«powrótOliviero Toscani dla firmy Roleski

Pałac na Wyspie, Łazienki Królewskie, Warszawa

W Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich odbył się wyjątkowy lunch prasowy, którego gościem był Oliviero Toscani, słynny włoski fotograf, twórca najsłynniejszych kampanii reklamowych znanych marek takich jak: Esprit, Chanel i Fiorucci. Tym razem mistrz fotografii nawiązał współpracę z firmą Roleski, dla której stworzono kampanię wizerunkową „Wolność, wyobraźnia, smak”. Specjalna kampania reklamowa, przedstawiana jest w wielu mediach: w telewizji, radiu, prasie, Internecie, na plakatach i portalach społecznościowych.

Głównym tematem jest Królewska Republika Roleski, która ma swój własny hymn mówiący o demokracji, miłości i wolności. Postacie w republice Roleski to dusza produktów. Wśród nich jest między innymi: Katarzyna Wyśmienita – królowa ketchupu, prezydent republiki, zwierzchnik sił zbrojnych fantazji. Z kolei Elżbieta Słodko-Łagodna to księżna musztard, senator republiki i minister smaku. Pozostali mieszkańcy płci męskiej to między innymi: Henryk Tradycyjny, królewicz majonezów, senator republiki, komisarz do spraw przyjęć i bankietów, a także Albert Pieprzny, hrabia czerwonych sosów, senator republiki, minister edukacji podniebienia.

Po części oficjalnej zaproszono gości na wyśmienity bankiet przygotowany przez restaurację Belvedere. Specjalnie na te wydarzenie przyrządzono: bufet sałatkowy, suma pieczonego w całości w soli morskiej, a także rozbef pieczony. Wszystko podawane było z produktami firmy Roleski. Szef Kuchni przedstawił wyrafinowane trufle w czekoladzie w dwóch odsłonach. Pierwsza z nich to trufla z białej czekolady z nadzieniem z pikantnego ketchupu Roleski i mascarpone, w malinowym pudrze. Druga trufla przyrządzona została z ciemnej czekolady z nadzieniem z miodowej musztardy Roleski, z figami, serem mascarpone i koniakiem.

Firma rodzinna Roleski istnieje od 1972 roku i zatrudnia obecnie ok. 350 osób. Obecnie jest jednym z największych polskich producentów ketchupów, musztard, majonezów, sosów oraz dressingów. Fundamentem Firmy jest marka Roleski, znana i doceniana w Polsce, a także w USA, Anglii, Francji, Niemczech i we Włoszech.

(WW)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone