«powrótPremiera teledysku "Niezgoda" Justyny Sawickiej

Justyna Sawicka Restauracja Mojo Picon, Warszawa

W restauracji Mojo Picon odbyła się premiera teledysku Justyny Sawickiej do najnowszej piosenki pt: „Niezgoda" połączona z walentynkowym recitalem artystki. Muzykę skomponowali szwedzcy producenci, a utwór Justyny został zgłoszony do Krajowych Eliminacji do Eurowizji. Tekst do najnowszego singla pt. „Niezgoda" napisała Justyna wspólnie z Beatą Ejzenhart. Mocne słowa skierowane do mężczyzny przez silną kobietę zainspirowały ekipę do powstania teledysku w miejscu słynącym z pięknych krajobrazów, szerokich plaż i sprzyjającym przemyśleniom. Jednym z partnerów powstania teledysku była organizacja turystyczna promująca Fuerteventurę, która jest jedną z Wysp Kanaryjskich.

Jak przystało na tego typu wydarzenia zaproszono też gwiazdy telewizji. Tego wieczoru pojawili się: Agnieszka Wielgosz, Anna Korcz, Krzysztof „Kasa" Kasowski, Anna Powierza, Marta Wiśniewska i wiele innych. Najwięcej czasu na ściance spędziły gwiazdy Internetu: Anella - polska Barbie i siostry Godlewskie.

O część kulinarną wydarzenia zadbali szefowie kuchni restauracji Mojo Picon, która jest jedyną kanaryjską restauracją w Warszawie! Podczas wieczoru podawano między innymi: najróżniejsze przekąski, owoce morza, rum Arehucas, kanaryjski ron miel (rum z trzciny cukrowej z miodem) oraz herbaty Five o'clock z aromatem hiszpańskiej mandarynki. Nie zabrakło też hiszpańskiej muzyki i walentynkowej atmosfery. Podczas eventu odbyło się losowanie 7-dniowej wycieczki dla 2 osób na Wyspę Fuerteventura.

(WW)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone