SPORT I REKREACJA

Muay Thai Live w Warszawie

Muay Thai Live w Warszawie

W Amfiteatrze Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej (Stara Prochownia) odbyło się wydarzenie pod hasłem ”Odkryj legendę Tajlandii: Muay Thai Live w Warszawie”. Głównym organizatorem imprezy została Ambasada Królestwa Tajlandii w Warszawie. Oficjalnego otwarcia dokonał Ambasador Królestwa Tajlandii, Jego Ekscelencja Pan Manasvi Srisodapol.

więcej

Premiera książki Marioli Bojarskiej-Ferenc "Klub 50+"

Premiera książki Marioli Bojarskiej-Ferenc "Klub 50+"

Na Warszawskim Wilanowie w restauracji Kuźnia Kulturalna, odbyła się premiera książki Marioli Bojarskiej Ferenc pt: „Klub 50+”. Wśród zaproszonych gości byli przyjaciele autorki, współpracownicy i wielu celebrytów. Wśród gwiazd pojawiły się: Anna Kalata, Jolanta Kwaśniewska, Majka Jeżowska, Dorota Soszyńska, Izabela Trojanowska, Małgorzata Potocka i wiele innych. Całe spotkanie poprowadził Maciej Kurzajewski. Autorkę wspierała także rodzina: mąż Ryszard, synowie i urocze wnuczki.

więcej

38 PZU Maraton Warszawski

38 PZU Maraton Warszawski

Dnia 25 września 2016 roku w Warszawie spod bramy Uniwersytetu Warszawskiego wystartowało kilkanaście tysięcy biegaczy, którzy wzięli udział w najważniejszym i najbardziej prestiżowym maratonie w Polsce. Początek biegu nie był przypadkowy, bowiem w 2016 roku Uniwersytet Warszawski obchodził 200-lecie swojego istnienia. Meta biegu była zlokalizowana na Wisłostradzie przy Parku Fontann.

więcej

Marka 4F dla Pyeong Chang 2018

Marka 4F dla Pyeong Chang 2018

PKOL i marka 4F zaprezentowały kolekcję olimpijską na Igrzyska w Pyeong Chang 2018, którą stworzył zespół OTCF. Motywem przewodnim są geometryczne kształty, widoczne w nadrukach oraz zestawieniach kolorystycznych. Nad kolekcją na igrzyska PyeongChang 2018 pracowało kilkudziesięciu projektantów pod kierownictwem artystycznym Ranity Sobańskieji we współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim, który konsultował poszczególne elementy kolekcji już na etapie ich tworzenia.

więcej

Super Forma - nowy sportowy projekt Marioli Bojarskiej

Super Forma - nowy sportowy projekt Marioli Bojarskiej

W restauracji Kuźnia Kulturalna odbyła się uroczysta prezentacja nowatorskiego i autorskiego projektu Marioli Bojarskiej-Ferenc "Super Forma" - sportowej gry planszowej i gry karcianej. Spotkanie poprowadził Tomasz Wolny, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Premierę uświetnił występ muzyczny Danuty Błażejczyk, która wykonała m.in. utwór "Mocniej zabiło mi serce" oraz inne.

więcej

4F. Zacznij. Wytrwaj

4F. Zacznij. Wytrwaj

„4F. Zacznij. Wytrwaj" -  pod takim hasłem rozpoczęła się druga faza kampanii w której udział wzięli Stephen Antigua i Adam Kaszewski. Były siatkarz, a obecnie trener reprezentacji oraz polski model, który współpracował z największymi projektantami i markami w kraju i za granicą, zachęcają do podjęcia aktywności pokazując własne motywacje do uprawiania sportu. Swoją postawą zachęcają do aktywności fizycznej dosłownie wszystkich.

więcej

Uroczyste otwarcie Monta Beach Volley Club

Uroczyste otwarcie Monta Beach Volley Club

Na Cyplu Czerniakowskim w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie nowego obiektu sportowo – rekreacyjnego Monta Beach Volley Club. W wydarzeniu udział wzięli miłośnicy siatkówki, sportowcy, dziennikarze i wielu innych gości. Nie zabrakło też znanych osób takich jak: Agnieszka Wielgosz oraz Filip i Zygmunt Chajzer. W czasie uroczystości, krótką przemowę wygłosił Robert Kamiński – właściciel obiektu.

więcej

Złota 44 - pokaz nowej przestrzeni sportowo-rekreacyjnej

Złota 44 - pokaz nowej przestrzeni sportowo-rekreacyjnej

Dnia 25 października w budynku Złota 44 odbyła się prezentacja największej rezydencjalnej prywatnej przestrzeni sportowo-rekreacyjnej w Europie Środkowej. Na ósmym piętrze wieżowca o powierzchni 1800 m2 znajduje się 25-metrowy basen, w pełni wyposażona siłownia, klub fitness, sala kinowa z symulatorem do gry w golfa, strefa SPA, oraz 400-metrowy taras z jacuzzi. Do dyspozycji mieszkańców jest także pokój zabaw dla dzieci, salon wypoczynkowy i sala konferencyjna.

więcej

Orlen Warsaw Maraton 2017

Piąta, jubileuszowa edycja ORLEN Warsaw Maraton dobiegła końca. Największa impreza biegowa w Polsce, po raz kolejny przyciągnęła tłumy miłośników sportu. Mimo chłodnej aury na trasie ORLEN Warsaw Maraton panowała gorąca atmosfera, którą stworzył najlepszy team – biegacze i kibice. Około godziny 9 rano, po sygnale dźwiękowym nadanym przez Anitę Włodarczyk, tysiące osób wystartowało z Wybrzeża Szczecińskiego: na północ maratończycy, a na południe zawodnicy biegu OSHEE.

więcej

12. PZU Półmaraton Warszawski

12. PZU Półmaraton Warszawski

W niedzielę dnia 26 marca 2017 r. wystartowała kolejna edycja największego polskiego biegu ulicznego - Półmaratonu Warszawskiego. Biegacze stanęli przed wyzwaniem pokonania dystansu 21 km i 97,5 metra. Numery startowe nadano blisko 14 tysiącom biegaczy, a metę przekroczyło 12 180 osób. Zwycięzcą 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego został Kenijczyk John Kipsang Lotiang, który pokonał połówkę królewskiego dystansu w czasie 01:01:12!

więcej

Gala 74. Tour de Pologne i wyścig gwiazd kolarstwa.

Gala 74. Tour de Pologne i wyścig gwiazd kolarstwa.

Jedną z największych atrakcji wieczoru był wyścig kolarskich gwiazd. Na torze kolarskim W Pruszkowie pojawiło się ponad 40 mistrzów kolarstwa, a wśród nich między innymi: Ryszard Szurkowski, Czesław Lang, Lech Piasecki, Tadeusz Mytnik, Józef Gawliczek, Henryk Charucki i inni. Najstarszym zawodnikiem był 82-letni Franciszek Sumiński. Po wielu latach mistrzowie znów założyli biało-czerwone koszulki ze swoim nazwiskiem i ponownie poczuli smak rywalizacji.

więcej

39. PZU Maraton Warszawski

39. PZU Maraton Warszawski

Dnia 24 września 2017 roku w Warszawie z Placu Trzech Krzyży wystartowało kilkanaście tysięcy biegaczy, którzy wzięli udział w najważniejszym i najbardziej prestiżowym maratonie w Polsce. Meta biegu była zlokalizowana na Wisłostradzie przy Parku Fontann. Trasa przebiegała przez najpiękniejsze oraz historyczne punkty Warszawy. Zwycięzcą 39. PZU Maratonu Warszawskiego został Błażej Brzeziński (POL), który dystans 42 km 195 m pokonał w 02:11:27.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone