Transport

Samochód Roku Playboya 2018

Samochód Roku Playboya 2018

Samochód Roku Playboya 2018, jeden z najbardziej prestiżowych eventów w Warszawie odbył się w pofabrycznej hali przy ul. Mińskiej 65. Tym razem okazja była wyjątkowa ponieważ obchodzono 65-lecie magazynu Playboy na świecie. Uroczysta gala odbyła się tym razem w listopadzie, a nie tak jak zawsze w okresie letnim. Poprowadzili ją: Joanna Zientarska, Robert Ziębiński i Rafał Jemielita.

więcej

Prezentacja nowych pojazdów ratowniczych LSP

Prezentacja nowych pojazdów ratowniczych LSP

Wydarzenie "Safety First" odbyło się na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie, w bazie na terenie strażnicy Lotniskowej Straży Pożarnej. Celem spotkania było uroczyste włączenie nowych pojazdów ratowniczych do działu bojowego LSP. Podczas części oficjalnej swoje przemówienia wygłosili: Mariusz Szpikowski, Dyrektor lotniska im. Fryderyka Chopina oraz Piotr Sitnicki, komendant Lotniskowej Straży Pożarnej.

więcej

Elektryczny samolot wylądował w Warszawie

Elektryczny samolot wylądował w Warszawie

Dnia 12-06-2019 r. na lotnisku Warszawa-Babice wylądował pierwszy w Polsce dwuosobowy elektryczny samolot pasażerski. Wystartował dnia 08-06-2019 r. z Wrocławia i przez Górny Śląsk oraz Częstochowę przyleciał do Warszawy. Ponieważ pogoda dopisywała postanowiono przedłużyć lot, w związku z czym maszyna wylądowała w Gdańsku nad morzem. Tego samego dnia w Warszawie odbył się breefing prasowy poświęcony wydarzeniu.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone