«powrótPrezentacja kolekcji Jessica Mercedes X Orsay

Jessica MercedesWarszawa

W 2018 r. Jessica Mercedes została oficjalną ambasadorką marki Orsay, razem z Karenem Amirhanianem – głównym projektantem i dyrektorem kreatywnym Orsay. Oboje połączyli siły i stworzyli nową kolekcję jesiennych kreacji. Dominuje w nich zwiewność i romantyzm, ale też pewność siebie i westernowy sznyt. Nazwa kampanii "My Fashion Connection'' kryje w sobie filozofię marki Orsay, czyli możliwość do wyrażania własnego stylu, miłości do mody i możliwości wspólnego cieszenia się nią. Bo moda to pasja, która łączy ludzi.

"Wydaje mi się, że najnowsza kolekcja Orsay jest zdecydowanie dla kobiet otwartych na nowe trendy. Dla kobiet pewnych siebie, które potrzebują zarówno ubrań klasycznych do biura, jak i romantycznych na randkę, czy szalonych na imprezę. Wszystkie te elementy są w tej kolekcji. Staraliśmy się przygotować ją w taki sposób, by była różnorodna i trafiła do różnych kobiet. Tym, co łączy ze sobą wszystkie elementy, jest właśnie stylistyka boho''- powiedziała Jessica Mercedes.

Kolekcja stworzona przez Jessicę Mercedes dla Orsay po raz pierwszy została przedstawiona podczas konferencji prasowej zorganizowanej w warszawskim Studio Bajka. Podczas spotkania blogerka i główny projektant marki Karen Amirhanian opowiedzieli o swoich inspiracjach, procesie tworzenia oraz szczegółowych elementach składających się na My Fashion Connection. Po raz pierwszy mogliśmy obejrzeć pierwszą odsłonę kolekcji, czyli dwie linie: Pretty Western i Vintage Love.

Obie te linie są doskonałym odzwierciedleniem stylu Jessiki Mercedes, która lubi dość nietypowe połączenia i lubi eksperymentować, bawić się trendami. W kolekcji Pretty Western Girls inspirowanej Dzikim Zachodem znajdziemy sukienki ze wzorem paisley, zwiewną czarną w stylu boho i dopasowaną sukienkę z dzianiny. Odsłona Vintage Love to romantyczna prezentacja kolekcji. Kwieciste sukienki, czerwony, dzianinowy total look i absolutny hit, koniakowy teddy coat.

(DD)

źródło: materiały prasowe Khaki Showroom

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone