«powrótAnita Sokołowska ambasadorką marki Zaffiro

Anita Sokołowska Hotel H15, Warszawa

Podczas kameralnego spotkania w hotelu H15 Boutique w Warszawie miała miejsce prezentacja najnowszej generacji sprzętu medycyny estetycznej i zabiegów nieinwazyjnych marki Zaffiro. Odbyła się także premiera nowego spotu reklamowego z udziałem ambasadorki marki Anity Sokołowskiej. W wydarzeniu uczestniczyli eksperci, którzy przybliżyli zagadnienia związane z technologią oraz opowiedzieli o efektach, jakich można się spodziewać po zabiegach z użyciem nowoczesnego sprzętu. W spotkaniu które poprowadziła Karolina Ferenstein–Kraśko, wzięła udział także dr n. med. Joanna Kuschill – Dziurda, specjalista alergolog, internista, lekarz medycyny estetycznej, która podsumowała efekty jakie przynosi nieinwazyjny zabieg. W spotkaniu uczestniczyły także gwiazdy m.in.: Maria Sadowska, Karolina Ferenstein–Kraśko, Milena Rostkowska–Galant i inni.

Polacy coraz chętniej korzystają z osiągnięć medycyny estetycznej, aby wyglądać pięknie i młodo. Nie chcą jednak efektu przerysowania. Zaffiro jest właśnie taką technologią, która choć ujmuje naszej skórze lat, pozwala zachować naturalny wygląd. Zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji, więc bezpośrednio po nim można wrócić do swoich codziennych obowiązków. Bardzo cenię w Zaffiro, że efekty jego stosowania są widoczne nie tylko bezpośrednio po zabiegu. Dzięki Zaffiro skóra staje się jędrniejsza z każdym dniem i taka pozostaje na długo.

Zaffiro to innowacyjna technologia przeciwstarzeniowa stosowana w nieinwazyjnej medycynie estetycznej. W unikalny sposób wykorzystuje dobroczynne działanie promieniowania podczerwonego na głębokie warstwy skóry, aby naturalnie ją ujędrnić i pobudzić do produkcji kolagenu. Zabieg ma na celu zagęszczenie skóry, zwiększenie jej napięcia i elastyczności. Termolifting Zaffiro daje natychmiastowy efekt, który z upływem czasu umacnia się.

Dzięki swoim zaletom oraz naturalnej skuteczności, Zaffiro to sekret młodego wyglądu ciała i twarzy wielu gwiazd. Ambasadorka technologii Anita Sokołowska, wystąpiła w zaprezentowanej podczas spotkania reklamie telewizyjnej. „Podobnie jak wiele kobiet prowadzę intensywny tryb życia, a jednocześnie, jak każdej z nas, zależy mi, aby zachować dobrą formę i naturalne piękno, dla mnie szczególnie ważne. Przy małej ilości czasu na odpoczynek, a tym samym braku możliwości właściwej regeneracji organizmu, nie jest to łatwe. Dlatego cieszę się, że dzięki takim zabiegom jak Zaffiro mogę w krótkim czasie osiągnąć naturalny efekt pięknej i jędrnej skóry w nieinwazyjny sposób" mówi Ambasadorka Zaffiro, Anita Sokołowska.

(DD)

zdjęcia: materiały prasowe organizatora

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone