«powrót20 lat Segafredo w Polsce

Dzień 29 września 2022 r. był nie tylko Dniem Kawy, ale również okazją do uczczenia dwudziestych urodzin Segarfredo Zanetti Poland. Z tej okazji w showroomie firmy w Warszawie odbył się wyjątkowy event. Jedną z atrakcji była premiera filmu "20 lat Segafredo w Polsce", a także wręczenie dyplomów dla pracowników z 20-letnim stażem. Podczas uroczystości swoje przemówienia wygłosili między innymi: Monika Dutkiewicz - general manager w Segarfredo Zanetti Poland; Massimo Zanetti - założyciel Massimo Zanetti Beverage Group oraz J.E. Aldo Amati - ambasador Republiki Włoskiej w Polsce.

Z okazji urodzin wzniesiono uroczysty toast, przygotowano wyśmienity tort i kawowe koktajle. Ponadto goście mogli podziwiać pokazy baristyczne, wziąć udział w konkursach kawowych z nagrodami, a także degustować różne rodzaje kaw. Zwyczaje kawowe w Europie można było poznać poprzez film z udziałem zespołów Segarfredo z Austrii, Finlandii, Grecji, Włoch i Polski. Z kolei sportowiec Przemysław Niemiec, opowiedział o tym jak ważna jest kawa dla kolarza.

Podczas uroczystości ogłoszono również zwycięzców w konkursie Coffee Challenge, w którym uczestnicy mieli za zadanie stworzyć danie, deser lub napój z czterech wybranych składników oraz kawy Segafredo. Zwycięski deser został również przygotowany dla uczestników wydarzenia.

(DD)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone