«powrótSzefowie kuchni testują kuchenkę mikrofalową firmy Panasonic

Parowa mikrofalowa kuchenka wielofunkcyjna Panasonic NN-DS59N

Firma Panasonic, światowy lider w dziedzinie rozwoju najnowocześniejszych urządzeń elektronicznych, technologii i rozwiązań, przedstawia nową parową mikrofalową kuchenkę wielofunkcyjną NN-DS59N. Ten najnowszy kuchenny multitalent 4 w 1 oferuje cztery różne metody gotowania - na parze, w piekarniku (grzałka górna/dolna), na grillu i w kuchence mikrofalowej - dzięki czemu entuzjaści jedzenia mogą przygotowywać wiele różnych przepisów i cieszyć się szybkim, bezwysiłkowym gotowaniem, które pozwala zachować składniki odżywcze w każdym posiłku.

Ten pomocnik kuchenny doskonale pasuje do intensywnego trybu życia dzięki funkcjom oszczędzającym czas, a także do każdej kuchni dzięki kompaktowemu, nowoczesnemu wzornictwu.

Szefowie kuchni

Model Panasonic NN-DS59N został przetestowany przez dwóch znanych na całym świecie szefów kuchni: Simone Rugiati, słynnego włoskiego kucharza i prezentera telewizyjnego, oraz Niki Webster, blogerkę kulinarną i szefową kuchni z Wielkiej Brytanii. Oboje z przyjemnością eksperymentowali z nowym urządzeniem i byli bardzo zadowoleni z rezultatów.

Simone Rugiati, znany włoski kucharz i prezenter telewizyjny: "Jestem wielkim propagatorem zrównoważonej kultury żywieniowej, kupowania lokalnych składników pochodzących z własnego kraju i niemarnowania żywności, ponieważ jest ona skarbem, który należy chronić. Należy jak najlepiej wykorzystać jej składniki odżywcze poprzez odpowiednie gotowanie i traktowanie jej z szacunkiem. A gotowanie na parze jest zdecydowanie najlepszym sposobem, aby to zrobić! Ten nowy produkt firmy Panasonic okazał się być doskonałym sprzymierzeńcem w kuchni, jeśli chodzi o zdrowe i zrównoważone gotowanie, zachowując smak i składniki odżywcze każdej potrawy."

Niki Webster, blogerka kulinarna i szefowa kuchni z Wielkiej Brytanii: "Najbardziej niesamowitą rzeczą dla mnie jest posiadanie wielu funkcji w jednej kuchence mikrofalowej. To jest niesamowite! Ogranicza konieczność posiadania wielu urządzeń. Niezwykłą funkcją było dla mnie gotowanie na parze. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką funkcją w żadnej innej mikrofalówce, a jest genialna. Gotowanie na parze było tak szybkie! Dzięki tej kuchence wielofunkcyjnej można uzyskać tak zdrowe i smaczne potrawy".

***

Historia kuchenek mikrofalowych Panasonic rozpoczęła się w 1966 r., kiedy to firma Panasonic wprowadziła na rynek pierwszą domową kuchenkę mikrofalową. Od tego czasu, bazując na stale rosnącej wiedzy i doświadczeniu, firma opracowuje coraz więcej produktów ukierunkowanych na potrzeby konsumentów - wprowadzając innowacje, zaawansowane technologie, funkcje oszczędzania energii i unikalne wzornictwo.

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone