Przegląd rynku

Eldorado, czyli grzechy polskiego światka piłkarskiego

Eldorado, czyli grzechy polskiego światka piłkarskiego

Grzechy polskiego światka piłkarskiego odkrywa w swojej debiutanckiej powieści pt. „Eldorado" Lena Katlik, matka zdolnego15-latka, który cały czas marzy o karierze piłkarskiej. Przekręty wśród byłych piłkarzy i członków PZPN, naciąganie rodziców dzieci trenujących w szkółkach, seksualne propozycje dla ich matek w zamian za faworyzowanie synów, to tylko niektóre tematy opisane w książce.

więcej

Czesław Lang "Zawodowiec" - recenzja książki

Czesław Lang "Zawodowiec" - recenzja książki

Czesław Lang wicemistrz olimpijski w kolarskim wyścigu szosowym, pierwszy kolarz zawodowy w historii polskiego kolarstwa, zwycięzca licznych etapów i jednodniowych wyścigów, wybitny torowiec i szosowiec od wielu lat organizator i dyrektor Tour de Pologne napisał książkę pt.: Zawodowiec. Bogato ilustrowaną, wspomnieniową książkę wydało Wydawnictwo Akurat, które wchodzi w skład znanego, dużego Wydawnictwa Muza SA.

więcej

Karol Bielecki "Wojownik" - spotkanie autorskie

Karol Bielecki "Wojownik" - spotkanie autorskie

Wydawnictwo Akurat wydało w 2018 roku niezwykle interesującą, bogato ilustrowaną, wspomnieniową książkę Karola Bieleckiego pt.: „Wojownik". Autor jest jednym z najwybitniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zawodników w historii światowej i polskiej piłki ręcznej. Przez ponad 20 lat uprawiał tę trudną dyscyplinę, rozegrał ponad 250 meczy w reprezentacji Polski, zdobył dla niej prawie 1000 goli, posiadał jeden z najmocniejszych i najszybszych strzałów w tej dyscyplinie.

więcej

Piękno siatkówki

Piękno siatkówki

Album ukazuje różne oblicza siatkarskiego świata, jego urodę i paradoksy. Bohaterami zdjęć są triumfatorzy najważniejszych międzynarodowych imprez ostatniego półwiecza, ale także młodzież i dzieci dopiero rozpoczynające treningi. W sesjach zrealizowanych specjalnie na potrzeby albumu wzięli udział wybitni siatkarze reprezentujący różne siatkarskie pokolenia.

więcej

Strefa Kibica Sports Bar na PGE Narodowym

Strefa Kibica Sports Bar na PGE Narodowym

Strefa Kibica Sports Bar to unikatowy projekt przygotowany wspólnie przez operatora PGE Narodowego, markę Tyskie oraz Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe. Głównym założeniem było stworzenie przestrzeni, w której zarówno kibice, jak i miłośnicy wyjątkowych miejsc będą mogli spędzać wolny czas, organizować spotkania ze znajomymi lub po prostu śledzić relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń sportowych.

więcej

Nadzieja na Mundial

Nadzieja na Mundial

Stowarzyszenie od 2010 roku zajmuje się organizacją imprez sportowych i kulturalnych dla dzieci z domów dziecka. Zorganizowało dotąd m.in. 14 edycji Mistrzostw Polski, Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Ukrainy w 2022 r. a w latach 2013 -2019 7 edycji Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej, które odbyły się na stadionie Legii Warszawa.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone