Kultura - kino, teatr i muzyka

Premiera Show Girls w Teatrze Sabat

Premiera Show Girls w Teatrze Sabat

Premiera spektaklu „Show Girls" Małgorzaty Potockiej odbyła się 9 marca 2017 r. w Teatrze Sabat w Warszawie. Nie zabrakło też osób zaprzyjaźnionych z teatrem i z Małgorzatą Potocką, a także sponsorów, partnerów oraz przedstawicieli mediów. Największą atrakcją wieczoru było same przedstawienie w którym wystąpiła gwiazda wieczoru Paulla, artyści teatru, oraz urocze i sexowne tancerki z grupy Sabat.

więcej

Kryształowe Zwierciadła 2017

Kryształowe Zwierciadła 2017

Dnia 5 czerwca 2017 r. po raz 22 wręczone zostały nagrody Kryształowe Zwierciadła. Ceremonię wręczenia statuetek, która odbyła się w warszawskich ogrodach Królikarni poprowadziła Grażyna Torbicka. Jedną z atrakcji wieczoru był występ orkiestry kameralnej Młodej Polskiej Filharmonii pod batutą Adama Klocka. Wieczór uświetniła Monika Brodka, która zaprezentowała swoje największe utwory. Podczas uroczystej Gali wręczony został także Kryształek Zwierciadła.

więcej

Indyjski Festiwal Filmowy

Indyjski Festiwal Filmowy

Od 8 do 11 października 2017 r. w Kinie Kinoteka w Warszawie odbył się pierwszy Indyjski Festiwal Filmowy (IFF) w Polsce. Sympatykom kina indyjskiego zostały zaprezentowane najlepsze indyjskie filmy z różnych regionów Indii. Publiczność miała okazję zobaczyć znakomite i przełomowe dzieła indyjskich twórców.

więcej

Gala French Touch La Belle Vie

Gala French Touch La Belle Vie

Dnia 14 października w Teatrze Wielkim Operze Narodowej odbyła się uroczysta gala pod hasłem „French Touch La Belle Vie". Wydarzenie było zwieńczeniem trwającego trzy tygodnie wielkiego święta Francji. Podczas uroczystej gali przygotowano wiele atrakcji. W imprezie udział wzięli artyści z Francji. Wśród nich była piosenkarka Zaz, która jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawanych francuskich wokalistek na świecie.

więcej

Premiera teledysku Justyny Sawickiej do piosenki „Siła"

Premiera teledysku Justyny Sawickiej do piosenki „Siła"

Finalistka programu „Must be the music" Justyna Sawicka zaczyna udowadniać, że telewizyjny show to początek jej wielkiej kariery muzycznej. Dnia 08 listopada 2017 r. odbyło się wydarzenie filmowo-muzyczne, czyli premiera najnowszego teledysku wokalistki. Podczas wieczoru Justyna Sawicka zaprezentowała swój najnowszy teledysk do piosenki „Siła". Gościem specjalnym wydarzenia był Jarosław Jakimowicz gwiazdor filmu „Młode wilki".

więcej

Laureaci Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich 2017

Laureaci Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich 2017

13 grudnia 2017 roku w hotelu Hilton w Warszawie odbyła się po raz jedenasty Gala Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Wyróżnienia przyznawane filmowcom przez Zarząd Stowarzyszenia są uhonorowaniem ich pracy, która przyczyniła się do rozwoju polskiej kinematografii. Wśród dotychczasowych laureatów Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich są tak wybitne osoby jak m.in.: Sylwester Chęciński – reżyser; Witold Giersz – reżyser filmów animowanych...

więcej

Premiera spektaklu "Przeboje Świata" w Teatrze Sabat

Premiera spektaklu "Przeboje Świata" w Teatrze Sabat

Dnia 16 listopada 2017 r. w Teatrze Sabat w Warszawie miała miejsce uroczysta premiera wielkiego widowiska rewiowego „Przeboje Świata". Wszyscy goście zostali przywitani piosenką „Bałkanica" która jest hitem wśród polskich piosenek i długo utrzymywała się na listach przebojów. Tak jak w piosence tak też było tego wieczoru, była zabawa, było głośno, radośnie i dużo się działo. Po za tym było zmysłowo, romantycznie i sexownie.

więcej

VII edycja Kalendarza artystycznego - "Kobiecie Sprawy"

VII edycja Kalendarza artystycznego - "Kobiecie Sprawy"

Zamknięty pokaz artystyczny „Kobiece Sprawy" odbył się w Arkadach Kubickiego w Warszawie, jednym z najbardziej prestiżowych miejsc eventowych w stolicy. Gospodarzem wieczoru była firma Gedeon Richter i Andrzej Pągowski – znany wszystkim artysta grafik, autor wielu plakatów zapowiadających festiwale sztuk, konkursy piosenek, sztuki teatralne, filmy itp. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło artystów, którzy przyczynili się do powstania tego kalendarza.

więcej

Premiera teledysku "Niezgoda" Justyny Sawickiej

Premiera teledysku "Niezgoda" Justyny Sawickiej

W restauracji Mojo Picon odbyła się premiera teledysku Justyny Sawickiej do najnowszej piosenki pt: „Niezgoda" połączona z walentynkowym recitalem artystki. Muzykę skomponowali szwedzcy producenci, a utwór Justyny został zgłoszony do Krajowych Eliminacji do Eurowizji. Tekst do najnowszego singla pt. „Niezgoda" napisała Justyna wspólnie z Beatą Ejzenhart. Jednym z partnerów powstania teledysku była organizacja turystyczna promująca Fuerteventurę...

więcej

Uroczyste Otwarcie Muzeum Polskiej Wódki

Uroczyste Otwarcie Muzeum Polskiej Wódki

Centrum Praskie Koneser to wyjątkowe miejsce, znajdujące się w dzielnicy Praga Północ na terenie Warszawskiej Wytwórni Wódek. Tradycja tego miejsca ma pewne zobowiązania, dlatego w nowej odsłonie Konesera pojawiło się, unikalne na skalę światową, Muzeum Polskiej Wódki. Poza interaktywną ekspozycją prezentującą historię i tajniki produkcji mocnego trunku, znajdzie się w nim restauracja i luksusowy Vodka Lounge.

więcej

Playboy - wernisaż "Dzieje grzechu" oraz "Imperium zmysłów"

Playboy - wernisaż "Dzieje grzechu" oraz "Imperium zmysłów"

W restauracji Budda, przy ulicy mazowieckiej w Warszawie odbył się przedpremierowy wernisaż polskiej edycji Playboya. Odwiedzający mieli okazję zobaczyć zdjęcia z dwóch sesji: „Imperium zmysłów" i „Dzieje grzechu". Spotkanie poprowadził Rafał Jemielita – dziennikarz motoryzacyjny i współpracownik Playboya, który przeprowadzał wywiady z gwiazdami. Na ściance pojawili się miedzy innymi: Katarzyna Warnke, Cezary Pazura i inni.

więcej

Konkurs fotograficzny Empik Foto bije rekordy popularności

Konkurs fotograficzny Empik Foto bije rekordy popularności

Konkurs fotograficzny Empik Foto to jedna z najważniejszych i największych tego rodzaju akcji w Polsce. Do tegorocznej - 10. już edycji, w ciągu niespełna 3 tygodni wpłynęły aż 24 tysiące zgłoszeń! To absolutny rekord - podsumowują organizatorzy. Czy to znaczy, że coraz więcej Polaków odkrywa w sobie pasję do fotografii? W tym roku jury wybrało najlepsze zdjęcia w trzech kategoriach: portret, natura i podróże...

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone