«powrótPremiera kosmetyków marki Institut Esthederm Excellage

Hotel H15, Warszawa

W H15 Boutigue Hotel w Warszawie odbyła się wyjątkowa premiera nowej linii kosmetyków marki Institut Esthederm Excellage, luksusowych produktów pielęgnacyjnych dla skóry dojrzałej, będąca luksusowym rytuałem odżywczym u której podstaw leży przywrócenie komunikacji międzykomórkowej, niezbędnej do zachowania jędrnej skóry i młodzieńczego blasku. Spotkanie rozpoczęło się od przywitania gości przez przedstawicieli firmy NAOS Poland i marki Institut Esthederm w osobach: Elżbieta Kicińska-Baran - Dyrektor Generalny NAOS Poland, Agnieszka Rzemińska - PR manager NAOS. Następnie kosmetolog i ekspert marki Malwina Zasada – Training Manager Institut Esthederm wraz z przedstawicielką działu naukowego z Francji Mathilde Lihoreau - Scientific Project Manager for NAOS zaprezentowały nową gamę produktów do cery dojrzałej inspirowaną ekobiologicznym podejściem do pielęgnacji skóry.

Podczas spotkania przedstawiciele mediów dowiedzieli się jak powinna przebiegać aplikacja produktów pielęgnacyjnych oraz mogli przetestować kosmetyki na własnej skórze. Dodatkowo poznali holistyczny rytuał pielęgnacyjny Excellage, który dostępny jest w gabinetach kosmetycznych wraz z nową linią produktową.

Kosmetyki Excellage stymulują lepsze połączenia komórek względem siebie, co odbudowuje skład i gęstość tkanki skórnej, wzmacnia barierę ochronnej warstwy naskórka oraz proces odżywiania. Esencją wszystkich produktów jest opatentowana woda komórkowa ,,Cellular Water", która zwiększa nawilżanie i nadaje skórze blasku. W połączeniu z profesjonalnymi technikami aplikacji, pomaga osiągnąć stan absolutnego komfortu. W skład linii Excellage wchodzą takie produkty jak: Excellage Cream, Excellage Serum i Excellage Eye Care.

kosmetyki ExcellageExcellage Cream poprawia łączność między komórkami, a wtedy odzyskuje się spójność tkanek i gęstość skóry. Wzmacnia barierę naskórkową, przywracając skórze naturalny blask oraz zapobiega opadaniu skóry. Olej kameliowy pozyskany z nasion kamelii japońskiej występującej na wyspie Jeju, intensywnie odżywia skórę i optymalizuje spójność komórek w nabłonku, dając uczucie gładkości i komfortu. Excellage Cream intensywnie odżywia dzięki wysokiej zawartości kwasu oleinowego i omega–9. Dzięki składnikom pochodzenia roślinnego poprawia się ogólny wygląd skóry przez widoczne zwężenie porów i wygładzenie rysów twarzy. Tekstura skóry jest wygładzona i pełna naturalnego blasku.

Excellage Serum przywraca promienność skórze i wyrównuje jej kolor. Długotrwale odżywia i poprawia gęstość skóry szczególnie osłabioną, cienką, wiotką z licznymi przebarwieniami. Odżywia również skórę pozbawioną blasku i zapewnia poczucie komfortu. Po użyciu Excellage Serum następuje odżywienie skóry, poprawia się komfort i skóra staje się aksamitna. Jędrniejsza i bardziej promienna skóra, stopniowo odzyskuje świeżość i naturalny blask młodości.

Excellage Eye Care relaksuje i poszerza oczy, sprawiając, że wydają się większe. Odżywia i przywraca gęstość tkanek oraz blask w okolicach oczu. Dzięki zwiększonej jędrności i poczuciu komfortu, oczy odzyskują młodzieńczy wygląd. Excellage Serum to jedwabisty, bezzapachowy krem o matowym wyglądzie.

***

Institut Esthederm to francuska marka profesjonalnych kosmetyków, dla których „skóra to pasja". Wieloletnie doświadczenia marki gwarantują pewność, że nasza skóra będzie zawsze zadbana. Założycielem francuskiej marki jest Jean-Noël Thorel, farmaceuta, biolog oraz specjalista w dziedzinie biologii komórkowej, którego działalność i przełomowe odkrycia zaowocowały powstaniem marek Institut Esthederm, Bioderma i Etat Pur. Marka Insitut Esthederm została zainspirowana medycyną estetyczną, a także słońcem i radością życia. Perfekcyjna znajomość fizjologii skóry i wiedza o procesach w nich zachodzących powoduje, że produkty tej marki wpływają na biologiczne funkcjonowanie skóry, zachowując jej młodość na długo.

(DD)

zdjęcia: materiały prasowe organizatora

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone