POLECAMY

Suntago Wodny Świat, egzotyka pod Mszczonowem

Suntago Wodny Świat, egzotyka pod Mszczonowem

Park of Poland to nowopowstający park rozrywki zlokalizowany w miejscowości Wręcza, w gminie Mszczonów, w odległości około 60 km od Warszawy – pomiędzy autostradą A2 i drogą ekspresową S8. Kompleks będzie składał się z parku wodnego, hoteli, domków typu bungalow, centrum konferencyjno-handlowego, parków tematycznych, biurowców oraz apartamentowców. Pierwszym etapem projektu Park of Poland jest park wodny Suntago Wodny Świat oraz osiedle domków bungalow.

więcej
Nowe hotele w Warszawie

Nowe hotele w Warszawie

Rynek inwestycji hotelarskich w Warszawie w latach 2017-2021 wygląda dość interesująco i ma tendencje wzrostową. W 2017 roku otworzono pięć hoteli takich jak: Indigo, Golden Tulip, Holiday Inn, City Komfort oraz Varsovia Apartamenty Jerozolimskie. Z kolei w 2018 roku otworzono dziesięć obiektów, z czego aż trzy z segmentu 5-gwiazdkowego. W kwietniu otwarto Renaissance na Okęciu, w maju Raffles Europejski, a w listopadzie hotel Warszawa. Do września 2019 r. otworzono sześć kolejnych, ale na tym zapewnie nie koniec. Obecnie w Warszawie realizowane jest kilka inwestycji hotelarskich, które są na etapie budowy. Oto najważniejsze z nich.

więcej
Do kuchni wstęp wzbroniony!

Do kuchni wstęp wzbroniony!

Dymitr Borysov jest jednym z gastronomicznych potentatów na Ukrainie, gdzie prowadzi aż 24 restauracje. W jego warszawskiej restauracji „Kanapa", która właśnie obchodziła pierwsze „urodziny", opowiedział nam o ukraińskiej Wigilii, gotowaniu pierogów, wojnie i... gwiazdce Michelin.

więcej
Zjeść i potańczyć w Galerii Młociny

Zjeść i potańczyć w Galerii Młociny

Powstająca Galeria Młociny, ma być nowym, lifestylowym miejscem dla mieszkańców Warszawy, a wraz z nią wyjątkowa strefa Spotkań i Dań mieszcząca kilkadziesiąt restauracji, knajpek i kawiarni. Poza standardową ofertą odpowiadającą miejskiej kulturze jedzenia, odbywać się będą tu liczne wydarzenia rozrywkowe i kulinarne. To tu będzie można też pójść do pierwszego na Bielanach nowoczesnego multipleksu, jedynego w pełni wyposażonego w rozkładane fotele, oraz pograć w kręgle, czy skorzystać z siłowni.

więcej
Wyborowa zaprasza do stołu

Wyborowa zaprasza do stołu

„Zaproście mnie do stołu" to niesamowita piosenka wykonywana przez Elżbietę Wojnowską ponad 40 lat temu. Dziś tym wojażerem, który zaprasza do stołu stała się... Wyborowa od Mistrza. To właśnie ta marka stworzyła akcję społecznością nawiązującą do zapomnianych już „bliskich kontaktów" przyjaciół. W ramach akcji powstał fantastyczny przewodnik po kuchennych połączeniach wódki i jedzenia.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone