«powrótPremiera perfum z okazji jubileuszu Miss Polonia

Hotel H15, Warszawa

W luksusowych wnętrzach H15 Boutique Hotel, w sercu Warszawy, odbyła się premiera limitowanej edycji perfum Miss Polonia z okazji jubileuszu 95-lecia konkursu piękności. Gospodarzami wieczoru byli dyrektor Konkursu Miss Polonia Jagoda Piątek Włodarczyk oraz Igor Włodarczyk. Perfumy Miss Polonia 95 to efekt współpracy z partnerem konkursu Sorvella Perfume, który zaprasza do świata wyrafinowanych zapachów. Na dostojny jubileusz powstały trzy luksusowe zapachy, w trzech kolorach: czerwony, zielony i czarny. Każdy z nich jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Natalia Grabowska, I Wicemiss Polonia 2023 - zaprezentowała czarny zapach. Czerwony przedstawiła Ewy Jakubiec, Miss Polonia 2023, a zielony zaprezentowała Kornelia Gołębiewska, II Wicemiss Polonia 2023.

"Z marką Sorvella Perfume jesteśmy związani od trzech lat, ale ten rok jest szczególny, bo jubileuszowy. Zrealizowaliśmy wspólnie limitowaną edycję perfum Miss Polonia właśnie z okazji 95-ciu lat konkursu. Myślę, że to są takie zapachy dla każdej kobiety, która chce się czuć wyjątkowo, prestiżowo. Te zapachy łączą w sobie to wszystko, co ma marka Miss Polonia i Sorvella Perfume, czyli luksus, prestiż, klasę. Kobieta zmienną jest i nasze zapachy też są bardzo różne, od ciężkich, skórzanych, po słodkie, cukierkowe, też kwieciste, bardziej orzeźwiające. Mam nadzieję, że perfumy spodobają się fanom konkursu. Miss Polonia jest bardzo znaną marką w Polsce, ale też na świecie. Zachęcam, aby nabyć swój ulubiony zapach, bo ten projekt to nie tylko perfumy, ale też wsparcie dla tych osób, które najbardziej go potrzebują. Część dochodu ze sprzedaży perfum zasili konto Fundacji Miss Polonia, która będzie miała inaugurację podczas finału, już 28 czerwca. Jestem dumny, że rodzina Miss Polonia, którą tworzymy już prawie wiek, stale się powiększa i cały czas jesteśmy wspólnie przy takich ważnych okazjach" - powiedział Igor Włodarczyk, PR Manager Konkursu Miss Polonia.

"Nawet w najśmielszych snach nie wyobrażałam sobie, że będę mogła być twarzą perfum. Uważam, że perfumy są nieodłącznym elementem stylizacji każdej kobiety. Podkreślają to, co najlepsze w kobiecie. Dają pewność siebie i powodują, że ludzie wyczuwają ten zapach, mogą nas lepiej poznać. To nas jakoś definiuje, charakteryzuje, więc tym bardziej bardzo się cieszę, że mogę być ambasadorką tej wyjątkowej linii Miss Polonia 95. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt i cieszę się, że mimo że za niedługo oddaję koronę, to właśnie z Miss Polonią zostaję właśnie w takich projektach. Każdy, kiedy będzie miał na półce te perfumy, będzie wspominał mnie, więc to jest bardzo miłe" - powiedziała Ewa Jakubiec.

Wśród zaproszonych gości byli m.in. Agnieszka Mrozińska z mężem Alexem, Małgorzata Opczowska-Łęska, Kinga Zawodnik, Katarzyna Paskuda oraz Justyna Bergmann, Miss Polonia 2000, Marta Kwiecień, Miss Polonia 1999 i Barbara Tatara, Miss Polonia 2007. Nie mogło oczywiście zabraknąć ustępującej Miss Polonia - Ewy Jakubiec, ambasadorki perfum Miss Polonia 95 oraz Krystyny Sokołowskiej - Miss Polonia 2022, która poprowadziła część oficjalną.

Podczas wieczoru występem muzycznym pochwalili sie: Bożena Worono, jedna z finalistek Miss Polonia 2024 oraz Daniel Borzewski, uczestnik 14. Edycji "The Voice of Poland". Po części oficjalnej odbyła się część kulinarna, którą przygotował Szef Kuchni hotelu H15. Partnerami wydarzenia była firma A.Blikle oraz TiM - z miłości do wina.

(DD)

żródło i zdjęcia: akpa

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone