«powrótSalon Endushop w Warszawie

Endushop (salon dla miłośników triathlonu) - Warszawa

Nowy sklep Endushop dla miłośników triathlonu otworzono przy ulicy Koszykowej 24 w Warszawie. Jest to drugi po Poznaniu tego typu salon stacjonarny dla sympatyków tego sportu. Nie mogło zabraknąć znanych osób których łączy pasja do triathlonu. Wśród nich byli między innymi: Joanna Jabłczyńska, Maciej Dowbor i Piotr Nowak. „Triathloniści to w gruncie rzeczy jedna wielka sportowa rodzina, która pomaga sobie nawzajem w każdym tego słowa znaczeniu” – powiedział Maciej Dowbor, dziennikarz, prezenter telewizyjny i miłośnik pływania, biegania i kolarstwa. Zaproszeni goście mogli poznać najnowocześniejszy sprzęt, akcesoria i suplementy.

Gwiazdy razem z profesjonalistami i sympatykami triathlonu wzięli udział w akcji charytatywnej na rzecz Fundacji Synapsis. Warszawski salon razem z Fundacją Synapsis i polskimi gwiazdami pomaga dzieciom z autyzmem. W salonie prowadzona jest zbiórka pieniędzy na rzecz fundacji.

Endushop to nowoczesny salon dla miłośników triathlonu i sportu. Klient znajdzie tu dosłownie wszystko, co będzie mu potrzebne aby zacząć sportową przygodę, a także kiedy jest już doświadczonym sportowcem. Oferta salonu obejmuje odzież i sprzęt sportowy, a także akcesoria niezbędne do uprawiania triatlonu lub każdej dyscypliny osobno. Klientom przedstawione są najlepsze firmy na rynku. Dużym atutem salonu jest profesjonalna obsługa, która bez problemu dobierze odpowiedni sprzęt i udzieli niezbędnych porad. Każdy z klientów ma możliwość przetestowania sprzętu przed podjęciem zakupu. Endushop umożliwia także wypożyczenie sprzętu, na kilka dni, tygodni lub cały sezon.

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone