«powrótŚniadanie prasowe French Touch 2019

Pierre Lévy ambasador Francji w PolsceAmbasada Francji w Polsce, Warszawa

Dnia 12 września 2019 roku w siedzibie Ambasady Francji w Polsce odbyło się śniadanie prasowe prezentujące program French Touch 2019. Głównym założeniem spotkania było przedstawienie akcji handlowej French Touch, a także poznanie atrakcji i artystów którzy wystąpią podczas wielkiego show w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie. Swoje przemówienia wygłosili między innymi: J.E. Pierre Lévy, Ambasador Francji w Polsce oraz Daniel Teboul, Prezes Agencji Cryptone. Gościem specjalnym spotkania był: Prezes kabaretu Moulin Rouge z tancerkami oraz Dyrektor Generalna Studia Harcourt. Nie zabrakło też wystąpień przedstawicieli partnerów wydarzenia czyli Biedronki oraz President. Spotkanie poprowadziła Anna Kalczyńska, polska prezenterka i dziennikarka telewizyjna.

Pod hasłem French Touch me touch rusza piąta edycja akcji promującej Francję w Polsce. Francja ma olbrzymie bogactwo kulturowe, począwszy od kuchni, mody, muzyki, a skończywszy na kinie. I do odkrywania tego bogactwa chcemy zaprosić Polaków od połowy czerwca do końca października 2019 r.

Show French Touch to niezwykłe wydarzenie, które na stałe wpisało się w jesienny kalendarz eventów na warszawskich salonach. Tegoroczna piąta edycja show odbędzie się 12 października o godz. 19.30 w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie. W tym roku na deskach teatru wystąpi słynny kabaret Moulin Rouge, który obchodzi 130 rocznicę istnienia. Podczas występu z pewnością nie zabraknie francuskiego kankana. Każde Show French Touch to także fascynujący świat mody. W tym roku zobaczymy najnowszą kolekcję Oscara Carvallo, składającą się z 14 kreacji w stylu street couture. Na scenie wystąpi Suzane, prawdziwe objawienie francuskiej sceny muzycznej. Młode pokolenie francuskich artystów będzie reprezentować również Marina Kaye, której sukces przyniósł telewizyjny talent show. Na scenie zobaczymy również piosenkarza i kompozytora - Laurent Voulzy, któremu największą popularność przyniosła współpraca z Alainem Souchonem. Nie zabraknie również polskich artystów, a wśród nich takie gwiazdy jak Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Łukasz Zagrobelny oraz Sound'n Grace.

W okresie od 12 do 31 października 2019 r. trwa ogólnopolska akcja handlowa French Touch, organizowana przez agencję Cryptone i wspierana przez Ambasadę Francji. W akcji bierze udział ponad 60 firm, które przygotowały specjalne oferty promocyjne dla konsumentów. Głównymi partnerami tegorocznej akcji handlowej French Touch są: Biedronka, President oraz Bonduelle.

(WW)

źródło: materiały prasowe organizatora

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone