POLECAMY

Hilton Świnoujście Resort & Spa w Warstwach od Anny Glik

Hilton Świnoujście Resort & Spa w Warstwach od Anny Glik

Zdrojowa Invest & Hotels otworzyła tuż przy plaży obiekt Hilton Świnoujście Resort & SPA w kompleksie Balic Park Molo. Do dyspozycji gości są 173 pokoje, siłownia, salon SPA, restauracje i bary. Dużym atutem obiektu jest bezpośredni dostęp do parku wodnego Balic Park Molo Aquapark, w którym znajdują się baseny, zjeżdżalnie, sauny, tężnia i fala do surfingu. Młoda polska artystka tworząca pod pseudonimem Warstwy, współpracująca m.in. z domem mody Hermès, stworzyła kolekcję grafik, które dopełnią wnętrza nowego, designerskiego hotelu nad Bałtykiem.

więcej
Suntago Park już otwarty!

Suntago Park już otwarty!

Największy zadaszony Park Wodny w Europie został otwarty 20 lutego 2020 r. we Wręczy w okolicach Mszczonowa. Zamiast na Seszele czy Madagaskar można teraz wyjechać i odpocząć pod palmami w Suntago Wodnym Świecie. Do dyspozycji odwiedzających są między innymi: zjeżdzalnie wodne, baseny (salonakowe, z falami, z dziką rzeką), wodny plac zabaw, sauny o zróżnicowanej temperaturze i wilgotności powietrza oraz wiele innych atrakcji.

więcej
Suntago Wodny Świat, egzotyka pod Mszczonowem

Suntago Wodny Świat, egzotyka pod Mszczonowem

Park of Poland to nowopowstający park rozrywki zlokalizowany w miejscowości Wręcza, w gminie Mszczonów, w odległości około 60 km od Warszawy – pomiędzy autostradą A2 i drogą ekspresową S8. Kompleks będzie składał się z parku wodnego, hoteli, domków typu bungalow, centrum konferencyjno-handlowego, parków tematycznych, biurowców oraz apartamentowców. Pierwszym etapem projektu Park of Poland jest park wodny Suntago Wodny Świat oraz osiedle domków bungalow.

więcej
Nowe hotele w Warszawie

Nowe hotele w Warszawie

Rynek inwestycji hotelarskich w Warszawie w latach 2017-2021 wygląda dość interesująco i ma tendencje wzrostową. W 2017 roku otworzono pięć hoteli takich jak: Indigo, Golden Tulip, Holiday Inn, City Komfort oraz Varsovia Apartamenty Jerozolimskie. Z kolei w 2018 roku otworzono dziesięć obiektów, z czego aż trzy z segmentu 5-gwiazdkowego. W kwietniu otwarto Renaissance na Okęciu, w maju Raffles Europejski, a w listopadzie hotel Warszawa. Do września 2019 r. otworzono sześć kolejnych, ale na tym zapewnie nie koniec. Obecnie w Warszawie realizowane jest kilka inwestycji hotelarskich, które są na etapie budowy. Oto najważniejsze z nich.

więcej
Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów 4* (nasz test)

Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów 4* (nasz test)

Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów to marka hotelowa, która pierwszy raz zadebiutowała w Polsce w 2019 r. Hotel, należący do grupy Marriott International, pierwszych gości przyjął na początku kwietnia. W swojej stylistyce stawia na ponadczasowy, klasyczny design połączony z nowoczesnymi dodatkami i rozwiązaniami. Wnętrza obiektu zaprojektowane zostały w stylu modern vintage i nawiązują do osiągnięć czołowych projektantów dawnej Warszawy.

więcej
Nowe hotele w Polsce

Nowe hotele w Polsce

Boom hotelowy trwa w najlepsze. Powstają nowe hotele w całej Polsce. Nad morzem planuje się otworzyć miedzy innymi takie hotele jak: Sopotorium Medical Resort, Radisson Resort Kołobrzeg i wiele innych. W górach ruszą między innymi: Nosalowy Park Hotel & SPA, Radisson Resort Szklarska Poręba, Crystal Mountain oraz kolejne projekty. Które z nich spodobają się miłośnikom podróży, ludziom biznesu, a które organizatorom spotkań i eventów? Dowiemy się niebawem. Poniżej przedstawiamy kilka obiektów godnych uwagi.

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone