Przegląd rynku

Druga edycja programu Dove Self-Esteem

Druga edycja programu Dove Self-Esteem

Program Dove Self-Esteem powstał, aby pomóc kolejnemu pokoleniu cieszyć się swoim wyglądem i w pełni wykorzystać swój potencjał w każdej dziedzinie życia. Od 2004 realizowany jest z sukcesem na całym świecie. W tym czasie Program Dove Self-Esteem dotarł do 35 milionów nastolatków ze 140 krajów. W 2018r. pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka program został wprowadzony także w Polsce.

więcej

Kosmetyki Love Beauty and Planet

Kosmetyki Love Beauty and Planet

Linia kosmetyków Love Beauty and Planet wzbogacona o masło shea oraz olejek z australijskiego drzewa sandałowego zadba nie tylko o Ciebie, ale równie mocno troszczy się o naszą planetą. Jest jak dotyk miłości dla każdej z nas i dla naszej planety. Na przesuszone włosy i skórę jak eliksir młodości podziałają kosmetyki z linii Love Beauty and Planet. Kosmetyki wzbogacone są o masło shea znane z właściwości nawilżających.

więcej

Wyzwanie Rexona 5000 kroków

Wyzwanie Rexona 5000 kroków

„Więcej ruchu, więcej z życia" przekonuje marka Rexona, zachęcając do podjęcia aktywności fizycznej i zmiany stylu życia na zdrowszy. Nie potrzeba wielkich wyrzeczeń. Wystarczy 5000 kroków dziennie i zamiast windy wybrać schody, zamiast auta spacer czy lekką przebieżkę i tak metodą małych kroków wprowadzać do swojego życia zdrowe nawyki. Dlaczego? Bowiem, jak pokazują badania brak ruchu przyczynia się do skrócenia życia.

więcej

Premiera produktów Artistry Studio Bangkok Edition

Premiera produktów Artistry Studio Bangkok Edition

Artistry Studio™ Bangkok Edition to najnowsza kolekcja produktów do makijażu inspirowanych barwami, i blaskiem tajskiej stolicy. Świetlista paletka do makijażu, lśniące cienie oraz matowe kredki do ust i oczu pozwolą wykreować prawdziwą boginię o każdej porze dnia i nocy. Na produktach i opakowaniach Artistry Studio™ Bangkok Edition widnieją rysunki autorstwa dwóch sióstr – artystek Nualtong i Pattreedy Prasarnthong.

więcej

TRESemmé oficjalnym partnerem New York Fashion Week!

TRESemmé oficjalnym partnerem New York Fashion Week!

TRESemmé oficjalnym partnerem New York Fashion Week! Już we wrzeœniu ruszyła kolejna odsłona NYFW prezentująca trendy na sezon Wiosna/Lato 2020. Na wybiegach zostaną zaprezentowane kolekcje œświatowej sławy projektantów, na backstagu nie zabraknie również marki TRESemmé oraz Justine Marjan – głównej stylistki marki, która odpowiada za stylizacje włosów modelek podczas NYFW.

więcej

Spersonalizowane maseczki Artistry Signature Select

Spersonalizowane maseczki Artistry Signature Select

Cera każdej kobiety jest zróżnicowana i dzieli się na różne strefy. Dlatego marzenie pań to maska idealnie odpowiadająca na indywidualne potrzeby skóry. Nowa kolekcja maseczek Artistry Signature Select™ to doskonałe rozwiązanie tych problemów. Eksperci do spraw pielęgnacji skóry Artistry™ przygotowali pięć niezwykle zmysłowych produktów, które można stosować na różne partie twarzy, w odpowiednio dobranej kombinacji...

więcej

To Ty definiujesz piękno! #DoveMojePięknoMojaHistoria

To Ty definiujesz piękno! #DoveMojePięknoMojaHistoria

Polki inspirują! „Dove Moje piękno, moja historia" to kampania stworzona przez kobiety dla kobiet. Zachęcamy Cię do przyłączenia się do akcji i podzielenia się z innymi swoją historią na blogu i instagramie #DoveMojePięknoMojaHistoria. Wspólnie pokażmy, że prawdziwe piękno jest siłą każdej kobiety – wystaczy je odkryć.

więcej

Kremy do twarzy dla kobiet

Kremy do twarzy dla kobiet

Kremy do twarzy są najważniejszym produktem dla kobiet, który powinien znajdowac się na każdej półce z kosmetykami. W zależności od zapotrzebowania rozróżniamy, kremy na dzień, na noc, a także serum, kremy oczyszczające i wiele innych.

więcej

Zapachy dla mężczyzn

Zapachy dla mężczyzn

Wyjątkowe zapachy dla prawdziwych mężczyzn. Polecane marki to: Calvin Klein, Halloween Men, RM i wiele innych. Dostępne w perfumeriach Sephora, Douglas i Hebe.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone