«powrótUroczyste otwarcie hotelu IBIS Styles Warszawa City

IBIS Styles Warszawa City, Warszawa

Wyłaniający się ze ściany fragment tramwaju, tory na wykładzinie, opis pięter w formie rozkładu jazdy, trakcje na suficie czy zaaranżowany w lobby przystanek, nawiązujący do dawnej komunikacji miejskiej to tylko niektóre z niespodzianek, jakie skrywają w sobie nowoczesne wnętrza otwartego właśnie przy ulicy Grzybowskiej 43 hotelu ibis Styles Warszawa City. To pierwszy w stolicy obiekt marki, która buduje swoją sieć w oparciu o unikatowe koncepcje niepowtarzalnych przestrzeni. Cechuje je zawsze nieograniczona kreatywność, a także pozytywna energia i optymistyczny nastrój. Inspiracje, choć różne, zawsze są jedyne w swoim rodzaju. Tym razem ibis Styles zaprasza odwiedzających do świata... warszawskich tramwajów!

Uroczyste otwarcie hotelu IBIS Styles Warszawa City odbyło się w marcu 2018 r. Wsród zaproszonych gości nie zabrakło wybitnych osobowości ze świata hotelarstwa. Na uroczystości pojawiłi się między innymi: Giles Clavie - President & Ceo Of Orbis S.A., Ireneusz Węgłowski - Wiceprezes Orbis SA, Oleg Vyshniakov - inwestor, właściciel firmy Wisher Enterprise oraz Katarzyna Zarzycka - Dyrektor Hotelu. Jedną z atrakcji wieczoru był akustyczny koncert wokalisty o pseudonimie Skubas. Jak przystało na tego typu uroczystościach, nie zabrakło wieczornego bankietu, który przygotowal szef kuchni hotelu IBIS Styles Warszawa City.

Wpisana w filozofię marki ibis Styles nieszablonowość w podejściu do wnętrz hotelowych przejawia się w wykorzystaniu wielu niestandardowych elementów i rozwiązań architektonicznych. Każdy obiekt wyróżnia inny, fascynujący, motyw przewodni, ale także jego niebanalne wykorzystanie. Czy da się przedstawić temat tramwajów w pasjonującej, designerskiej formie, a o historii opowiedzieć w nowoczesny sposób? ibis Styles Warszawa City udowadnia, że tak! Hotel zaprasza odwiedzających w wyjątkową podróż tramwajowym szlakiem, pełną niezapomnianych wrażeń. Gości zachwycą nie tylko wnętrza, pozwalające odkryć pewną nieoczywistą część historii miasta, ale także doskonała lokalizacja. Usytuowanie obiektu w biznesowym centrum Warszawy sprawia, że jest on idelanym wyborem w przypadku podróży służbowych, a bliskość zabytków i głównych atrakcji turystycznych gwarantuje, że w pełni usatysfakcjonowani z pobytu będą również goście indywidualni. Wszyscy bez wyjątku, po intensywnym dniu pełnym wrażeń, mogą zrelaksować się w zaprojektowanym z myślą o najwyższym komforcie Sweet Bed by ibis Styles – obecnym w każdym z 220 pokoi.

***

Ibis Styles to jedna z ekonomicznych marek grupy AccorHotels, która obiecuje nowoczesność, komfort i serwis w najlepszej cenie. Marka nieustannie wprowadza innowacje, aby odzwierciedlić jak bardzo docenia nowoczesność, komfort i dostępność. Na przykład stworzyła rewolucyjną koncepcję łóżka Sweet Bed by ibis, nowy design powierzchni publicznych nowoczesną ofertę gastronomiczną – ibis kitchen. Pielęgnuje także ducha profesjonalnej obsługi, który inspiruje każdego z jej pracowników. Ibis jest rozpoznawalny na całym świecie dzięki najwyższej jakości, wiarygodności i odpowiedzialności za środowisko. Utworzona w 1974 roku, dziś ibis jest europejskim liderem wśród hoteli ekonomicznych i zajmuje 4 miejsce w swojej kategorii na całym świecie – posiada ponad 1000 hoteli, 134 000 pokoi w 64 krajach.

(WW)

źródło: materiały prasowe organizatora

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone