Kultura - kino, teatr i muzyka

"MIŁOŚĆ.COM"  NOWY SPEKTAKL W TEATRZE SABAT

"MIŁOŚĆ.COM" NOWY SPEKTAKL W TEATRZE SABAT

Już w maju w Teatrze Sabat w Warszawie przy ul. Foksal 16, wystawione zostanie widowisko rewiowe pt. „Miłość.com" – „Współczesne Love Story", w którym udział wezmą: wspaniały balet Sabat, piękne tancerki, znakomici wokaliści, tancerki akrobatyczne. Wszystko to w oprawie multimedialnej, przy najpiękniejszych przebojach, w reżyserii Małgorzaty Potockiej.

więcej

KRÓLOWIE ŻYCIA. 40-LECIE KOMBI, DUETU SKAWIŃSKI & TKACZYK

KRÓLOWIE ŻYCIA. 40-LECIE KOMBI, DUETU SKAWIŃSKI & TKACZYK

Wielka jubileuszowa trasa Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka zawitała na warszawskim Torwarze. Publiczność usłyszała największe hity zespołu Kombi oraz O.N.A. Jeden z największych hitów formacji O.N.A zaśpiewała Doda, utwór który do tej pory zarezerwowany był tylko dla Agnieszki Chilińskiej. Wokalistka pojawiła się na scenie po raz kolejny, aby jeszcze bardziej oczarować publiczność. Tym razem zaśpiewała jeden z największych przebojów zespołu Kombi.

więcej

Grube Ryby Radia Kolor 2017

Grube Ryby Radia Kolor 2017

Uroczysta Gala 24 Urodziny Radia Kolor po raz kolejny odbyła się w warszawskim Opera Club. Tradycyjnie już z urodzinami radia powiązany jest finał plebiscytu Grube Ryby 2017. Gospodarzami wieczoru był radiowy duet – Katarzyna Morawska i Tomasz Dunowski. Na scenie pojawili się także: Alina Strześniewska - prezes Radia Kolor i Łukasz Suda - Dyrektor Programowy Radia Kolor. Główną atrakcją wieczoru było rozstrzygnięcie plebiscytu Grube Ryby 2017.

więcej

Premiera Show Girls w Teatrze Sabat

Premiera Show Girls w Teatrze Sabat

Premiera spektaklu „Show Girls" Małgorzaty Potockiej odbyła się 9 marca 2017 r. w Teatrze Sabat w Warszawie. Nie zabrakło też osób zaprzyjaźnionych z teatrem i z Małgorzatą Potocką, a także sponsorów, partnerów oraz przedstawicieli mediów. Największą atrakcją wieczoru było same przedstawienie w którym wystąpiła gwiazda wieczoru Paulla, artyści teatru, oraz urocze i sexowne tancerki z grupy Sabat.

więcej

Kryształowe Zwierciadła 2017

Kryształowe Zwierciadła 2017

Dnia 5 czerwca 2017 r. po raz 22 wręczone zostały nagrody Kryształowe Zwierciadła. Ceremonię wręczenia statuetek, która odbyła się w warszawskich ogrodach Królikarni poprowadziła Grażyna Torbicka. Jedną z atrakcji wieczoru był występ orkiestry kameralnej Młodej Polskiej Filharmonii pod batutą Adama Klocka. Wieczór uświetniła Monika Brodka, która zaprezentowała swoje największe utwory. Podczas uroczystej Gali wręczony został także Kryształek Zwierciadła.

więcej

Indyjski Festiwal Filmowy

Indyjski Festiwal Filmowy

Od 8 do 11 października 2017 r. w Kinie Kinoteka w Warszawie odbył się pierwszy Indyjski Festiwal Filmowy (IFF) w Polsce. Sympatykom kina indyjskiego zostały zaprezentowane najlepsze indyjskie filmy z różnych regionów Indii. Publiczność miała okazję zobaczyć znakomite i przełomowe dzieła indyjskich twórców.

więcej

Gala French Touch La Belle Vie

Gala French Touch La Belle Vie

Dnia 14 października w Teatrze Wielkim Operze Narodowej odbyła się uroczysta gala pod hasłem „French Touch La Belle Vie". Wydarzenie było zwieńczeniem trwającego trzy tygodnie wielkiego święta Francji. Podczas uroczystej gali przygotowano wiele atrakcji. W imprezie udział wzięli artyści z Francji. Wśród nich była piosenkarka Zaz, która jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawanych francuskich wokalistek na świecie.

więcej

Premiera teledysku Justyny Sawickiej do piosenki „Siła"

Premiera teledysku Justyny Sawickiej do piosenki „Siła"

Finalistka programu „Must be the music" Justyna Sawicka zaczyna udowadniać, że telewizyjny show to początek jej wielkiej kariery muzycznej. Dnia 08 listopada 2017 r. odbyło się wydarzenie filmowo-muzyczne, czyli premiera najnowszego teledysku wokalistki. Podczas wieczoru Justyna Sawicka zaprezentowała swój najnowszy teledysk do piosenki „Siła". Gościem specjalnym wydarzenia był Jarosław Jakimowicz gwiazdor filmu „Młode wilki".

więcej

Laureaci Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich 2017

Laureaci Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich 2017

13 grudnia 2017 roku w hotelu Hilton w Warszawie odbyła się po raz jedenasty Gala Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Wyróżnienia przyznawane filmowcom przez Zarząd Stowarzyszenia są uhonorowaniem ich pracy, która przyczyniła się do rozwoju polskiej kinematografii. Wśród dotychczasowych laureatów Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich są tak wybitne osoby jak m.in.: Sylwester Chęciński – reżyser; Witold Giersz – reżyser filmów animowanych...

więcej

Premiera spektaklu "Przeboje Świata" w Teatrze Sabat

Premiera spektaklu "Przeboje Świata" w Teatrze Sabat

Dnia 16 listopada 2017 r. w Teatrze Sabat w Warszawie miała miejsce uroczysta premiera wielkiego widowiska rewiowego „Przeboje Świata". Wszyscy goście zostali przywitani piosenką „Bałkanica" która jest hitem wśród polskich piosenek i długo utrzymywała się na listach przebojów. Tak jak w piosence tak też było tego wieczoru, była zabawa, było głośno, radośnie i dużo się działo. Po za tym było zmysłowo, romantycznie i sexownie.

więcej

VII edycja Kalendarza artystycznego - "Kobiecie Sprawy"

VII edycja Kalendarza artystycznego - "Kobiecie Sprawy"

Zamknięty pokaz artystyczny „Kobiece Sprawy" odbył się w Arkadach Kubickiego w Warszawie, jednym z najbardziej prestiżowych miejsc eventowych w stolicy. Gospodarzem wieczoru była firma Gedeon Richter i Andrzej Pągowski – znany wszystkim artysta grafik, autor wielu plakatów zapowiadających festiwale sztuk, konkursy piosenek, sztuki teatralne, filmy itp. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło artystów, którzy przyczynili się do powstania tego kalendarza.

więcej

Premiera teledysku "Niezgoda" Justyny Sawickiej

Premiera teledysku "Niezgoda" Justyny Sawickiej

W restauracji Mojo Picon odbyła się premiera teledysku Justyny Sawickiej do najnowszej piosenki pt: „Niezgoda" połączona z walentynkowym recitalem artystki. Muzykę skomponowali szwedzcy producenci, a utwór Justyny został zgłoszony do Krajowych Eliminacji do Eurowizji. Tekst do najnowszego singla pt. „Niezgoda" napisała Justyna wspólnie z Beatą Ejzenhart. Jednym z partnerów powstania teledysku była organizacja turystyczna promująca Fuerteventurę...

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone