POLECAMY

Nowe produkty z nowej linii Artistry Skin Nutrition

Nowe produkty z nowej linii Artistry Skin Nutrition

Marka Artistry™ wprowadza na rynek wegańską linię produktów do pielęgnacji skóry, które zapewniają jej kompleksową ochronę oraz regenerację. Produkty z nowej linii Artistry Skin Nutrition™ zaspokajają pięć najważniejszych potrzeb odżywczych skóry i zdecydowanie przywracają jej zdrowy wygląd. Każdy produkt z nowoczesnej, wegańskiej linii kosmetyków Artistry Skin Nutrition™ czerpie swoją moc z zaawansowanych badań naukowych nad skórą oraz z fitoskładników. Zawiera bowiem ekstrakty z roślin uprawianych na farmach Nutrilite™, światowego lidera w branży witamin i roślinnych suplementów diety, których pochodzenie monitorowane jest na wszystkich etapach – od nasiona do skóry - aby zapewnić ich najwyższą jakość, bezpieczeństwo i skuteczność działania.

więcej
Jabłka są sexy - twierdzi Michał Toczyłowski

Jabłka są sexy - twierdzi Michał Toczyłowski

Jabłko? Jakie jest, każdy widzi. A co można z niego zrobić? Większość z nas odpowie - szarlotkę, dżem, cydr i.... tu mały kłopot. Co jeszcze? W studiu kulinarnym Cook Story by Samsung kilkunastu dziennikarzy ubrało fartuchy i pod okiem znakomitego, młodego kucharza, Michała Toczyłowskiego zaczęło gotować... jabłkowy obiad. Obierali, kroili, piekli i smażyli, a na samym końcu czekała ich "wydawka". Każdy wydał porcję dla... siebie. Potem wszyscy zasiedli przy długim stole i sami sprawdzili, co ugotowali. Większość była wręcz zachwycona. Co podali do stołu? Krem z pora i jabłka z prażonymi migdałami, kurczaka z karmelizowanymi jabłkami i muślinowym puree selerowym, a na deser muffiny jabłkowe.

więcej
NYX Hotel Warsaw by Leonardo Hotels

NYX Hotel Warsaw by Leonardo Hotels

Czterogwiazdkowy NYX Hotel Warsaw by Leonardo Hotels został otwarty 1 marca 2021 r. Obiekt zlokalizowany jest w kompleksie Varso Place, obok powstającego Varso Tower – najwyższego budynku w Unii Europejskiej o wysokości 310 m. (wraz z 80 metrową iglicą). Do dyspozycji gości oddanych jest 331 stylowych pokoi i apartamentów z jasnoniebieskimi ścianami i komfortowymi łóżkami. Najmniejsze pokoje mają 25 m kw, a największe dwa apartamenty Heaven Suite ok. 80 m kw.

więcej
The Roof - skybar z tarasem z widokiem na panoramę Warszawy!

The Roof - skybar z tarasem z widokiem na panoramę Warszawy!

The Roof to niepowtarzalne miejsce na 21. piętrze kompleksu Crowne Plaza® Warsaw i Holiday Inn Express® Warsaw – The HUB. Od najbliższej soboty – w końcu! – będzie otwarty dla wszystkich gości. Na początek, zgodnie z obecnymi obostrzeniami, z niezwykłej oferty skybaru, będzie można skorzystać na tarasie, pod gołym niebem, z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Warszawy!

więcej
Moc Polskich Warzyw

Moc Polskich Warzyw

„Moc Polskich Warzyw" to kampania, która powstała z inicjatywy Zrzeszenia Producentów Papryki Rzeczypospolitej Polskiej. Obok ZPPRP, które koordynuje program, udział w projekcie biorą również: Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw, Stowarzyszenie Producentów Pomidorów i Ogórków pod Osłonami, Stowarzyszenie Malinowy Król, Stowarzyszenie Branży Grzybów Uprawnych oraz Stowarzyszenie Czosnek Galicyjski. Kampania jest finansowana ze środków Funduszu Promocji Owoców i Warzyw.

więcej
Tworzę smaki, które podpowiada serce

Tworzę smaki, które podpowiada serce

Rozmowa z mistrzem wędliniarskim Jackiem Łomżyńskim, szefem „Bastionu Smaku"

Jacek Łomżyński mieszka i tworzy swoje wędliny niedaleko Olsztyna. Jego „Bastion Smaku" wytwarza je wyłącznie na zamówienie, a on sam wciąż eksperymentuje dodając do najlepszych szynek czy polędwic coraz to nowe kompozycje ziół. Mimo nawału zamówień mistrz Jacek Łomżyński znalazł dla nas czas, by podzielić się swoimi przemyśleniami na temat prawdziwych polskich wędlin.

Wojciech Potocki: - Panie Jacku, zbliżają się święta Bożego Narodzenia, w Pana masarni praca wre jak w kopalni za najlepszych czasów. Czego przygotowujecie najwięcej, szynek czy może kiełbas?

Jacek Łomżyński: - Na wstępie chciałbym wszystkim czytelnikom przesłać pełny kosz pozytywnej, świątecznej energii i złożyć najserdeczniejsze życzenia Świąteczne i Noworoczne. Nich się Wam spełnią marzenia, a ciepło domowego ogniska niech nigdy nie znika. A jeśli chodzi o jedzenie spróbujcie poszukać mitycznej ambrozji. Bastion Smaku powstał przede wszystkim z pasji. Z pasji do wyjątkowych ludzi, z pasji do zdrowego odżywiania oraz z pasji do ziół i roślin. Nasze wyroby powstają według ściśle określonego cyklu. Nikt nikogo nie pogania, nikt niczego nie przyspiesza. Wszystko ma swój czas i miejsce...

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone