«powrótRamówka Telewizji Polskiej Wiosna 2023

Nowa Ramówka Wiosna 2023 odbyła się tradycyjnie w gmachu Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza 17. Tradycją tego wydarzenia jest czerwony dywan, na którym nie zabrakło wielu gwiazd, które podziwiać można w filmach i programach telewizyjnych. Część ramówkową poprowadził Tomasz Kamel, który przedstawił nowości programowe. Wydarzenie wzbogacił występ młodej artystki Viki Gabor.

Wiosna na antenach TVP to przede wszystkim premiery i kontynuacje lubianych przez widzów programów i seriali, a także dokumenty, reportaże, spektakle teatralne, transmisje wydarzeń sportowych oraz widowiska muzyczne. W bogatej i różnorodnej ofercie znajdują się między innymi seriale „Krucjata. Prawo serii" i „Polowanie na ćmy", film „Ania", a także teleturniej „Wiesz czy nie wiesz?".

Telewizja Polska przygotowała dla Widzów wyjątkowe widowiska muzyczne. Już 23 lutego TVP2 zaprasza na wzruszający koncert „Solidarni z Ukrainą", a dzień później, 24 lutego, w pierwszą rocznicę agresji Rosji na Ukrainę na antenach TVP1 i TVP Polonia transmisja koncertu „Podaj rękę Ukrainie – koncert w rocznicę agresji Rosji na Ukrainę".

Wiosennym hitem Jedynki będzie serial kryminalno-sensacyjny „Krucjata.Prawo serii" opowiadający o życiu i pracy komisarza Jana Góry oraz jego koleżanek i kolegów z wydziału zabójstw i terroru kryminalnego. TVP1 wyemituje nowy serial historyczny „Polowanie na ćmy", który przedstawia historię Polski pod rosyjskimi zaborami. Jedynka zaprosi też na kolejne odcinki serialu „Korona królów. Jagiellonowie". Natomiast Tomasz Kammel poprowadzi nowy, pełen dowcipu i pozytywnych emocji, teleturniej „Wiesz czy nie wiesz?".

W niedzielę, 26 lutego telewizyjna Jedynka wyemituje koncert „Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję!", czyli polskie preselekcje do Konkursu Piosenki Eurowizji 2023. W Dwójce od 25 lutego zapraszamy na szóstą edycję programu „The Voice Kids", w którym najbardziej rozśpiewane dzieci z całej Polski zawładną muzyczną sceną.

W bogatej ofercie TVP VOD, każdy w dogodnym dla siebie czasie będzie mógł obejrzeć m.in. reality show „Love me or leave me. Kochaj albo rzuć", czy pełen wzruszeń, doceniony na festiwalach oraz przez publiczność w kinach film „Ania" - wzruszająca opowieść o popularnej aktorce Annie Przybylskiej. TVP VOD zaprasza również na kontynuację znakomitego serialu „Archiwista", w roli głównej niezastąpiony - Henryk Talar.

Wiosna w TVP to także wielkie sportowe emocje. Widzowie zobaczą m.in. kwalifikacje do Euro 2024, Ligę Mistrzów, czy 37. Halowe Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Bogatą wiosenną ofertę wyjątkowych programów, filmów, seriali przygotowały także kanały tematyczne TVP.

BĄDZMY RAZEM WIOSNĄ!

źródło: materiały prasowe, zdjęcia: akpa

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone