«powrótL'OR - kawa z francuskim rodowodem

Marka L'OR to znakomita marka kawy z francuskim rodowodem. L'OR - w j. francuskim złoto – nawiązuje do wysokiej jakości kawy, którą marka oferuje w ziarnach oraz kapsułkach aluminiowych. Zawarta w nich kawa pochodzi z odległych zakątków świata: egzotycznej, górzystej Papui-Nowej Gwinei, równikowej Kolumbii, pachnących przyprawami Indii lub słonecznej Brazylii.

Każda filiżanka kawy L'OR to wyrafinowana, harmonijna kompozycja smaku i aromatu dla prawdziwego konesera kawy.

L'OR ESPRESSO FORZA - Wyrazista & Intensywna

L'OR Espresso przyciąga wyrazistym smakiem i mocnym charakterem. To kawa dla miłośników intensywnych kawowych doznań.

L'OR CREMA ABSOLU PROFOND - Aksamitna & Harmonijna

L'OR Crema Absolu zachwyca aksamitną kawową pianką oraz harmonią smaku i gładkością. To kawa dla wielbicieli idealnie zbalansowanych, wyrafinowanych nut smakowych i aromatów.

Kawa znajdująca się w kapsułkach L'OR Espresso to 100% Arabika*, którą uznaje się za najbardziej szlachetną odmianę kawy. Charakteryzuje się ona ciekawym, mniej goryczkowym smakiem oraz wyjątkową aromatycznością dzięki wyższej zawartości kawowych olejków. Kapsułki L'OR o szerokiej palecie intensywności dostarczają wyjątkowych doznań sensorycznych dzięki bogactwu nut smakowych i aromatów.

Lungo Profondo

Profondo to intensywne lungo o aromacie prażonych migdałów oraz lukrecji, z delikatną, kawową pianką.

Espresso Ristretto

Ristretto to bardzo intensywne espresso, o świeżym charakterze i korzennym aromacie, z elegancką kawową pianką.

Espresso Splendente

Splendente to wyjątkowa jakość espresso, z bogatym aromatem oraz aksamitną pianką, z delikatnymi nutami orzecha i cytrusów.

Papua New Guinea

Papua New Guinea, pochodząca z zapierających dech w piersiach Gór Centralnych Papui-Nowej Gwinei, charakteryzuje się owocowymi nutami smakowymi i słodkim aromatem szlachetnego drewna.

Espresso Columbia

Colombia to pełne i wyraziste espresso na bazie szlachetnych ziaren Arabiki uprawianych w kolumbijskich Andach, inspirowane egzotyczną kulturą tego kraju.

Espresso India

India wywodząca się z obszaru Karnataka, przywołuje aromaty i smaki orientalnego bazaru – delikatnie owocowe, a zarazem korzenne nuty, z dodatkiem ciemnego karmelu i kakao.

Arabica Catuai

Catuai to specjalnie wyselekcjonowane ziarna Arabiki, przenoszące Cię w wyjątkową zmysłową podróż. Świeże, słodkie i intensywne nuty tworzą wyjątkowe doznania smakowe, które za kązdym razem zaskakują coraz bardziej.

źródło: materiały prasowe

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone