POLECAMY

Zjeść i potańczyć w Galerii Młociny

Zjeść i potańczyć w Galerii Młociny

Powstająca Galeria Młociny, ma być nowym, lifestylowym miejscem dla mieszkańców Warszawy, a wraz z nią wyjątkowa strefa Spotkań i Dań mieszcząca kilkadziesiąt restauracji, knajpek i kawiarni. Poza standardową ofertą odpowiadającą miejskiej kulturze jedzenia, odbywać się będą tu liczne wydarzenia rozrywkowe i kulinarne. To tu będzie można też pójść do pierwszego na Bielanach nowoczesnego multipleksu, jedynego w pełni wyposażonego w rozkładane fotele, oraz pograć w kręgle, czy skorzystać z siłowni.

więcej
Do kuchni wstęp wzbroniony!

Do kuchni wstęp wzbroniony!

Dymitr Borysov jest jednym z gastronomicznych potentatów na Ukrainie, gdzie prowadzi aż 24 restauracje. W jego warszawskiej restauracji „Kanapa", która właśnie obchodziła pierwsze „urodziny", opowiedział nam o ukraińskiej Wigilii, gotowaniu pierogów, wojnie i... gwiazdce Michelin.

więcej
Wyborowa zaprasza do stołu

Wyborowa zaprasza do stołu

„Zaproście mnie do stołu" to niesamowita piosenka wykonywana przez Elżbietę Wojnowską ponad 40 lat temu. Dziś tym wojażerem, który zaprasza do stołu stała się... Wyborowa od Mistrza. To właśnie ta marka stworzyła akcję społecznością nawiązującą do zapomnianych już „bliskich kontaktów" przyjaciół. W ramach akcji powstał fantastyczny przewodnik po kuchennych połączeniach wódki i jedzenia.

więcej
SsangYong Korando - nasz test

SsangYong Korando - nasz test

Crossovery z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Jest to zasługa nie tylko rynkowej mody, ale też licznych zalet które posiadają. Jedną z najważniejszych jest podwyższone zawieszenie, które chroni spód samochodu przed obtarciami o wysokie krawężniki i przesadnie podwyższone progi zwalniające. Crossovery sprawdzają się także na drogach gruntowych i jezdniach o uszkodzonej nawierzchni. Klasycznym crossoverem jest samochód produkcji koreańskiej SsangYong Korando,

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone