«powrótPremiera kolekcji Orsay lato 2019

Apartament, Warszawa

Prezentacja kolekcji Orsaya odbyła się w stylowym apartamencie w Warszawie. Aranżacja w klimacie pustynnym i etno nawiązywała do letniej kampanii Orsay, której twarzą jest modelka marki – Karolina Pisarek. Marka zaprezentowała swoje wakacyjne propozycje na spotkaniu z stylistami, blogerami i gwiazdami.

Latem temperatury są coraz wyższe, a w nas rozpalają się emocje jeśli myślimy o wakacyjnych eskapadach. Nowa, letnia kolekcja Orsay to podróż po najbardziej kobiecych i stylowych trendach. Elegancja, luz Lazurowego Wybrzeża w linii Riwiera Chic, jej cytrynowy print zachwyca świeżością. Kierunek safari dla spragnionych wrażeń i adrenaliny. Zebra w kolorze, deseń tie-dye lub ombre to najmocniejsze inspiracje na letnie szaleństwo i zabawę. Pastelowe paski, motywy jak malowane – to najpiękniejsze wspomnienie przywiezione z gorącej Kuby. Serca i emocje podróżniczek rozgrzeją dodatkowo orientalne wzory, kolory ziemi i zwiewne fasony. Które idealnie sprawdzą się podczas pełnych słońca przygód i upalnych dni. Na koniec podróży czas na spacer po bezkresnej prerii w sielskim stylu czyli urocze sukienki maxi, lniane tkaniny w kolorze sieny palonej, angielskie hafty i plecione dodatki, a także nowe zapachy L'OR DE SAY: Blue Sky i Sunshine. Niespodzianką była nowość w prezentacji kolekcji Orsay, czyli suknie ślubne, które wkrótce pojawią się w sklepie.

Na premierze pojawiły się gwiazdy: Milena Rostkowska, Kasia Szklarczyk z Patrykiem Grudowiczem z Top Model, Oliwia Angerstein, Małgorzata Tomaszewska, blogerki: Oliwia Bugała- Cheers My Heels, Karolina Wilk – Kinka, Magdalena Suzynowicz – Suzylife, Paulina Będźmirowska – Mom.Wife.Woman, Ula Sitarz – Ulaasi i Karolina Wiśniewska.

(DD)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone