2018 to rok, w którym 18. urodziny obchodzi jeden z największych serialowych hitów ,,M jak miłość".

więcej

Uroczyste Otwarcie Muzeum Polskiej Wódki

Uroczyste Otwarcie Muzeum Polskiej Wódki

Centrum Praskie Koneser to wyjątkowe miejsce, znajdujące się w dzielnicy Praga Północ na terenie Warszawskiej Wytwórni Wódek. Tradycja tego miejsca ma pewne zobowiązania, dlatego w nowej odsłonie Konesera pojawiło się, unikalne na skalę światową, Muzeum Polskiej Wódki. Poza interaktywną ekspozycją prezentującą historię i tajniki produkcji mocnego trunku, znajdzie się w nim restauracja i luksusowy Vodka Lounge.

więcej

Ramówka TVP, wiosna 2018

Ramówka TVP, wiosna 2018

Za nami prezentacja wiosennej ramówki TVP. Tradycją tej konferencji jest uczestnictwo wielu gwiazd stacji. Podobnie było i w tym roku. Wsród zaproszonych gwiazd byli między innymi: Kaja Paschalska, Monika Zamachowska, Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Sławomir Zapała, Anna Powierza, Mikołaj Roznerski, Weronika Książkiewicz i wiele innych. Nie zabrakło również części artystycznej, o muzyczną część wieczoru zadbała Edyta Górniak.

więcej

GRUBE RYBY RADIA KOLOR 2016

GRUBE RYBY RADIA KOLOR 2016

Plebiscyt Grube Ryby 2016 Radia Kolor 103 FM został rozstrzygnięty podczas uroczystej gali w podziemiach Teatru Wielkiego – Opery Narodowej. Od 1998 roku docenia wyjątkowe osobowości, zjawiska i miejsca. W tym roku słuchacze Radia Kolor wskazali swoich faworytów, którzy: podbili listy przebojów, inspirowali ich w Internecie, wykazali się wielkim sercem i oczarowali podniebienie.

więcej

PREMIERA SINGLA SABINY GOLANOWSKIEJ "NOWY DZIEŃ"

PREMIERA SINGLA SABINY GOLANOWSKIEJ "NOWY DZIEŃ"

W jesienny wieczór w restauracji „Po prostu Zachęta” odbyła się premiera singla „Nowy Dzień”. Impreza miała charakter zamknięty. Główną atrakcją wieczoru był promocyjny koncert Acoustic. Artystka zachwycała zgromadzonych gości swoim repertuarem, który znalazł się na płycie „Sabina SAGO Acoustic”. Promowana płyta posiada13 utworów w klimacie unplugged/acoustic. Zaproszenie na premierę otrzymały między innymi takie gwiazdy jak: Anna Piszczałka, Leszek Stanek i inni.

więcej

PREMIERA SPEKTAKLU ZŁODZIEJ W TEATRZE CAPITOL

PREMIERA SPEKTAKLU ZŁODZIEJ W TEATRZE CAPITOL

W warszawskim Teatrze Capitol odbyła się uroczysta premiera spektaklu "Złodziej" autorstwa Erica Chappella, ikony angielskiego humoru. Spektakl to inteligentna fabuła, dużo humoru, błyskotliwe żarty, szybkie zwroty akcji i zaskakujące zakończenie. Po raz kolejny reżyserem spektaklu został Cezary Żak. Wcześniej na deskach Och-teatru wyreżyserował sztukę "Trzeba zabić starszą panią". W obsadzie spektaklu „Złodziej” zobaczyliśmy Renatę Dancewicz, Izabelę Kunę, Rafała Królikowskiego, a także Leszka Lichotę. Na premierze pojawili się także: Julia Kamińska, Joanna i Maciej Damięccy, Edyta Olszówka, Kacper Kuszewski, Teresa Lipowska, Krystyna Sienkiewicz, Agnieszka Fitkau-Perepeczko, Elżbieta Romanowska i wiele innych. 

więcej

25 LAT RMF FM

25 LAT RMF FM

Warszawskie Radio Kolor obchodziło w tym roku 22-gie urodziny. Z tej wyjątkowej okazji wznowiono dawny plebiscyt – Grube Ryby, w którym słuchacze wskazali swoich faworytów, którzy podbili listy przebojów. Statuetki Grubych Ryb 2015 zostały wręczone w pięciu kategoriach – „Przebojowy Głos”, „Życie ze Smakiem”, „W Sieci”, „Największe Serce” oraz „Kobieta Koloru”. Laureaci zostali wskazani w drodze głosowania przez słuchaczy...

więcej

PREMIERA KSIĄŻKI HANNY BAKUŁY "IDIOTKA WRACA"

PREMIERA KSIĄŻKI HANNY BAKUŁY "IDIOTKA WRACA"

Hanna Bakuła oraz Dyrektor wydawnictwa Burda – Iga Rembiszewska zaprosiła dziennikarzy, gości i celebrytów na spotkanie towarzyszące premierze książki „Idiotka wraca”. Taki tytuł nosi kolejna książka napisana przez znaną wszystkim malarkę, pisarkę i autorkę wielu innych publikacji. Spotkanie miało miejsce w restauracji Kuźnia Kulturalna w Warszawie w Wilanowie. Wśród zaproszonych gości była między innymi Aleksandra Kwaśniewska.

więcej

UROCZYSTA PREMIERA FILMU "OSTATNI KLAPS"

UROCZYSTA PREMIERA FILMU "OSTATNI KLAPS"

Kino Luna w Warszawie gościło wielu znakomitych gości. Wszystko to za sprawą premiery niekonwencjonalnej polskiej komedii pt: „Ostatni Klaps” w reżyserii Gerwazego Reguły. W głównych rolach występuje m.in. Maja Frykowska oraz Mariusz Pujszo. Piosenkę promującą polską komedię pt: „Si Differents”, zaśpiewała Natalia Pujszo.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone