«powrótSamochód Roku Playboya 2018

Hala eventowa przy ul. Mińskiej, Warszawa

Samochód Roku Playboya 2018, jeden z najbardziej prestiżowych eventów w Warszawie odbył się w pofabrycznej hali przy ul. Mińskiej 65. Tym razem okazja była wyjątkowa ponieważ obchodzono 65-lecie magazynu Playboy na świecie. Uroczysta gala odbyła się tym razem w listopadzie, a nie tak jak zawsze w okresie letnim. Poprowadzili ją: Joanna Zientarska, Robert Ziębiński i Rafał Jemielita. W składzie jury zasiedli między innymi: Włodzimierz Zientarski, Krzysztof Hołowczyc, Rafał Jemielita, Andrzej Borowczyk oraz Andrzej Koper. Zwycięzcą plebiscytu zostało Audi A8, elegancka limuzyna, która zachwyciła swoją klasyczną linią.

"Nie chciałbym, aby te wszystkie piękne auta, które zostały dziś nagrodzone, ale też wiele samochodów, które nie dostały nagrody, miały odejść wypchnięte przez dziwną rewolucję stylistyczną, która zbliża się wielkimi krokami. Już dwudziesty szósty rok jestem przewodniczącym tego jury i najbardziej cenię sobie klasyczne piękno. Jak długo to jeszcze potrwa na tle nowych rewolucjonistów? Mam nadzieję, że jak najdłużej. Cieszmy się póki możemy, że takie auta jeszcze istnieją" - powiedział Włodzimierz Zientarski.

Podczas wieczoru nagrodzono jeszcze wiele innych samochodów w najróżniejszych kategoriach. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:
Audi A8Po prostu luksus: Lexus LS
Nie tylko na asfalt: Range Rover Velar
Styl i piękno: Mercedes CLS
Auto z seksem: Alfa Romeo Stelvio
Auto na każdą drogę: Jeep Wrangler
Auto dla młodego Playboya: KIA Stinger
Auto dla dziewczyny Playboya: Volvo XC 40
Auto dla rodziny Playboya: DS. 7 Crossback
Supersport: Porsche 911
Wielki powrót: Alpine
Eko: Nissan Leaf
Miejski sportowiec: Suzuki Swift Sport
Auto legenda: Subaru Impreza
Auto na co dzień: Mitsubishi Eclipse Cross
Wyróżnienie redakcji: Skoda Karoq

Wśród zaproszonych gości było mnóstwo gwiazd. Pojawili się m.in.: Anna Dereszowska, Karolina Pilarczyk, Honorata Skarbek, Daria Ładocha, Krzysztof Wieszczek, Rafał Maślak, Krzysztof Hołowczyc, Eryk Lubos i wielu innych.

Podczas Gali można było podziwiać nagrodzone samochody. Jedną z atrakcji wieczoru był pokaz bielizny Marilyn Poupe oraz pokaz garniturów marki Lavard. Wisienką na torcie było jak zawsze zniewalające Playboy Show z udziałem uroczych i sexownych modelek. Imprezę uświetnił występ Asteyi Dec i zespołu jazzowego The Spell. Samochód Roku Playboya to również wyjątkowe doznania kulinarne. Wykwintne menu przygotowane zostało tradycyjnie przez Mistrza Kulinarnego Roberta Sowę i jego autorską restaurację N31.

Warto dodać, że redakcja Playboya zapowiedziała zmiany w przyszłorocznym plebiscycie. Nominacje zbierane będą aż do końca roku - wtedy też odbywać się będzie gala finałowa. To wszystko po to, aby zaprezentować i przetestować jak najwięcej nowych modeli. Pojawi się też specjalna kategoria dla czytelników magazynu, którzy sami będą mogli wybrać swojego faworyta.

Relacja z wydarzenia dostępna również w magazynie Playboy w wydaniu 01/2018, od dnia 13 grudnia 2018 roku.

(WW)

zdjęcia: materiały prasowe akpa

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone