URODA

44 finał konkursu piękności Miss Polonia 2023

44 finał konkursu piękności Miss Polonia 2023

W Centrum Kongresowym "Gerlach" w Nosalowy Dwór Resort & Spa w Zakopanem odbył się 44 finał prestiżowego konkursu piękności Miss Polonia 2023, transmitowany przez TVP2 i TVP Polonia. Podczas uroczystej gali zaprezentowało się 19 uroczych kandydatek wyłonionych w konkursach regionalnych.

więcej

Mary Kay obchodzi dwa ważne jubileusze

Mary Kay obchodzi dwa ważne jubileusze

W luksusowym hotelu Bristol w Warszawie odbyło się wyjątkowe spotkanie prasowe z okazji dwóch ważnych jubileuszy: 60 lat istnienia Mary Kay na świecie oraz 20 lat obecności w Polsce. Podczas uroczystości zaproszeni goście mieli okazję poznać nowe produkty i uczcić te znaczące różnice w uroczystej atmosferze Sali Malinowej Hotelu Bristol...

więcej

Konferencja Prasowa marki Head & Shoulders

Konferencja Prasowa marki Head & Shoulders

Dnia 03.03.2023 w restauracji MOXO w Warszawie odbyła się konferencja prasowa marki Head & Shoulders. Podczas wydarzenia przedstawiono nową przełomową formułę szamponu Head & Shoulders Classic Clean Microbiome Balance, która zwalcza łupież i pomaga zapobiegać jego nawrotom. Na wydarzeniu pojawił się Marcin Prokop, który po raz pierwszy wystąpił publicznie w roli Ambasadora marki.

więcej

Piękno jest w Tobie - konferencja prasowa Reme

Piękno jest w Tobie - konferencja prasowa Reme

Pod hasłem „Piękno jest w Tobie" marka REMÉ zorganizowała wyjątkowe spotkanie, podczas którego znane ekspertki w swojej dziedzinie, rozmawiały o kobiecości i pięknie. Spotkanie odbyło się w warszawskim klubie Jassmine, a w panelu dyskusyjnym wzięły udział: aktorka, ikona stylu Marieta Żukowska – ambasadorka marki REMÉ, lekarz medycyny estetycznej Monika Bujanowska, makijażystka gwiazd Marta Gąska...

więcej

20-lecie marki Iwostin i premiera kosmetyków Age Lift

20-lecie marki Iwostin i premiera kosmetyków Age Lift

Dnia 27 września 2022 w przestrzeni eventowej B'Fort przy ulicy Racławickiej 99 w Warszawie świętowano 20-lecie marki IWOSTiN. Podczas spotkania zaprezentowano nową gamę kosmetyków przeciwstarzeniowych AGE LIFT oraz przedstawiono ambasadorkę linii – Paulinę Smaszcz. Po prezentacji produktowej, zaproszeni świętowali 20-lecie marki. Z tej okazji przygotowano tort, a Goście mogli wznieść toast lampką wina musującego serwowaną z... prosecco vana.

więcej

Oficjalne otwarcie Sephora Wonderland

Oficjalne otwarcie Sephora Wonderland

Dnia 24 czerwca 2022 r. w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie Sephora Wonderland. Podczas inauguracji prowadzonej przez Gabi Drzewiecką, przedstawiono wszystkich prowadzących warsztaty i mastercalss. Z kolei Katarzyna Bielecka, dyrektor generalna Sephora w Polsce i Czechach oficjalnie powitała zebranych partnerów wydarzenia, przyjaciół i zaproszonych gości.

więcej

Michał Szpak ambasadorem marki Pantene

Michał Szpak ambasadorem marki Pantene

Dnia 28 kwietnia 2022 r. w Uffico Primo w Warszawie odbyła się konferencja prasowa znanej marki kosmetycznej. Najważniejszym gościem spotkania był Michał Szpak, który został nowym ambasadorem marki Pantene. Podczas konferencji dziennikarze i zaproszeni goście jako pierwsi zobaczyli spot reklamowy z udziałem Michała Szpaka. Zaprezentowano też nową linię produktów Pantene.

więcej

Konferencja prasowa Nuxe Merveillance Lift

Konferencja prasowa Nuxe Merveillance Lift

Dnia 19-01-2022 r. odbyła się kolejna konferencja francuskiej marki NUXE. Tym razem zaprezentowano nową innowacyjną linię liftingującą Merveillance LIFT. Podczas spotkania pokazano również automasaż Kobido oraz masaż rollerem - dostępnym w aptekach wraz z produktami gamy Merveillance LIFT - opracowany przez Katarzynę Wojtaś.

więcej

MAYBELLINE New York Stories

MAYBELLINE New York Stories

W Fabryce Norblina w Warszawie odbyło się jedyne w swoim rodzaju multisensoryczne widowisko, MAYBELLINE New York Stories. Powstało ono dzięki połączeniu nowoczesnej technologii, sztuki, muzyki i nowości makijażowych inspirowanych Nowym Jorkiem. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni ekspozycyjnej na dużych zintegrowanych ekranach można było zobaczyć cyfrowe filmy o Nowym Jorku.

więcej

Miss Egzotica 2022

Miss Egzotica 2022

Wybory Miss Egzotica 2022 miały wyjątkowy klimat i atmosferę. Zaproszeni goście zostali zaproszeni na wyjątkowy lot samolotem w barwach Miss Egzotica. Przez wspólny lot poprowadził nas Andrzej Sołtysik, polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, filmoznawca i prezenter. Kapitanowi towarzyszyła Serafina Ogończyk-Mąkowska - Prezes Fundacji Miss Egzotica i pomysłodawczyni projektu.

więcej

Garnier Beaty Lab i premiera gamy z witaminą C

Garnier Beaty Lab i premiera gamy z witaminą C

Dnia 5 października 2022 marka Garnier miała przyjemność przygotować pierwsze spotkanie z cyklu GARNIER BEAUTY LAB połączone z premierą gamy Vitamin C, które odbyło się na terenie B'Fort
w Warszawie. Gwiazdą wydarzenia była pierwsza rozświetlająca linia produktów od Garnier odsłaniająca nowy wymiar pielęgnacji opartej na Witaminie C. Na inauguracyjnym spotkaniu GARNIER BEAUTY LAB pojawiły się gwiazdy, przedstawiciele mediów oraz twórcy internetowi.

więcej

Premiera nowej linii dermokosmetyków Sesderma Serenity

Premiera nowej linii dermokosmetyków Sesderma Serenity

Premiera nowej linii dermokosmetyków dedykowanej pielęgnacji nocnej miała miejsce 27 października 2022 r. w wyjątkowej przestrzeni kamienicznej ÇA VA Koszykowa. Przedstawiciele marki postanowili zaprosić przybyłych gości: przedstawicieli mediów oraz influencerów, do wspólnej podróży po zakamarkach ludzkiego snu i odkrywania jego wpływu na każdą sferę naszego życia.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone