Kultura - kino, teatr i muzyka

VII edycja Kalendarza artystycznego - "Kobiecie Sprawy"

VII edycja Kalendarza artystycznego - "Kobiecie Sprawy"

Zamknięty pokaz artystyczny „Kobiece Sprawy" odbył się w Arkadach Kubickiego w Warszawie, jednym z najbardziej prestiżowych miejsc eventowych w stolicy. Gospodarzem wieczoru była firma Gedeon Richter i Andrzej Pągowski – znany wszystkim artysta grafik, autor wielu plakatów zapowiadających festiwale sztuk, konkursy piosenek, sztuki teatralne, filmy itp. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło artystów, którzy przyczynili się do powstania tego kalendarza.

więcej

Premiera teledysku "Niezgoda" Justyny Sawickiej

Premiera teledysku "Niezgoda" Justyny Sawickiej

W restauracji Mojo Picon odbyła się premiera teledysku Justyny Sawickiej do najnowszej piosenki pt: „Niezgoda" połączona z walentynkowym recitalem artystki. Muzykę skomponowali szwedzcy producenci, a utwór Justyny został zgłoszony do Krajowych Eliminacji do Eurowizji. Tekst do najnowszego singla pt. „Niezgoda" napisała Justyna wspólnie z Beatą Ejzenhart. Jednym z partnerów powstania teledysku była organizacja turystyczna promująca Fuerteventurę...

więcej

Uroczysta Gala French Touch 2018

Uroczysta Gala French Touch 2018

Show French Touch już na stałe zapisało się na liście prestiżowych eventów w Warszawie. Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i w tym, uroczysta Gala French Tour odbyła się w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie. Wielkie Show było zwieńczeniem ogólnopolskiej kampanii, której jak co roku jest zachęcanie Polaków do odkrywania francuskiej mody, filmu, muzyki, a także kuchni i francuskich produktów.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone