«powrótKsiążka z DVD "Barre. Przepis na idealną sylwetkę" Marioli-Bojarskiej Ferenc

Lewandowski i Bojarka z książką Barre Studio tańca Dansinn by Malitowski, Warszawa

Premiera książki z DVD „Barre. Przepis na idealną sylwetkę" Marioli Bojarskiej-Ferenc odbyła się 2 marca 2017 r. w studiu tańca Dansinn by Malitowski w Warszawie przy udziale przyjaciół, znajomych oraz dziennikarzy i fotoreporterów. Uroczystą premierę poprowadziła dziennikarka i prezenterka Paulina Koziejowska. Wśród znanych gości była m.in.: Beata Pawlikowska. Po części oficjalnej Mariola Bojarska i Piotr Lewandowski zademonstrowali ćwiczenia metodą Barre. Po pewnym czasie dołączyła do nich większość uczestników spotkania. Smaczny i urozmaicony catering w stylu fit przygotowała restauracja I Love Juice. Partnerami spotkania byli: studio tańca Dansinn by Malitowski, wytwórnia wody Cisowianka, szkoła baletowa Les Ballets de Pologne oraz wytwórnia zdrowej żywności I Love Juice By Hurom.

Znana dziennikarka, trenerka fitness, propagatorka callaneticsu, pilatesu, zumby i jogi fit Mariola Bojarska-Ferenc razem z Piotrem Lewandowskim, tancerzem, choreografem i instruktorem przygotowała książkę „Barre. Przepis na idealną sylwetkę". Do książki jest dołączona płyta DVD z instrukcją ćwiczeń. Pozycję wydało wydawnictwo Edipresse, które specjalizuje się w edycjach o tematyce poradnikowej, biografiach, kulinariach, a także w książkach podróżniczych i fotograficznych.

Mariola Bojarska-ferenc robi szpagat

Autorzy w książce prezentują aktualnie najpopularniejszy trend w światowym fitnessie – Barre. Styl ten proporcjonalnie modeluje całe ciało, rozciąga i wzmacnia mięśnie, zwiększa znacznie ich siłę, przywraca prawidłowe ustawienie kręgosłupa, koryguje postawę, wpływa na koordynację ruchową i uczy poruszania się z wdziękiem i gracją. Dzięki regularnemu oddechowi i ćwiczeniu przy muzyce również odpręża, pomaga rozładować stres i daje poczucie świeżości i lekkości. Ćwicząc regularnie można uzyskać piękną figurę, odzyskać sprawność i znacznie poprawić samopoczucie. Dzięki tym ćwiczeniom kobiety dojrzałe złagodzą symptomy menopauzy. Ten system ćwiczeń ma wielu zwolenników na świecie, jego fankami są m.in.: Madonna i Natalie Nortman. Ćwiczenia Barre uprawiają również mężczyźni chcący wzmocnić poszczególne partie ciała. W książce znajdują się także wskazówki dotyczące stroju do ćwiczeń i odpowiedniej muzyki zarówno klasycznej jaki i dyskotekowej. Autorzy radzą też jak odpowiednio się odżywiać, co jeść przed i po treningu, jak nawadniać organizm, jak uzupełniać utracone z potem mikroelementy i witaminy oraz jak radzić sobie z zakwasami i zmęczeniem po treningu. Autorka zaprezentowała też swoje ulubione przepisy na zdrowe i smaczne dania nie pochłaniające zbyt wiele czasu na przygotowanie.

(AW)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone