«powrótPremiera Artistry Signature Select

Hotel H15 Boutique, Warszawa

W hotelu H15 Boutique w Warszawie odbyła się premiera Artistry Signature Select spersonalizowanego serum, który łączy siłę nawet trzech serum w jedno. To naturalne składniki roślinne NUTRILITE™ z zaawansowanymi technologiami pielęgnacji skóry Artistry™ , odpowiadające na wyjątkowe potrzeby każdej skóry. Marka Artistry znajduje się na świecie wśród najlepiej sprzedających się w segmencie prestiżowych preparatów do pielęgnacji skóry oraz kosmetyków do makijażu. O właściwościach i działaniu serum opowiedział Marcin Kłódkiewicz - Manager ds. Marketingu PR Amway Polska. Wydarzenie poprowadziła Paulina Sykut Jeżyna. Na premierę zaproszono gości specjalnych, dermatolog – dr n. med. Małgorzatę Huczek, a także  Andrzeja Sawickiego - eksperta Artistry.

"Artistry Signature Select to serum dedykowane każdemu, kto chce w sposób celowany dbać o swoją skórę. Łączy w sobie właściwości nawilżające, rozświetlające, przeciwzmarszczkowe, ujędrniające oraz niwelujące przebarwienia. Siła tkwi nie tylko w składnikach, ale i spersonalizowaniu do potrzeb każdej skóry. Dla mnie, jako dla dermatologa, ważne są również badania potwierdzające jego skuteczność. Możliwość używania jednego preparatu na kilka problemów ułatwia niewątpliwie regularne stosowanie i eliminuje ryzyko alergii kontaktowej. Ja w pielęgnacji, cenię minimalizm. Myślę, że warto spróbować" – powiedziała dr n. med Małgorzata Huczek.

"Serum, jako rodzaj kosmetyku, jest zdecydowanie bardziej skoncentrowane niż krem. Dociera głębiej i jest bardziej efektywne. Jak wskazują lekarze, stosowanie kilku serum na raz może obciążać skórę ze względu na dublowanie się właściwości baz, które są użyte do ich produkcji. Idealne rozwiązanie to jedna baza i klika składników czynnych" – powiedział Andrzej Sawicki - ekspert Artistry.

Skóra każdej kobiety jest unikalna i potrzebuje pielęgnacji dostosowanej specjalnie do jej potrzeb i typu. Wiele kobiet ma cerę, która wymaga pielęgnacji z uwzględnieniem na więcej niż jeden cel. U jednych kobiet ma skłonność do przesuszenia, u innych do zmarszczek lub przebarwień. Jeśli jest niewystarczająco jędrna, może także potrzebować rozświetlenia. Oznacza to, że używamy kilku kosmetyków, gdzie każdy odpowiada na inną potrzebę skóry. Dlatego naukowcy opracowali innowacyjny kosmetyk przyszłości Artistry Signature Select, które każda z Pań może skonstruować sama w oparciu o bazę i najwyższej jakości ampułki.

Każda kobieta może personalizować swoje serum dodając trzy ampułki. Mając do wyboru: nawilżającą (oznaczenie H) , przeciwzmarszczkową (oznaczenie W), ujędrniającą (oznaczenie F), niwelującą przebarwienia (oznaczenie S) i rozświetlającą (oznaczenie B). Jeśli nie wiemy jaką ampułkę wybrać , która odpowie na potrzeby skóry, to można wybrać bezpłatną aplikację Artistru Virtual Beauty ze sklepu Google Play lub App Store. To proste w obsłudze narzędzie pomoże w ocenie stanu swojej skóry i dostarczy spersonalizowane zalecenia dotyczące jej pielęgnacji.

(DD)

źródło i zdjęcia: materiały prasowe organizatora

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone