URODA

Konferencja prasowa Nuxe Merveillance Lift

Konferencja prasowa Nuxe Merveillance Lift

Dnia 19-01-2022 r. odbyła się kolejna konferencja francuskiej marki NUXE. Tym razem zaprezentowano nową innowacyjną linię liftingującą Merveillance LIFT. Podczas spotkania pokazano również automasaż Kobido oraz masaż rollerem - dostępnym w aptekach wraz z produktami gamy Merveillance LIFT - opracowany przez Katarzynę Wojtaś.

więcej

MAYBELLINE New York Stories

MAYBELLINE New York Stories

W Fabryce Norblina w Warszawie odbyło się jedyne w swoim rodzaju multisensoryczne widowisko, MAYBELLINE New York Stories. Powstało ono dzięki połączeniu nowoczesnej technologii, sztuki, muzyki i nowości makijażowych inspirowanych Nowym Jorkiem. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni ekspozycyjnej na dużych zintegrowanych ekranach można było zobaczyć cyfrowe filmy o Nowym Jorku.

więcej

Miss Egzotica 2022

Miss Egzotica 2022

Wybory Miss Egzotica 2022 miały wyjątkowy klimat i atmosferę. Zaproszeni goście zostali zaproszeni na wyjątkowy lot samolotem w barwach Miss Egzotica. Przez wspólny lot poprowadził nas Andrzej Sołtysik, polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, filmoznawca i prezenter. Kapitanowi towarzyszyła Serafina Ogończyk-Mąkowska - Prezes Fundacji Miss Egzotica i pomysłodawczyni projektu.

więcej

Garnier Beaty Lab i premiera gamy z witaminą C

Garnier Beaty Lab i premiera gamy z witaminą C

Dnia 5 października 2022 marka Garnier miała przyjemność przygotować pierwsze spotkanie z cyklu GARNIER BEAUTY LAB połączone z premierą gamy Vitamin C, które odbyło się na terenie B'Fort
w Warszawie. Gwiazdą wydarzenia była pierwsza rozświetlająca linia produktów od Garnier odsłaniająca nowy wymiar pielęgnacji opartej na Witaminie C. Na inauguracyjnym spotkaniu GARNIER BEAUTY LAB pojawiły się gwiazdy, przedstawiciele mediów oraz twórcy internetowi.

więcej

Premiera nowej linii dermokosmetyków Sesderma Serenity

Premiera nowej linii dermokosmetyków Sesderma Serenity

Premiera nowej linii dermokosmetyków dedykowanej pielęgnacji nocnej miała miejsce 27 października 2022 r. w wyjątkowej przestrzeni kamienicznej ÇA VA Koszykowa. Przedstawiciele marki postanowili zaprosić przybyłych gości: przedstawicieli mediów oraz influencerów, do wspólnej podróży po zakamarkach ludzkiego snu i odkrywania jego wpływu na każdą sferę naszego życia.

więcej

Wielki finał Miss Polonia 2021

Wielki finał Miss Polonia 2021

Miss Polonia 2021 została Krystyna Sokołowska z Białegostoku, która w nagrodę otrzymała samochód i kartę paliwową. To właśnie ona będzie reprezentować Polskę w międzynarodowych konkursach piękności oraz w Miss World 2022. Tytuł Pierwszej Wicemiss Polonia zdobyła Karolina Malina z Kołobrzegu, a tytuł Drugiej Wicemiss przypadł Julii Barydze z Łodzi. Miss Publiczności, wybraną w głosowaniu SMS-owym, została Sandra Staszewska z Chodzieży.

więcej

Premiera kosmetyków Miss Polonia

Premiera kosmetyków Miss Polonia

Drogerie Natura już od 25. lat dbają o Polki, najpiękniejsze kobiety świata. Kobiety, które zachwycają nie tylko swoją urodą, ale także siłą ducha i charakteru, zaradnością, kreatywnością oraz wielkim sercem pełnym empatii. Dlatego w tym szczególnym, jubileuszowym roku, drogerie Natura zostały Partnerem Głównym konkursu Miss Polonia. Od zakończenia gali w maju drogerie Natura cały czas aktywnie współpracują z Krystyną Sokołowską...

więcej

Miss Polonia Sportu wybrana!

Miss Polonia Sportu wybrana!

W pięknej scenerii uzdrowiska miejskiego Studio Sante w Warszawie najpiękniejsze Polki rywalizowały o tytuł tegorocznej Miss Polonia Sportu. Finalistki musiały zmierzyć się w trzech konkurencjach, pod czujnym okiem trenera personalnego oraz obecnej Miss Polonia, Natalii Gryglewskiej. Tytuł najbardziej wysportowanej dziewczyny tegorocznej edycji konkursu zdobyła kandydatka z nr 10 Klaudia Mendyka.

więcej

Spotkanie prasowe z nowymi ambasadorkami Pantene

Spotkanie prasowe z nowymi ambasadorkami Pantene

Spotkanie prasowe Pantene odbyło się w przestrzeni eventowej Samo Centrum Wszechświata. Na scenie pojawiła się Justyna Ignasiak-Kretowicz, Central Europe Hair Care Communications Director w Procter & Gamble oraz ambasador i ambasadorki marki. "Trzeba mieć siłę, żeby być innym, ale warto" - mówił Michał Szpak, pierwszy w Polsce mężczyzna będący ambasadorem marki Pantene.

więcej

Karolina Bielawska została Miss Świata 2021

Karolina Bielawska została Miss Świata 2021

Konkurs Miss Świata 2021 (Miss World 2021) wygrała Karolina Bielawska. To wielki sukces agencji artystycznej Igo-Art organizatora konkursu piękności Miss Polski oraz powód do dumy dla wszystkich polaków. Karolina Bielawska ma 23 lata, jest łodzianką i studiuje na Politechnice Łódzkiej. Pracuje także jako modelka. Jej największą pasją są podróże, czego dowodem jest ponad 30 odwiedzonych krajów. Bardzo aktywnie działa społecznie i charytatywnie.

więcej

Oficjalne powitanie Miss World Karoliny Bielawskiej w Polsce

Oficjalne powitanie Miss World Karoliny Bielawskiej w Polsce

Dnia 28 marca 2022 r. w Hotelu Arche Krakowska w Warszawie odbyło się oficjalne powitanie Miss World Karoliny Bielawskiej w Polsce. Najpiękniejsza kobieta na świecie została powitana chlebem i solą przez Akademicki Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Łódzkiego "KUJON", który zaprezentował swoje tańce. Spotkanie poprowadzili Mateusz Szymkowiak i Igor Włodarczyk (PR Manager i Producent Konkursu Miss Polonia).

więcej

Head & Shoulders z butelką z plastikowych odpadów

Head & Shoulders z butelką z plastikowych odpadów

W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji Poranki i Wieczory odbyła się konferencja marki Head & Shoulders. To marka, która od ponad 50 lat prowadzi badania nad zdrowiem skóry głowy, pozwalające na nieustanne ulepszanie technologii stosowanych w produktach. Dzięki nim Head & Shoulders przywraca równowagę skóry głowy i odżywia ją sprawiając, że staje się ona podstawą dla pięknych, zdrowych i mocnych włosów, do 100% bez łupieżu już na zawsze.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone