«powrótPremiera książki A. Powierzy pt: "Jak schudnąć gdy dieta nie działa"

Anna Powierza C.H. Arkadia - Salon Empik, Warszawa

Premiera książki „Jak schudnąć gdy dieta nie działa" Anny Powierzy odbyła się w salonie Empiku znajdującym się w C.H. Arkadia. Spotkanie premierowe poprowadziła Katarzyna Burzyńska znana dziennikarka i prezenterka.

Na premierze pojawiło się kilka osób ze świata show biznesu. Wśród nich byli między innymi: Jolanta Mrotek, Piotr Zelt, Ryszard Rembiszewski i Agnieszka Fitkau-Perepeczko. Nie zabrakło też klientów salonu Empik, dziennikarzy i fotoreporterów.

***

Anna Powierza, znana aktorka serialowa i filmowa dzieli się swoim doświadczeniami w walce ze zbędnymi kilogramami. Po urodzeniu córeczki ważyła 95 kilogramów. Mimo codziennych wysiłków, restrykcyjnej diety i godzin spędzanych na siłowni waga stała w miejscu. Dlaczego? Odpowiedzi udzielił jej pewien mądry lekarz...

Jak schudnąć, gdy dieta nie działa... to praktyczny i dowcipny poradnik, jak znaleźć sposób na pozbycie się nadwagi. Sprawdzone zasady, podpowiedzi dietetyczne, a przede wszystkim potężna dawka motywacji, by znaleźć odwagę do zmiany.

 (AW)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone