MODA

Magia Futra, Dorota Goldpoint, kolekcja jesień-zima 2017/2018

Magia Futra, Dorota Goldpoint, kolekcja jesień-zima 2017/2018

Pokaz kolekcji jesień-zima 2017/2018 Doroty Goldpoint zatytułowany „Magia Futra" odbył się 30 października 2017 roku w Warszawie. Gościem specjalnym wydarzenia był Marcin Muszyński, który zaprezentował pokaz iluzji na krótko przed samym pokazem. Chwilę po tym modelki zaprezentowały cztery odsłony: kolekcję biznesową dzienną i koktajlową, suknie wieczorowe oraz okrycia wierzchnie, w których projektantka postawiła na lekkość, zwiewność i przezroczystość.

więcej

Prezentacja kolekcji Orsay Spring 2018

Prezentacja kolekcji Orsay Spring 2018

Prezentacja marki Orsay ze stylistami, blogerami i redaktorami modowymi odbyła się w słynnym Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie. Oprócz wiosennej kolekcji zaprezentowana została także praca artystki Kasi Kmity pt. ,,Modelka'', wykonana specjalnie na tę okazję i inspirowana aktualną kampanią marki. W swojej najnowszej kolekcji marka Orsay postawiła na kobiecość, żywe kolory i kwiatowe motywy. Wiosną najlepiej sprawdzają się kolorowe radosne wzory i satynowe lejące się tkaniny.

więcej

Pokaz kolekcji wiosna-lato 2018 firmy Deichmann

Pokaz kolekcji wiosna-lato 2018 firmy Deichmann

Dnia 16 stycznia 2018 r. w Centrum Ikea dla firm odbyła się prezentacja kolekcji marki Deichmann na sezon wiosna-lato 2018. W najnowszej kolekcji znalazły się między innymi: buty wybrane przez Margaret, buty sportowe, szpilki, klapki, sandałki i wiele innych. Nową kolekcję podziwiali między innymi: Katarzyna Cichopek, Klaudia Halejcio, Paulina Krupińska, Milena Rostkowska-Galant, Aleksandra Nowak, Eliza Gwiazda, Karolina Pisarek i inni.

więcej

Konferencja projektu "Jerzy Antkowiak. Moda Polska"

Konferencja projektu "Jerzy Antkowiak. Moda Polska"

W dniu 12.09.2018 w showroomie Reserved, odbyła się konferencja prasowa wyjątkowego projektu „Jerzy Antkowiak. Moda Polska". W wydarzeniu udział wzięli między innymi: Jerzy Antkowiak - projektant, Tomasz Ossoliński – producent Filmu i kurator wystawy, Anna Więckowska - reżyser filmu i inni. Wsród zaproszonych gości były także modelki i model Mody Polskiej z lat 70., 80. i 90.

więcej

Prezentacja kolekcji Jessica Mercedes X Orsay

Prezentacja kolekcji Jessica Mercedes X Orsay

W 2018 r. Jessica Mercedes została oficjalną ambasadorką marki Orsay, razem z Karenem Amirhanianem – głównym projektantem i dyrektorem kreatywnym Orsay. Oboje połączyli siły i stworzyli nową kolekcję jesiennych kreacji. Dominuje w nich zwiewność i romantyzm, ale też pewność siebie i westernowy sznyt. Nazwa kampanii "My Fashion Connection'' kryje w sobie filozofię marki Orsay, czyli możliwość do wyrażania własnego stylu...

więcej

Pokaz bielizny Marilyn Poupee

Pokaz bielizny Marilyn Poupee

Trudno wyobrazić sobie galę Samochód Roku Playboya 2018 bez pokazu mody z udziałem pięknych i sexownych modelek. Tak było i tym razem. Niezapomnianych wrażeń podczas wieczoru dostarczył pokaz bielizny Marilyn Poupe. Szczupłe, zgrabne, długonogie modelki, zrobiły na mężczyznach ogromne wrażenie...

więcej

Summer Dreams - premiera kolekcji Orsay lato 2019

Summer Dreams - premiera kolekcji Orsay lato 2019

Prezentacja kolekcji Orsaya odbyła się w stylowym apartamencie w Warszawie. Aranżacja w klimacie pustynnym i etno nawiązywała do letniej kampanii Orsay, której twarzą jest modelka marki – Karolina Pisarek. Marka zaprezentowała swoje wakacyjne propozycje na spotkaniu z stylistami, blogerami i gwiazdami. Na premierze pojawiły się gwiazdy: Milena Rostkowska, Kasia Szklarczyk z Patrykiem Grudowiczem z Top model, Oliwia Angerstein, Małgorzata Tomaszewska i inni.

więcej

I ty możesz być modelką - Dorota Wellman (recenzja książki)

I ty możesz być modelką - Dorota Wellman (recenzja książki)

Znana i popularna polska dziennikarka, prezenterka i producentka programów radiowych i telewizyjnych, Dorota Wellman napisała kolejną książkę pt.: „I ty możesz być modelką". Książkę wydało wiodące polskie wydawnictwo Edipresse Książki. Książka składa się z pięciu części. Każda z nich dotyczy kolejnego etapu w życiu kobiety. Wszystkie części są pisane prostym, zrozumiałym i dowcipnym językiem, zachęcającym nie tylko do czytania...

więcej

60-lecie lalki Barbie

60-lecie lalki Barbie

Podczas uroczystej gali w hotelu Bellotto w Warszawie poznaliśmy polską Barbie Shero 2019 roku. Jedna z najsłynniejszych lalek Barbie kończy już 60 lat. Jej debiut miał miejsce w Nowym Jorku 9 marca 1959 roku. Dziś Barbie ma nieco szerszą talię, różne odcienie skóry, wykonuje wiele zawodów, a jej mottem jest "Możesz być, kim chcesz''. Od 1959 r. Barbie, a właściwie Barbara Millicent Roberts, stanowi źródło inspiracji, a także jest ogólnoświatową ikoną popkultury.

więcej

Pokaz bielizny Agio Milano

Pokaz bielizny Agio Milano

Dnia 20 września 2019 r. w zabytkowych XVII-wiecznych wnętrzach pięciogwiazdowego hotelu butikowego Bellotto w Warszawie marka bielizny Agio Milano świętowała swoje 10-lecie. Z tej okazji zaprezentowała niezwykły pokaz "Join My World". Światowy poziom, urocze modelki, wyjątkowy pokaz - słyszało się w kuluarach i w istocie był to jeden z najlepszych pokazów bielizny, który odbył się w ostatnim czasie na warszawskich salonach.

więcej

Spotkanie z MMC w hotelu Nosalowy Dwór

Spotkanie z MMC w hotelu Nosalowy Dwór

W Nosalowym Dworze w Zakopanem odbyło się spotkanie z marką MMC tworzoną przez Ilonę Majer i Rafała Michalaka. Projektanci zaprezentowali tam stworzone przez siebie puchowe kurtki. Markę MMC cechuje własny, charakterystyczny styl oraz minimalizm. Projektanci również i tym razem sięgnęli po obszerne, oversize'owe formy. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć także gwiazd, w kurtce MMC chętnie chodziła Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Lara Gessler oraz Piotr Szeląg.

więcej

10-lecie Mokobelle

10-lecie Mokobelle

Marka biżuteryjna Mokobelle z okazji swoich dziesiątych urodzin przygotowała jubileuszową kolekcję biżuterii oraz urodzinowy event w nowoczesnych wnętrzach Elektrowni Powiśle. Popularną markę stworzyły w 2010 roku Marta Skłodowska i Magdalena Augustyniak. ,,W jubileuszowej kolekcji nie zabraknie flagowych produktów popularnych wśród naszych klientek, w tym słynnych mokobellek, rozetek w dwóch wersjach: ażurowej i w wersji z czerwoną nitką.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone