«powrótPrezentacja modelu Rexton G4 marki SsangYong

Iwona Guzowska Fort Sokolnickiego, Warszawa

Dnia 07 listopada 2017 r. w Forcie Sokolnickiego w Warszawie odbyła się uroczysta prezentacja najnowszego modelu Rexton G4 koreańskiej marki SsangYong. Całe wydarzenie poprowadził Ryszard Rembiszewski.

SsangYong oferuje kilka modeli, które w naszym kraju mają liczne grono ambasadorów: Joanna Kurowska jeździ crosoverem Tivoli, Ania Powierza modelem z dużym bagażnikiem XLV, Bogdan Czarnik do uprawiania swoich reinigowych pasji wykorzystuje pickupa Actyon, a Iwona Guzowska swoje aktywne plany realizuje jeżdżąc modelem Korando. Podczas wieczoru nie zabrakło miłośników motoryzacji takich jak: Piotr Zelt, Radosław Mróz, Krysian Kukułka, Grzegorz Kowalczyk, Tomek Martyński i Alex Caprice. Nowy samochód zachwycił nie tylko mężczyzn, ale też kobiety. Wśród nich były: Joanna Kurowska, Jolanta Mrotek Grudzińska, Monika Gożdzialska, Anna Piszczałka, Magdalena Antosiewicz, Agata Steczkowska, Paulina Koziejowska, Dorota Michałowska, Agnieszka Mrozińska i inne.

Marka SsangYong, która na świecie znana jest od 60 lat, w Polsce szturmem zdobywa rynek od niedawna. Specjaliści branży motoryzacyjnej twierdzą, że samochody tej marki mają znakomity design i parametry techniczne, a przy tym są komfortowe i tanie w użytkowaniu oraz mało awaryjne, a przede wszystkim w konkurencyjnych cenach. Rexton G4, który zaprezentowano to prawdziwy pokaz koreańskich możliwości opartych na dobrej ramie w bryłe SUVa. Sądząc po reakcjach i pierwszych testach Rexton G4 ma szanse zostać samochodem roku.

(WW)

zdjęcia: materiały prasowe organizatora

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone