«powrótPrezentacja marki Indigo

Natalia Siwiec i Indigo Restauracja Żurawina, Warszawa

W restauracji Żurawina w Warszawie odbyła się uroczysta prezentacja marki kosmetycznej Indigo. Podczas spotkania zaprezentowano nową kolekcję lakierów hybrydowych „We Are The Colors by Natalia Siwiec" oraz nowy balsam i peeling do ciała z linii Home Spa. Konferencję poprowadziła Emilia Poszwa wspólnie z Magdaleną Malaczyńską, twórczynią Indigo, która opowiedziała o historii i filozofii marki, inspiracjach, wyjątkowych kolorach lakierów hybrydowych, które są znakiem rozpoznawczym Indigo oraz o nowościach.

Gwiazdą spotkania była Natalia Siwiec, ambasadorka marki Indigo, znana wszystkim fotomodelka i celebrytka, okrzyknięta „Miss Euro 2012". Zdradziła ona który kolor lubi najbardziej. Jest to Hedonista z najnowszej kolekcji „We Are The Colors by Natalia Siwiec". Wspomniała również o współpracy i sesji dla marki Indigo. Wśród zaproszonych gości była między innymi: Zofia Ślotała i Karolina Gilon.

„We Are The Colors by Natalia Swiec" to 15 nowych, wyjątkowych i pełnych energii kolorów. Odważna gama, którą cechują nasycone, soczyste barwy, które idealnie sprawdzą się na lato.

Balsam Bloom Gold oraz Shea Sugar Peeling z linii Home Spa to wyjatkowe kosmetyki pielęgnacyjne, które wyróżniają się wyjątkowo pięknymi, kobiecymi zapachami oraz zachwycające formuły, bogate w witaminy i wyselekcjonowane składniki naturalne.

 (WW)

zdjęcia: materiały prasowe

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone