«powrótUroczyste otwarcie restauracji Tokyo Sushi Nowy Świat

restauracja Tokyo Sushi Nowy ŚwiatTokyo Sushi Nowy Świat, Warszawa

Uroczyste otwarcie restauracji Tokio Sushi Nowy Świat miało kameralny charakter, mimo to przyciągnęło wielu gości. Wśród nich byli znajomi i przyjaciele właścicieli restauracji. Nie zabrakło też przedstawicieli mediów. Nasza redakcja miała zaszczyt gościć na tym wydarzeniu. Z okazji otwarcia uczestnicy spotkania mogli degustować najróżniejsze zestawy sushi, japońskie zupy i krewetki królewskie. Nie zabrakło też wyśmienitych deserów. Można było spróbować japońskiego piwa, a także wypić tradycyjną zieloną herbatę. Po części oficjalnej i krótkich przemówieniach przez właścicieli restauracji nadszedł czas na... fajerwerki i wyśmienity tort.

Tokyo Sushi to sieć nowoczesnych restauracji sushi, która posiada swoje lokale w najlepszych galeriach handlowych w Polsce. Restauracje Tokyo Sushi znajdują się w CH Galeria Mokotów, CH Blue City i CH Galeria Wileńska w Warszawie. W ramach rozwoju firmy zaczynają powstawać nowe lokale zlokalizowane w centrach miast. Najlepszym tego przykładem jest najnowsza restauracja Tokio Sushi Nowy Świat, która została otwarta w maju 2019 roku. W restauracjach Tokyo Sushi każdy znajdzie coś dla siebie, począwszy od zestawów lunchowych po specjalne zestawy dla dzieci, a nawet szkołę robienia sushi.

Zespół Tokyo Sushi to grupa starannie dobranych osób, których celem jest obsługa klienta na najwyższym poziomie. Kucharze pracujący w restauracji to doświadczeni mistrzowie, specjalizujący się w kuchni japońskiej, a przede wszystkim w przygotowywaniu sushi. Doskonalili swoje umiejętności zarówno w restauracjach w Polsce jak i za granicą.

(WW)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone