«powrótPremiera książki K. Hołowczyca "Jazda z Hołkiem. ABC dobrego kierowcy"

Autodrom, Automobilklub Polski - Warszawa

Na terenie autodromu Automobilklubu Polski odbyła się premiera książki Krzysztofa Hołowczyca "Jazda z Hołkiem. ABC dobrego kierowcy". Mistrz kierownicy, którego znakiem rozpoznawczym jest bezpieczeństwo, powiedział: „Mam nadzieję, że ta książka skłoni Was do refleksji nad swoim stylem jazdy i pomoże Wam stać się lepszymi kierowcami”. Autor książki opowiada o samochodach, zdradza wiele wskazówek, a także udziela bezcennych porad. Każdy czytelnik może zaczerpnąć interesujące wiadomości na temat jak kupować samochody, jak dbać o ich sprawność i jak radzić sobie za kierownicą w różnych porach roku. Interesującym rozdziałem w książce są wrażenia z jazdy samochodem po europejskich drogach. Autorzy przekazują wiele praktycznych porad, które niezbędne są w czasie podróży samochodem. 

Na końcu książki znajduje się leksykon pojęć, z którymi każdy początkujący kierowca powinien się zapoznać.

Głównym punktem spotkania była konferencja oraz różne atrakcje motoryzacyjne. Jedną z nich był przejazd samochodem wyścigowym, który prowadził sam Krzysztof Hołowczyc. Goście i dziennikarze mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności, jadąc samochodem po śliskiej nawierzchni, aby przekonać się osobiście, co dzieje się z autem w czasie poślizgu. Po tych atrakcjach, autorzy podpisywali swoje ksiązki, udzielali wywiadów i robili pamiątkowe zdjęcia. Nie mogło zabraknąć też loterii wizytówkowej, w której do wygrania były atrakcyjne nagrody.

„Jazda z Hołkiem. ABC dobrego kierowcy” to kolejna książka Krzysztofa Hołowczyca. Znany rajdowiec i pasjonat motoryzacji wspólnie z Ireneuszem Iwańskim przygotował niezbędny poradnik przeznaczony dla zawodowych kierowców jak i dla początkujących. Prowadzona w formie wywiadu narracja wiedzie czytelników przez meandry współczesnej motoryzacji – począwszy od kwestii mechanicznych, poprzez technikę jazdy, aż po tematykę podróży autem.

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone