«powrótUroczyste otwarcie restauracji Pam Pam

Restauracja Pam PamRestauracja Pam Pam, Warszawa

Oficjalne otwarcie restauracji Pam Pam odbyło się w dniach 20-21 luty 2019 w Warszawie i trwało dwa dni.

Pierwszy dzień przeznaczony był dla znajomych i przyjaciół właścicieli restauracji, przedstawicieli mediów i innych zaproszonych gości. Wszyscy zaproszeni goście z wielką serdecznością przywitani zostali przez właścicieli restauracji Andrzeja i Paulinę Piliszek, szefa kuchni Pawła Rumowskiego oraz przez someilerów i kelnerów.

Specjalnie na ten dzień szef kuchni Paweł Rumowski przygotował wyjątkowe specjały. Na początek podano wykwintne przystawki: tatar wołowy z puree z żółtka, lardo i frytki oraz risotto grzybowe z karczochami i serem bursztyn. Spośród kilku finezyjnych dań głównych podano: troć z porem, gryką, kawiorem z łososia i velout z owoców morza oraz comber z sarny z puree z buraków, karmelizowaną cebulą, aronią i kaszą gryczaną. Zwieńczeniem posiłku był wyborny deser, czyli mus baileys z karmelizowanymi bananami i lodami espresso. Do każdego zestawu podawano wyśmienite wina, które pochodziły z Francji, Austrii, Niemiec, Portugalii, a nawet z Maroka.

Drugiego dnia wśród zaproszonych gości pojawiły się przede wszystkim gwiazdy show biznesu. Popisowe dania próbowali między innymi: Katarzyna Zielińska, Joanna Moro, Magdalena Różczka, Ada Fijał, Sonia Bohosiewicz, Anna Jurksztowicz, Jakub Kucner i wiele innych. Gwoździem programu był koncert Krzysztofa Zalewskiego.

***

Restauracja Pam Pam to nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. Wyjątkowa restauracja mieści się w centrum miasta w stylowej kamienicy przy ul. Emili Plater 9/11. Właścicielami lokalu jest małżeństwo Piliszek – twórcy Myoni Group, jednego z liderów na rynku nieruchomości luksusowych. Szefem kuchni jest Paweł Rumowski, który swoje doświadczenie zdobywał w restauracji Amber Room oraz w hotelu Westin w Warszawie, a także w restauracji Art Déco w polanickim Hotelu SPA Dr Irena Eris. Goście restauracji Pam Pam mogą poznać autorskie menu szefa kuchni, które powinno zachwycić najwybredniejsze podniebienia. W menu znajdziemy wykwintne przystawki, finezyjne dania główne i wyborne desery. Uzupełnieniem jest karta z doskonałymi winami.

(WW)

zdjęcia: materiały prasowe restauracji Pam Pam

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone