«powrótPlayboy - wernisaż "Dzieje grzechu" oraz "Imperium zmysłów"

Cezary Pazura i PlayboyRestauracja Budda, Warszawa

W restauracji Budda, przy ulicy Mazowieckiej w Warszawie odbył się przedpremierowy wernisaż polskiej edycji Playboya. Odwiedzający mieli okazję zobaczyć zdjęcia z dwóch sesji: „Imperium zmysłów" i „Dzieje grzechu". Spotkanie poprowadził Rafał Jemielita – znany dziennikarz motoryzacyjny i współpracownik Playboya, który przeprowadzał wywiady z gwiazdami. Na ściance pojawili się między innymi: Katarzyna Warnke, Cezary Pazura, Wojciech Mecwaldowski, Stefan Wesołowski i Małgorzata Krukowska.

Gwiazdą wieczoru, była Katarzyna Warnke, która pojawiła się z mężem Piotrem Stramowskim. Polska aktorka filmowa i teatralna wystąpiła w takich filmach jak: „Botoks", „Kobiety mafii" i innych. Widzom znana jest przede wszystkim jako bezkompromisowa i odważna kobieta, która otwarcie mówi o swoich poglądach i życiu intymnym. Swoją odwagę pokazała w zmysłowej i stylowej sesji fotograficznej dla Playboya. „Chcę, żeby te zdjęcia pokazywały kobietę, która czeka na mężczyznę, kobietę spełnioną, pewną siebie i swojego ciała" – powiedziała Warnke.

Małgorzata Krukowska to zwyciężczyni konkursu Super Expressu i Playboya na aktorkę przyszłości. W jednym z numerów pokazała się w sesji fotograficznej, która nawiązuje do filmu „Za drzwiami klasztoru". Młoda aktorka wystąpiła w odważnej sesji, gdzie pozuje w welonie zakonnicy. Na niektórych zdjęciach widać ją w seksownej bieliźnie i fragmentach zakonnego ubioru.

(WW)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone