IT i Elektronika

Prezentacja smartfonów realme 12 Pro+ 5G oraz realme 12 Pro 5G

Prezentacja smartfonów realme 12 Pro+ 5G oraz realme 12 Pro 5G

Dnia 12 marca 2024 r. w warszawskim Art Box, marka realme oficjalnie zaprezentowała swoje najnowsze smartfony, a także ujawniła specjalną ofertę cenową dla obu produktów. realme 12 Pro+ 5G oraz realme 12 Pro 5G na nowo wyznaczają granice mobilnej fotografii w swoim segmencie oraz innowacji w dziedzinie designu.

więcej

III edycja Cyber24 Day

III edycja Cyber24 Day

Trzecia edycja Cyber24 Day organizowana przez serwis CyberDefence24.pl oraz Grupę Defence24 odbyła się w hotelu Sofitel w Warszawie. Obecnie jest to jedna z największych konferencji o cyberbezpieczeństwie organizowanych w Polsce. Co roku przedstawiciele wojska, administracji, eksperci, analitycy i media dyskutują o najważniejszych tematach z zakresu cyberbezpieczeństwa, cyfryzacji oraz technologii.

więcej

Premiera telefonu Samsung Galaxy S5

Premiera telefonu Samsung Galaxy S5

W warszawskim Wola Center, przy ul. Przyokopowej 33 zaprezentowano najnowszy smartfon Samsung Galaxy S5 oraz 3 inne nowości: inteligentne zegarki Gear 2, Gear 2 Neo i Gear Fit, które pokazują, jak innowacje technologiczne mogą wzbogacić nasze życie. Podczas imprezy na dużym telebimie został wyświetlony film prezentujący najnowszy smartfon Samsung Galaxy S5. Chwilę po tym na scenie wystąpiła formacja taneczna.

więcej

XVI Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów.

XVI Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów.

W marcu 2016 roku, w Hotelu Westin w Warszawie odbyła się XVI edycja Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów. Na to ważne wydarzenie przybyło liczne grono reprezentantów branży telekomunikacyjnej i mediów, a także przedstawicieli administracji publicznej oraz dostawców rozwiązań i nowych technologii. Uroczystego otwarcia Konferencji dokonała Pani Magdalena Gaj, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

więcej

Gala Tech Trendy 2016

Gala Tech Trendy 2016

W Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbyła się Gala Tech Trendy 2016, największe święto miłośników nauki, technologii i innowacji technicznych. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele środowiska naukowego i medycznego oraz liderzy rynku informatycznego, elektronicznego i technologicznego. Konkurs Chip Produkt Roku składa się z dwóch części.

więcej

Polska premiera Huawei P9

Polska premiera Huawei P9

W Arkadach Kubickiego w Warszawie miała miejsce polska premiera fotograficznego smartfona Huawei P9. Uroczysta gala połączona została z sesją fotograficzną oraz z multimedialną wystawą fotografii. Główną atrakcją była sesja fotograficzna przeprowadzona na żywo na oczach publiczności. Wybitny fotograf Jacek Poręba w ciągu kilku minut zrobił dziesięć zdjęć w pięciu różnych aranżacjach używając premierowego smartfona.

więcej

Premiera prasowa Siemens Home Connect

Premiera prasowa Siemens Home Connect

Na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej firma Siemens zaprezentowała nowy system inteligentnych urządzeń AGD o nazwie Home Connect. Nowa linia AGD Home Connect otwiera nowe możliwości dla użytkowników urządzeń gospodarstwa domowego marki Siemens. W jej skład wchodzą piekarniki, pralki, suszarki, chłodziarko-zamrażarki, zmywarki oraz ekspresy do kawy, a od niedawna również płyty do gotowania i okapy.

więcej

Uroczysta premiera smartfona Huawei – Mate 10 Pro

Uroczysta premiera smartfona Huawei – Mate 10 Pro

Najnowszy flagowy smartfon Huawei – Mate 10 Pro, pierwszy na świecie telefon wyposażony w procesor ze sztuczną inteligencją – zadebiutował w Polsce. Podczas uroczystej premiery na PGE Stadionie Narodowym zaproszeni gości mieli okazję poznać atuty najnowszego urządzenia Huawei. Jedną z atrakcji wieczoru był przedpremierowy pokaz reklamy telewizyjnej promującej serię Mate 10 z udziałem ambasadora marki, Roberta Lewandowskiego.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone