«powrótPodróż do krainy piękna Artistry - premiera maseczek i kosmetyków

Podróż do krainy pięknaArtHotel, Warszawa

W butikowym hotelu ArtHotel w Warszawie odbyła się konferencja prasowa „Podróż do krainy piękna Artistry". Podczas spotkania odbyła się premiera spersonalizowanych maseczek do twarzy Artistry Signature Select oraz nowej linii kolorowych kosmetyków Artistry Studio Bangkok. Spotkanie poprowadziła Aleksandra Kot, finalistka konkursu Miss Polski i popularna prezenterka Radia ESKA i ESKA TV.

Zobacz także: Spersonalizowane maseczki Artistry Signature Select

W pierwszej części spotkania odbyła się prezentacja maseczek Artistry Signature Select, z udziałem modelek. Ekspert marki Artistry, Andrzej Sawicki przedstawił pięć niezwykle zmysłowych produktów, które można stosować na różne partie twarzy, w odpowiednio dobranej kombinacji, stanowiącej odpowiedź na konkretne potrzeby kobiety. Pomagała mu w tym dr Beata Sosada, która opowiedziała o prawidłowej pielęgnacji różnych typów skóry twarzy.

Zobacz także: Kolekcja Artistry Studio Bangkok Edition

W drugiej części spotkania zaprezentowano nową linię kosmetyków kolorowych do makijażu Artistry Bangkok Edition inspirowanych barwami i blaskiem tajskiej stolicy. W skład kolekcji wchodzą między innymi: świetlista paletka do makijażu, lśniące kremowe cienie, baza pod tusz do rzęs oraz matowe kredki do ust i oczu. Po części oficjalnej odbył się bankiet, a następnie przyszedł czas na indywidualne rozmowy kuluarowe.

(DD)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone