POLECAMY

Suntago Wodny Świat, egzotyka pod Mszczonowem

Suntago Wodny Świat, egzotyka pod Mszczonowem

Park of Poland to nowopowstający park rozrywki zlokalizowany w miejscowości Wręcza, w gminie Mszczonów, w odległości około 60 km od Warszawy – pomiędzy autostradą A2 i drogą ekspresową S8. Kompleks będzie składał się z parku wodnego, hoteli, domków typu bungalow, centrum konferencyjno-handlowego, parków tematycznych, biurowców oraz apartamentowców. Pierwszym etapem projektu Park of Poland jest park wodny Suntago Wodny Świat oraz osiedle domków bungalow.

więcej
Nowe hotele w Warszawie

Nowe hotele w Warszawie

Rynek inwestycji hotelarskich w Warszawie w latach 2017-2021 wygląda dość interesująco i ma tendencje wzrostową. W 2017 roku otworzono pięć hoteli takich jak: Indigo, Golden Tulip, Holiday Inn, City Komfort oraz Varsovia Apartamenty Jerozolimskie. Z kolei w 2018 roku otworzono dziesięć obiektów, z czego aż trzy z segmentu 5-gwiazdkowego. W kwietniu otwarto Renaissance na Okęciu, w maju Raffles Europejski, a w listopadzie hotel Warszawa. Do września 2019 r. otworzono sześć kolejnych, ale na tym zapewnie nie koniec. Obecnie w Warszawie realizowane jest kilka inwestycji hotelarskich, które są na etapie budowy. Oto najważniejsze z nich.

więcej
Staropolskie Święta – przy polskiej szynce i karpiu

Staropolskie Święta – przy polskiej szynce i karpiu

Związek „Polskie Mięso" od kilku lat wspiera i promuje producentów oraz sprzedawców polskich wyrobów mięsnych. Akcje promocyjne przynoszą coraz lepsze rezultaty, a polskie wędliny i mięso są wychwalane nie tylko przez polskich klientów. Szynki, kiełbasy, pasztety, a do tego pieczone kaczki czy gęsi królują na polskich, świątecznych stołach. A co poleca nam Witold Choiński, prezes zarządy Związku „Polskie Mięso"?

więcej
Do kuchni wstęp wzbroniony!

Do kuchni wstęp wzbroniony!

Dymitr Borysov jest jednym z gastronomicznych potentatów na Ukrainie, gdzie prowadzi aż 24 restauracje. W jego warszawskiej restauracji „Kanapa", która właśnie obchodziła pierwsze „urodziny", opowiedział nam o ukraińskiej Wigilii, gotowaniu pierogów, wojnie i... gwiazdce Michelin.

więcej
Perła Kataru - raj dla miłośników luksusu

Perła Kataru - raj dla miłośników luksusu

Perła Kataru (The Pearl Qatar) to sztuczna wyspa położona w Doha stolicy Państwa Kataru położonego we wschodniej części Półwyspu Arabskiego nad Zatoką Perską. Wyspa znajduje się w odległości 350 metrów od brzegu w okolicy West Bay Lagoon Doha i jest połączona z lądem kilkumetrowym mostem. Jest to ogromna konstrukcja przypominająca swoim kształtem sznur pereł, składająca się z wielu sztucznych wysp z rozbudowanym systemem kanałów i mostów.

więcej
Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów 4* (nasz test)

Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów 4* (nasz test)

Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów to marka hotelowa, która pierwszy raz zadebiutowała w Polsce w 2019 r. Hotel, należący do grupy Marriott International, pierwszych gości przyjął na początku kwietnia. W swojej stylistyce stawia na ponadczasowy, klasyczny design połączony z nowoczesnymi dodatkami i rozwiązaniami. Wnętrza obiektu zaprojektowane zostały w stylu modern vintage i nawiązują do osiągnięć czołowych projektantów dawnej Warszawy.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone