«powrótUroczyste otwarcie Volkswagen Home

Karolkowa Business Park, Warszawa

Uroczyste otwarcie Volkswagen Home miało miejsce w sobotę 28 października 2017 r. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele branży motoryzacyjnej, dziennikarze oraz inni. Jedną z atrakcji wydarzenia była premierowa prezentacja Volkswagena T-Roc. Wisienką na torcie była gwiazda wieczoru Monika Brodka, która wykonała swoje najbardziej znane utwory.

Volkswagen Home

Volkswagen Home to nowatorski concept store znanej marki motoryzacyjnej. Nietuzinkowe miejsce prezentacji najnowszych modeli Volkswagena mieści się przy ul. Karolkowej 30 w centrum Warszawy, a dokładniej w Karolkowa Business Park. Obecnie jest to jedyny tego typu sposób prezentacji samochodów Volkswagena na świecie. Dlatego Volkswagen Home w niczym nie przypomina tradycyjnego salonu samochodowego. W ekspozycji wystawiono jedynie trzy samochody: Arteona, Golfa GTE oraz mającego właśnie polska premierę T-Roca. Do dyspozycji gości są wygodne i gustowne kanapy. Przy stolikach kawowych można spokojnie napić się kawy i bezstresowo poznawać ofertę Volkswagena. Dobre emocje przywołują również niektóre elementy wystroju, takie jak: drewno, mech na ścianach czy unikatowa rzeźba świetlna.

„Głównym celem powstania Volkswagen Home jest stworzenie miejsca prezentacji samochodów innego niż typowe salony. Chcemy zmaksymalizować dobre doświadczenie klientów w kontakcie z naszą marką. Chcemy, żeby było tu tak jak w domu. Inspirująco i z pozytywnymi emocjami. Bo przecież takie emocje towarzyszą nam przy zakupie nowego auta." – powiedział Michał Szaniecki, Dyrektor Marketingu marki Volkswagen.

W Volkswagen Home prezentowane będą najnowsze modele marki. Klienci będą mogli nie tylko obejrzeć auta, ale również umówić jazdy testowe, skonfigurować swojego wymarzonego Volkswagena oraz złożyć zamówienie. W przyszłości ma to być również nowe miejsce do różnego rodzaju spotkań – od kulturalnych po eventy kulinarne i muzyczne.

Zaprezentowany właśnie w Volkswagen Home samochód T-Roc jest liderem swojej klasy jeżeli chodzi o moc silników, bogate wyposażenie standardowe czy ilość dostępnych systemów wspierających kierowcę. To też niezaprzeczalnie doskonale zaprojektowany samochód, który był inspiracją dla projektu Volkswagen Home.

(WW)

(żródło i zdjęcia: materiały prasowe organizatora)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone