Kultura - kino, teatr i muzyka

Show French Touch 2019

Show French Touch 2019

Dnia 12 października 2019 roku w Teatrze Wielkim Operze Narodowej odbyło się największe wydarzenie rozrywkowe promujące francuską kulturę w Polsce. Z roku na rok Show French Touch zachwyca widowiskowością i oryginalnym repertuarem. W tym roku organizatorzy zawiesili poprzeczkę jeszcze wyżej i bez wątpienia była to najlepsza jak dotąd gala. Na scenie wystąpiły francuskie i polskie gwiazdy, a wśród nich m.in. słynny kabaret Moulin Rouge...

więcej

Legendarny paryski kabaret Moulin Rouge w Warszawie

Legendarny paryski kabaret Moulin Rouge w Warszawie

Legendarny paryski kabaret Moulin Rouge (po polsku Czerwony Młyn) wystąpił w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie. Była to największa atrakcja tegorocznego Show French Touch, które jest największym wydarzeniem rozrywkowym promującym francuską kulturę w Polsce. Podczas spektaklu zaprezentowano trzy wyjątkowe pokazy taneczne, w tym słynnego kankana. Urocze i zgrabne tancerki zaprezentowały się znakomicie w swoich kolorowych i sexownych strojach.

więcej

Śniadanie prasowe French Touch 2019

Śniadanie prasowe French Touch 2019

Dnia 12 września 2019 roku w siedzibie Ambasady Francji w Polsce odbyło się śniadanie prasowe prezentujące program French Touch 2019. Głównym założeniem spotkania było przedstawienie akcji handlowej French Touch, a także poznanie atrakcji i artystów którzy wystąpią podczas wielkiego show w Teatrze Wielkim. Swoje przemówienia wygłosili między innymi: J.E. Pierre Lévy, Ambasador Francji w Polsce oraz Daniel Teboul, Prezes Agencji Cryptone.

więcej

Zimowa Ramówka TVP 2019

Po raz pierwszy w historii Telewizja Polska przygotowała zimową ramówkę. Ofertę pod hasłem „Bądźmy razem zimą" zaprezentowano podczas konferencji z udziałem zarządu i gwiazd TVP w siedzibie przy ul. J.P. Woronicza. Telewizja Polska przygotowała również nowości muzyczne, między innymi talent show „The Voice Senior" i „The Voice Kids". Prezes TVP, Jacek Kurski zapowiedział, że Telewizja Polska rozpoczyna produkcję filmów kinowych...

więcej

Uroczysta Gala French Touch 2018

Uroczysta Gala French Touch 2018

Show French Touch już na stałe zapisało się na liście prestiżowych eventów w Warszawie. Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i w tym, uroczysta Gala French Tour odbyła się w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie. Wielkie Show było zwieńczeniem ogólnopolskiej kampanii, której jak co roku jest zachęcanie Polaków do odkrywania francuskiej mody, filmu, muzyki, a także kuchni i francuskich produktów.

więcej

Ramówka TVP, jesień 2019

Ramówka TVP, jesień 2019

Telewizja Polska w czwartkowy wieczór w swojej siedzibie zaprezentowała jesienną ofertę programową. Ramówka przyciągnęła tłumy prawdziwych gwiazd. Jesienią widzowie zobaczą swoje ulubione seriale m.in.: "M jak miłość", ,,Barwy szczęścia", ,,Rodzinka" oraz programy rozrywkowe takie jak: ,,The Voice of Poland" czy ,,Familiada". Telewizja Polska podkreśliła, że 2018 to rok, w którym 18. urodziny obchodzi jeden z największych serialowych hitów ,,M jak miłość".

więcej

Ramówka TVP, wiosna 2018

Ramówka TVP, wiosna 2018

Za nami prezentacja wiosennej ramówki TVP. Tradycją tej konferencji jest uczestnictwo wielu gwiazd stacji. Podobnie było i w tym roku. Wsród zaproszonych gwiazd byli między innymi: Kaja Paschalska, Monika Zamachowska, Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Sławomir Zapała, Anna Powierza, Mikołaj Roznerski, Weronika Książkiewicz i wiele innych. Nie zabrakło również części artystycznej, o muzyczną część wieczoru zadbała Edyta Górniak.

więcej

Róże Gali 2017

Róże Gali 2017

Prestiżowa uroczystość Róże Gali 2017, odbyła się po raz 15, tym razem w warszawskim centrum kongresowym Uffico Primo. Gospodarzami wieczoru byli: Anna Zejdler-Ibisz, redaktor naczelna tygodnika "Gala" i Piotr Kraśko, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Tym razem twórców nominowano w sześciu kategoriach (Online, Muzyka, Film, Teatr, Książki i Debiut), przyznano również dwie nagrody specjalne (Działalność Charytatywna i Nagroda Specjalna).

więcej

GRUBE RYBY RADIA KOLOR 2016

GRUBE RYBY RADIA KOLOR 2016

Plebiscyt Grube Ryby 2016 Radia Kolor 103 FM został rozstrzygnięty podczas uroczystej gali w podziemiach Teatru Wielkiego – Opery Narodowej. Od 1998 roku docenia wyjątkowe osobowości, zjawiska i miejsca. W tym roku słuchacze Radia Kolor wskazali swoich faworytów, którzy: podbili listy przebojów, inspirowali ich w Internecie, wykazali się wielkim sercem i oczarowali podniebienie.

więcej

PREMIERA SINGLA SABINY GOLANOWSKIEJ "NOWY DZIEŃ"

PREMIERA SINGLA SABINY GOLANOWSKIEJ "NOWY DZIEŃ"

W jesienny wieczór w restauracji „Po prostu Zachęta” odbyła się premiera singla „Nowy Dzień”. Impreza miała charakter zamknięty. Główną atrakcją wieczoru był promocyjny koncert Acoustic. Artystka zachwycała zgromadzonych gości swoim repertuarem, który znalazł się na płycie „Sabina SAGO Acoustic”. Promowana płyta posiada13 utworów w klimacie unplugged/acoustic. Zaproszenie na premierę otrzymały między innymi takie gwiazdy jak: Anna Piszczałka, Leszek Stanek i inni.

więcej

Premiera spektaklu Złodziej w Teatrze Capitol

Premiera spektaklu Złodziej w Teatrze Capitol

W warszawskim Teatrze Capitol odbyła się uroczysta premiera spektaklu "Złodziej" autorstwa Erica Chappella, ikony angielskiego humoru. Spektakl to inteligentna fabuła, dużo humoru, błyskotliwe żarty, szybkie zwroty akcji i zaskakujące zakończenie. Po raz kolejny reżyserem spektaklu został Cezary Żak. Wcześniej na deskach Och-teatru wyreżyserował sztukę "Trzeba zabić starszą panią". W obsadzie spektaklu „Złodziej” zobaczyliśmy Renatę Dancewicz, Izabelę Kunę, Rafała Królikowskiego, a także Leszka Lichotę. Na premierze pojawili się także: Julia Kamińska, Joanna i Maciej Damięccy, Edyta Olszówka, Kacper Kuszewski, Teresa Lipowska, Krystyna Sienkiewicz, Agnieszka Fitkau-Perepeczko, Elżbieta Romanowska i wiele innych. 

więcej

25 LAT RMF FM

25 LAT RMF FM

Warszawskie Radio Kolor obchodziło w tym roku 22-gie urodziny. Z tej wyjątkowej okazji wznowiono dawny plebiscyt – Grube Ryby, w którym słuchacze wskazali swoich faworytów, którzy podbili listy przebojów. Statuetki Grubych Ryb 2015 zostały wręczone w pięciu kategoriach – „Przebojowy Głos”, „Życie ze Smakiem”, „W Sieci”, „Największe Serce” oraz „Kobieta Koloru”. Laureaci zostali wskazani w drodze głosowania przez słuchaczy...

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone