Kultura - kino, teatr i muzyka

Startuje 7. edycja "French Touch 2021"

Startuje 7. edycja "French Touch 2021"

Startuje 7. edycja dni kultury francuskiej "French Touch 2021". W dniach 16-31 października apetyt na Francję rozbudzi specjalna akcja handlowa. Jak co roku do rąk czytelników trafi wyjątkowe wydanie prestiżowego magazynu La Belle Vie. Miłośnicy Francji będą mogli w kwietniu przyszłego roku zobaczyć również wystawę fotografii zatytułowaną „Portret kobiety" słynnego paryskiego studia Harcourt.

więcej

French Touch 2020

French Touch 2020

Głównym tematem tegorocznego show French Touch jest „Paris by Night", co oznacza, że każdy z widzów przeniesie się w niezwykłą podróż do Paryża, podczas której obejrzą prawdziwy spektakl muzyki, tańca i mody. W tym roku w teatrze usłyszymy grupę francuskich artystów w hołdzie legendarnej francuskiej parze - Michelowi Berger i France Gall. Przez 20 lat para tworzyła związek nie tylko na scenie, ale i w życiu prywatnym.

więcej

Wiosenna ramówka TVP 2020

Wiosenna ramówka TVP 2020

Ramówka TVP to znane wszystkim wielkie show przez duże „S", pełne emocji oraz prawdziwa rewia mody. Na wiosenną edycję przybyło mnóstwo gwiazd znanych z seriali, programów rozrywkowych i publicystycznych. Wśród nich byli: Maciej Kurzajewski, Norbi, Marcin Mroczek, Tomasz Kamel, Przemysław Babiarz i wiele innych. Urodą i wdziękiem zachwycały przykładowo: Aleksandra Szwed, Magdalena Ogórek, Marcelina Zawadzka, Michalina Sosna i Milena Sadowska.

więcej

Show French Touch 2019

Show French Touch 2019

Dnia 12 października 2019 roku w Teatrze Wielkim Operze Narodowej odbyło się największe wydarzenie rozrywkowe promujące francuską kulturę w Polsce. Z roku na rok Show French Touch zachwyca widowiskowością i oryginalnym repertuarem. W tym roku organizatorzy zawiesili poprzeczkę jeszcze wyżej i bez wątpienia była to najlepsza jak dotąd gala. Na scenie wystąpiły francuskie i polskie gwiazdy, a wśród nich m.in. słynny kabaret Moulin Rouge...

więcej

Legendarny paryski kabaret Moulin Rouge w Warszawie

Legendarny paryski kabaret Moulin Rouge w Warszawie

Legendarny paryski kabaret Moulin Rouge (po polsku Czerwony Młyn) wystąpił w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie. Była to największa atrakcja tegorocznego Show French Touch, które jest największym wydarzeniem rozrywkowym promującym francuską kulturę w Polsce. Podczas spektaklu zaprezentowano trzy wyjątkowe pokazy taneczne, w tym słynnego kankana. Urocze i zgrabne tancerki zaprezentowały się znakomicie w swoich kolorowych i sexownych strojach.

więcej

Śniadanie prasowe French Touch 2019

Śniadanie prasowe French Touch 2019

Dnia 12 września 2019 roku w siedzibie Ambasady Francji w Polsce odbyło się śniadanie prasowe prezentujące program French Touch 2019. Głównym założeniem spotkania było przedstawienie akcji handlowej French Touch, a także poznanie atrakcji i artystów którzy wystąpią podczas wielkiego show w Teatrze Wielkim. Swoje przemówienia wygłosili między innymi: J.E. Pierre Lévy, Ambasador Francji w Polsce oraz Daniel Teboul, Prezes Agencji Cryptone.

więcej

Zimowa Ramówka TVP 2019

Po raz pierwszy w historii Telewizja Polska przygotowała zimową ramówkę. Ofertę pod hasłem „Bądźmy razem zimą" zaprezentowano podczas konferencji z udziałem zarządu i gwiazd TVP w siedzibie przy ul. J.P. Woronicza. Telewizja Polska przygotowała również nowości muzyczne, między innymi talent show „The Voice Senior" i „The Voice Kids". Prezes TVP, Jacek Kurski zapowiedział, że Telewizja Polska rozpoczyna produkcję filmów kinowych...

więcej

Uroczysta Gala French Touch 2018

Uroczysta Gala French Touch 2018

Show French Touch już na stałe zapisało się na liście prestiżowych eventów w Warszawie. Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i w tym, uroczysta Gala French Tour odbyła się w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie. Wielkie Show było zwieńczeniem ogólnopolskiej kampanii, której jak co roku jest zachęcanie Polaków do odkrywania francuskiej mody, filmu, muzyki, a także kuchni i francuskich produktów.

więcej

Ramówka TVP, jesień 2019

Ramówka TVP, jesień 2019

Telewizja Polska w czwartkowy wieczór w swojej siedzibie zaprezentowała jesienną ofertę programową. Ramówka przyciągnęła tłumy prawdziwych gwiazd. Jesienią widzowie zobaczą swoje ulubione seriale m.in.: "M jak miłość", ,,Barwy szczęścia", ,,Rodzinka" oraz programy rozrywkowe takie jak: ,,The Voice of Poland" czy ,,Familiada". Telewizja Polska podkreśliła, że 2018 to rok, w którym 18. urodziny obchodzi jeden z największych serialowych hitów ,,M jak miłość".

więcej

Ramówka TVP, wiosna 2018

Ramówka TVP, wiosna 2018

Za nami prezentacja wiosennej ramówki TVP. Tradycją tej konferencji jest uczestnictwo wielu gwiazd stacji. Podobnie było i w tym roku. Wsród zaproszonych gwiazd byli między innymi: Kaja Paschalska, Monika Zamachowska, Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Sławomir Zapała, Anna Powierza, Mikołaj Roznerski, Weronika Książkiewicz i wiele innych. Nie zabrakło również części artystycznej, o muzyczną część wieczoru zadbała Edyta Górniak.

więcej

Róże Gali 2017

Róże Gali 2017

Prestiżowa uroczystość Róże Gali 2017, odbyła się po raz 15, tym razem w warszawskim centrum kongresowym Uffico Primo. Gospodarzami wieczoru byli: Anna Zejdler-Ibisz, redaktor naczelna tygodnika "Gala" i Piotr Kraśko, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Tym razem twórców nominowano w sześciu kategoriach (Online, Muzyka, Film, Teatr, Książki i Debiut), przyznano również dwie nagrody specjalne (Działalność Charytatywna i Nagroda Specjalna).

więcej

GRUBE RYBY RADIA KOLOR 2016

GRUBE RYBY RADIA KOLOR 2016

Plebiscyt Grube Ryby 2016 Radia Kolor 103 FM został rozstrzygnięty podczas uroczystej gali w podziemiach Teatru Wielkiego – Opery Narodowej. Od 1998 roku docenia wyjątkowe osobowości, zjawiska i miejsca. W tym roku słuchacze Radia Kolor wskazali swoich faworytów, którzy: podbili listy przebojów, inspirowali ich w Internecie, wykazali się wielkim sercem i oczarowali podniebienie.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone