«powrótPrezentacja kosmetyków Clochee

Restauracja LIF, Warszawa

W warszawskiej restauracji LIF odbyła się premiera serum odżywczo – odmładzającego, kosmetyków naturalnych marki Clochee. Gościem specjalnym spotkania była modelka Agnieszka Maciąg, która została ambasadorką marki. Agnieszka Maciąg nie ukrywa, że to właśnie jeden z powodów, dla których przyjęła tę rolę.

,,Kilka lat temu zmieniłam swoje życie. Jestem teraz inną kobietą, bardziej świadomą. Żyję w zgodzie z naturą i z samą sobą. Gdy pierwszy raz, rok temu zetknęłam się z kosmetykami Clochee, poczułam że to nie tylko świetne produkty, to także bardzo mi bliska filozofia. Dostaję mnóstwo propozycji od wielu różnych firm, mam to szczęście że mogę otaczać się tylko takimi markami, które odzwierciedlają mój stan ducha" - mówi Agnieszka Maciąg i dodaje: "Cieszę się także, że Clochee postanowiło zwrócić się do mnie z taką propozycją, ponieważ szczególnie kibicuję młodym polskim firmom, a o produktach Clochee już teraz można powiedzieć, że są światowe''.

Najlepsze pomysły rodzą się w różnych momentach najmniej oczekiwanych. Tak się stało w przypadku marki Clochee. Wiedza kosmetolog Justyny Szuszkiewicz, która od lat produkowała kosmetyki na własny użytek oraz biznesowe umiejętności Darii Prochenki, połączyły wspólną pasję dwóch koleżanek. Inicjatywa wprowadzenia na rynek całkowicie nowej jakości eko kosmetyków zadebiutowała w 2013 roku. Od tego czasu kreatywność polskiej marki jest rozwijana konsekwentnie, czego odzwierciedleniem są nowe produkty. Clochee - to po francusku dzwon, dzwonek. Na logotypie marki znajduje się drzewo , na którym kwitną kwiatki, które mają kielich w kształcie dzwonu. Głównym mottem marki jest hasło: ,,Nie odkładaj do jutra przyjemności, którą możesz mieć dzisiaj''. Niezmiernie ważna dla marki jest także edukacja ekologiczna i zdrowotna oraz uświadamianie klientek czym różnią się kosmetyki naturalne od tradycyjnych. Podczas śniadania prasowego miała miejsce premiera serum odżywczo- odmładzającego na bazie komórek macierzystych jabłka, które szczególnie efektywnie wspierają procesy odnowy komórkowej. W składzie serum jest także olej Perilla, który przyspiesza produkcję kolagenu i elastyny, ujędrnia i uelastycznia skórę.

Wielkimi miłośniczkami naturalnych i zgodnych z naturą kosmetyków były również obecne na spotkaniu celebrytki: Anna Jurksztowicz, Mariola Bojarska - Ferenc, Monika Zamachowska, Lidia Kopania, Odeta Moro, Ewa Wojciechowska, Aleksandra Hamkało, Olga Kalicka, Laura Łącz, Joanna Orleańska i Marieta Żukowska.

(DD)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone