«powrótNegocjacje to fascynująca podróż

„Negocjacje to fascynująca podróż" to książka, która stanie się Twoim osobistym przewodnikiem po świecie negocjacji. Dzięki niej odkryjesz meandry sztuki, która pomaga nie tylko w podpisywaniu dużych kontraktów biznesowych, ale też znacznie ułatwia codzienne życie. To książka dla każdego bez wyjątku - świetna na prezent.

Temat negocjacji jest tu opisywany przez pryzmat wspomnień autora z podróży, których odbył setki w ciągu swojej kariery zawodowej. Jeszcze w latach 90. jako Dyrektor Handlowy Zakładów Przemysłu Ciągnikowego URSUS i Prezes Zarządu URSUS Trading, był blisko 240 dni w delegacji, m.in. w Malezji. Tajlandii, Brazylii, Stanach Zjednoczonych, RPA. Zimbabwe i Indonezji. Latami mieszkał w Algierii, Egipcie i Maroku, gdzie prowadził negocjacje w trudnych warunkach i te na co dzień, podpisywał skomplikowane kontrakty handlowe, działał w sprzedaży uczestnicząc w najważniejszych procesach inwestycyjnych i restrukturyzacyjnych.

Jako Wiceprezes Zarządu Polskich Zakładów Lotniczych w Mielcu, stawiał czoła wyzwaniom ratowania polskiego przemysłu lotniczego i codziennym negocjacjom handlowym - także tym najtrudniejszym z załogą i związkami zawodowymi. Jego koncepcja handlowa jako Dyrektora Handlowego przyczyniła się do wejścia CIECH S.A. na parkiet warszawskiej giełdy. Prywatnie ojciec 5 dzieci - negocjował również w życiu, rozwiązując codzienne, ale też najważniejsze problemy.

Rozdział po rozdziale przeniesie Cię do fascynujących krajów, w których autor jako negocjator - praktyk odrabiał lekcje z poznawania tamtej szych kultur od ulicy po wnętrza nowoczesnych biurowców. Wspomnienia podróżnika są zebrane w teczce pod hasłem doświadczenie negocjatora", z którego wypływa sekret łączenia sztuki komunikacji, empatii i wiedzy. Dzięki lekturze dowiesz się m.in. czym różni się targowanie od negocjacji, jak ważna jest umiejętność wejścia w cudze buty" i dlaczego należy zapomnieć o zasadzie win-win.

Książka wzbudzi w Tobie głód wiedzy i zachęci do tego, byś na własnej skórze spróbował zastosować zawarte w niej tajniki technik negocjacyjnych.

Zapraszamy do fascynującej podróży!


 

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone