Biznes

Luksusowa Marka Roku 2023

Luksusowa Marka Roku 2023

W luksusowym hotelu należącym do sieci Marriott odbyła się Luksusowa Marka Roku, kolejna edycja prestiżowego wydarzenia, podczas którego wręcza się statuetki dla najbardziej luksusowych i obiecujących firm nie tylko z Polski, ale i całego świata. Warto podkreślić, że wyjątkowy event ma charakter nie tylko biznesowy...

więcej

Dobra Firma 2023

Dobra Firma 2023

Dnia 18 maja 2023 r. ogłoszono zwycięzców trzeciej edycji programu Dobra Firma, organizowanego przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Nagrody zostały przyznane wyróżniającym się innowatorom, inwestorom, pracodawcom i najbardziej efektywnym przedsiębiorstwom. Wśród nagrodzonych znalazły się firmy z różnych sektorów, takich jak m.in. branża finansowa, cyfrowa, samochodowa, spożywcza czy spedycyjna.

więcej

Największe Targi Franczyzy w Europie Środkowej

Największe Targi Franczyzy w Europie Środkowej

Największe Targi Franczyzy w Europie Środkowej (21 edycja) odbyły się w reprezentacyjnej części Pałacu Kultury i Nauki i zajęły wszystkie sale na parterze. Targi najlepszych pomysłów na biznes przyciągnęły wielu wystawców z Polski i Ukrainy. Wśród nich znalazły się również najbardziej znane i ikoniczne firmy z rynku...

więcej

Osobowości i Sukcesy Roku 2023

Osobowości i Sukcesy Roku 2023

Za nami kolejna edycja uroczystej gali Osobowości i Sukcesy Roku 2023, której pomysłodawcą, organizatorem i reżyserem był Mariusz Pujszo. Tegoroczna edycja odbyła się w luksusowym i prestiżowym hotelu Renaissance w Warszawie. Podczas gali na scenie wystąpili między innymi Natalia Pujszo, KASA oraz Zespół Pieśni i Tańca Śląsk. Ten wyjątkowy wieczór poprowadzili Wiola Wrzesińska oraz Daniel Klusek.

więcej

XXIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

XXIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

W hotelu The Westin w Warszawie odbyło się wielkie święto polskiego rolnictwa, czyli XXIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik-Farmer Roku. Najlepsi rolnicy otrzymali jak co roku złote jabłka, które są nie tylko symbolem sukcesu w biznesie rolniczym, ale też ukoronowaniem wieloletniej pracy. W uroczystości wzięli udział przede wszystkim rolnicy których gospodarstwa wizytowali przedstawiciele Kapituły Konkursu...

więcej

Hotel Trends Poland & CEE 2022

Hotel Trends Poland & CEE 2022

W luksusowym hotelu Radisson Collection w Warszawie odbyła się 10. edycja forum Hotel Trends Poland & CEE, czyli najważniejszego spotkania top managementu branży hotelarskiej w Polsce. W trakcie wydarzenia Radisson Hotel Group ogłosiła swój pierwszy produkt związany z obsługą apartamentów pod marką Radisson Service Apartments w ramach Unity Center w Krakowie (...)

więcej

Luksusowa Marka Roku 2021

Luksusowa Marka Roku 2021

Dnia 22 listopada 2021 r. w Arche Hotel Krakowska w Warszawie już po raz dwunasty nagrodzono laureatów przyznanych wyróżnień, doceniając ich osiągnięcia w sektorze premium. Statuetki Luksusowa Marka Roku, Najwyższa Jakość Roku oraz Twórca Polskiego Rynku Dóbr Luksusowych stanowią uhonorowanie osób i firm, które nie tylko spełniają wysokie wymagania swoich odbiorców, lecz także prezentują unikalne wartości.

więcej

XXVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

XXVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

W hotelu Westin w Warszawie odbyła się uroczysta gala finałowa XXVIII edycji ogólnopolskiego konkursu "Rolnik-Farmer Roku". Celem konkursu jest promowanie nowoczesnego rolnictwa i tych producentów rolnych, którzy dzięki pomysłowości i inicjatywie potrafią dostosować swoje gospodarstwa i sadownictwo do zmieniającego się rynku i nowych realiów, w ramach wspólnej polityki rolnej.

więcej

Gala Marki Roku 2020/2021

Gala Marki Roku 2020/2021

Dnia 15 grudnia 2021 r. w warszawskim Hotelu Hilton odbyła się uroczysta Gala Marki Roku 2020/2021, podczas której nagrodzono najlepsze marki biznesowe- najwyższej jakości produkty, usługi i rozwiązania oraz marki osobiste- przedstawicieli biznesu, show biznesu i mediów, którzy swoją pracą, pasją i zaangażowaniem są inspiracją dla innych. Organizatorem wydarzenia były agencje Best Brands Connect oraz Polski Instytut Rozwoju Marki.

więcej

Osobowości i Sukcesy Roku 2021

Osobowości i Sukcesy Roku 2021

Dnia 28 października 2021 roku wręczono statuetki laureatom nagrodzonym jako wybitne osobowości oraz osobom i firmom w uznaniu za ich wyjątkową pracę na miarę 'Sukcesu Roku'. Jubileuszową galę zorganizowano w teatrze SCENA RELAX w Warszawie, do którego tłumnie przybyły znane osobistości. Wśród zaproszonych gości byli między innymi: Ewa Minge, Zenon Martyniuk, Michał Milowicz, Andrzej Grabowski, Alicja Węgorzewska i inni.

więcej

XXVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

XXVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

W hotelu Crowne Plaza w Warszawie odbyła się uroczysta gala finałowa XXVII edycji ogólnopolskiego konkursu Rolnik - Farmer Roku. W gali uczestniczyli: Jan Krzysztof Ardanowski - Przewodniczący Rady ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich przy Prezydencie RP, Jerzy Chróścikowski - Przewodniczący Senackiej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, patroni konkursu Pani Małgorzata Gośniowska - Kola- dyrektor generalna krajowego ośrodka wsparcia rolnictwa i inni.

więcej

Luksusowa Marka Roku 2014

Luksusowa Marka Roku 2014

 W nowopowstałym obiekcie Warsaw Plaza Hotel miała miejsce kolejna edycja gali „Luksusowa Marka Roku 2014”. Galę poprowadziła urocza finalistka Miss Polski 2010 Wiola Gut i Tomasz Stockinger. Głównym organizatorem przedsięwzięcia była firma Excellent Events i Mariusz Pujszo - aktor, reżyser i producent filmowy. Kulminacyjnym momentem tego wydarzenia było wręczenie statuetek „Luksusowej Marki Roku 2014“ wyróżnionym firmom i usługodawcom ...

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone