«powrótPrezentacja Dolomiti Stars na sezon Zima 2017/2018

Restauracja San Lorenzo, Warszawa

Dnia 30 maja 2017 r. w restauracji San Lorenzo w Warszawie odbyła się prezentacja włoskiej organizacji turystycznej Dolomiti Stars. Tym razem zaprezentowano nowości i ofertę na sezon zima 2017/2018. Specjalnie na ten wieczór do stolicy przybyli przedstawiciele ośrodków narciarskich Arabba-Marmolada, Falcade/San Pellegrini i Civetta oraz Fiorenza Manfroi zarządzająca Dolomiti Stars. Uczestnicy spotkania obejrzeli prezentację ośrodków narciarskich, poznając przy tym atrakcje turystyczne, bazę noclegową oraz infrastrukturę turystyczną (wyciągi narciarskie).

Czarne ravioli z nadzieniem z łososia

Jedną z atrakcji wieczoru była uroczysta kolacja przygotowana przez szefa kuchni restauracji San Lorenzo. Specjalnie na te wydarzenie przygotowano najlepsze i najbardziej znane specjały kuchni włoskiej. Tego wieczoru podano między innymi: pieczone krewetki; carpaccio z wołowiny; tatar z tuńczyka podany z avocado oraz carpaccio z ośmiornicy. Nie zabrakło również takich frykasów jak np: tuńczyk pieczony z sezamem oraz czarne ravioli z łososiem i kawiorem. Na koniec podano słynne tiramisu i inne słodkości.

***

Dolomiti Stars to organizacja turystyczna obejmująca centralną część Dolomitów, najpiękniejszych Alp Włoskich: Civettę (Alleghe, Selva di Cadore i Val di Zoldo), Falcade-Passo San Pellegrino oraz Arabbę i Marmoladę. Do najważniejszych zadań należy promocja turystyki i biznesu turystycznego przy współpracy z innymi jednostkami terytorialnymi, w prowincji Belluno i regionie Veneto. Dolomiti Stars tworzy produkty turystyczne, a także promuje lokalne usługi turystyczne na swoim własnym rynku i poza granicami Włoch. Od stycznia 2013 roku, organizacja posiada własne biuro podróży. Oferta i wszelkie informacje dostępne są na stronie www.dolomitistars.com.

(WW)

zdjęcia: Dolomiti Stars i Restauracja San Lorenzo

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone